Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak przyswajaliście leki na początku brania?


martusia1979

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę napiszcie jak znosiliście i jak radziliście sobie z przyjmowaniem na poczatku leków? Ja zaczełam brać dopiero 4 dni nie wiem jak sobie z tym radzić z niepokojem , jak to przetrwać ? wy też tak mieliście? Czytam poniektórzy biorą już leki po pare lat wiec widocznie na was działają dobrze sobie radzicie . Proszę o wsparcie. Ja już brałam ten lek Aciprex wczesniej po 4 miesiacach odstawiłam wiem,że tak szybko ale z racji tego ,żę już nie chciałam brać leków , a teraz żałuję mogłam przeczymać dłużej kuracę bo teraz muszę przechodzić przez to jeszcze raz niby powinnam sobie lepiej z tym radzić ale ciężko mi ;-( pomóżcie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a chodzisz do szkoły ? macie przerwę świąteczną ? czy pracujesz ?

bo tak sobie myślę że jeśli jest ta przerwa świąteczna to może ją po prostu przespać, a później może lek będzie łatwiej tolerowany przez organizm ?

 

ja miałam sposób... właśnie sobie przypomniałam. ale nie na branie leków tylko jak czułam jakieś ogromne nudności, z powodu zatrucia albo byłam na coś straszliwie chora że było to nie do wytrzymania (im starsza jestem tym mniej wytrzymała)

to brałam lek na uspokojenie signopam i miałam dosłownie chorobę z głowy.

 

a tak na co dzień... to dużo pisze i bardzo czuję obecność mojego anioła więc mam dla niej siłę być rozsądna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

martusia1979, ja założyłam niedawno wątek z zapytaniem o tę substancję - Escitalopram ( teraz jest w koszu, ale możesz sobie poczytać :mrgreen: ) - tu masz bezpośredniego linka apel-do-wszystkich-bior-cych-escitalopram-t53506.html

Ja się tak samo cykam, ale to wiesz :zonk: Pozdrowionka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

martusia1979, ja założyłam niedawno wątek z zapytaniem o tę substancję - Escitalopram ( teraz jest w koszu, ale możesz sobie poczytać :mrgreen: ) - tu masz bezpośredniego linka apel-do-wszystkich-bior-cych-escitalopram-t53506.html

Ja się tak samo cykam, ale to wiesz :zonk: Pozdrowionka ;)

 

 

 

 

dzięki za wsparcie bardzo to pomocne od kiedy bierzesz i jak się teraz czujesz ? Widzisz ja biorę ten lek bez uspakajających wolałam sie męczyć ale nie wiem czy to ma sens dokładam sobie 1/4 sedam ,żeby to przetrwać może po czasie będzie lepiej. Ja też sie boje brać takie leki dużo już przeszłam i bez uspokajaczy tak się męczyłam przez 2 lata tylko naprawde zażywałam sporadycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×