Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dziwna reakcja na wysiłek fizyczny


czesctoja

Rekomendowane odpowiedzi

Bez względu na to czy to jest droga do szkoły czy ćwiczenia siłowe robi mi się coś dziwnego, spróbuje to opisać:

 

Podczas tego zaczynają mi zwłaszcza na głowie (ale nie tylko) wyskakiwać takie punkty (jakby mnie ukłuto szpilką) które bardzo swędzą to jest bardzo intensywne (no nie idzie wytrzymać), ale jak się podrapie jest już OK. Jednak potem znowu się zaczyna. A jak mam sztangę w ręku i jestem w środku serii to nie mogę się podrapać i aż się ćwiczyć nie chce.

 

Nie widze powodów fizjologicznych, ale pomyślałem, zę może psychiczne.

 

Co to może być i jak to leczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesctoja, nie da się postawić diagnozy przez Internet. "Swędzące punkty" mogą mieć podłoże psychiczne, ale niewykluczone, że to także skutek jakichś problemów ze strony organizmu, np. niedoborów mikro- i makroelementów. Najlepiej skonsultuj się w tej sprawie z lekarzem. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może to po prostu reakcja skóra na zwiększoną ciepłotę? początek potów

kojarzę coś takiego jak opisujesz. ale ja to olewam (no wpierw drapię) a potem to jakoś przechodzi

 

No to co z tym zrobić? ;)

 

też mam takie wrażenie, że to coś z potem związane, ale mówie to nie do wytrzymania - MUSZE przerwać serie ćwiczeń tylko po to, zeby zaraz znowu mnie zaczęło swędzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×