Skocz do zawartości
Nerwica.com

Święta. Jak tam wasze święta.


wel2

Rekomendowane odpowiedzi

Święta. Jak byłem dzieckiem to je czułem.

 

Teraz skłociłem się żonę i nigdzie do rodziców nie poszedłem. Za to z kumplem wypiłem dwie flaszki. Dzieci trochę cierpiały, ale walczę o swoją godność. Nie mogę robić wiecznie w imię dzieci, choć je je kocham i ich wrażliwość.

 

Pieprzyć świeta , to urąga inteligencji ludzkiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim marzeniem jest kiedyś spędzić święta z moją rodziną, która nie będzie taka patologiczna jak moja. Tak żebym mógł docenić święta, siąść i sobie powiedzieć "tak, jestem szczęśliwy", może żadne szmery z tyłu głowy by się nie pojawiły, a przynajmniej na taki czas mógłbym je odrzucić. Takie moje marzenie...

Teraz jakoś fatalnie się czuję, nie lubię tych świąt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie święta to tradycja będąca w pewnej fazie w naszej kulturze. Jak ktoś jest wierzący to święta będzie przeżywał. A że dużo tu buntowników religijnych to też takie wypowiedzi. Wczoraj myślałem sobie, że jak dzieci w oczekiwaniu wypatrują Mikołaja, tak wierzący wypatrywali jakiś znaków od Boga, czy chociaż świętowali samą "rocznicę". Było to oczekiwanie w każdym razie. To napięcie, poczucie magii. Teraz jak ludzie wszystko prześwietlają x-rayem to nie ma magii, co najwyżej z dostania nowego tabletu. Tak sobie to tłumaczę.

 

Z prezentów dostałem skarpetki i CD-Action. Miałem kod oddać koledze, ale mama mówi, że skoro ostatni numer chciał mi sprzedać, a nie oddać to nie powinienem mu być dłużny. Będzie na Pepsi. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dwie książki.Grażyna Jeromin-Gałuszka Długie lato w Magnolii,oraz 100 Najciekawszych Zwierząt W Polsce.

 

-- 25 gru 2014, 11:09 --

 

A ja się cieszę,że w tv nie muszę słuchać o żadnej aferze.Podsłuchowa,zegarkowa,hazardowa.Już mnie to nudzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×