Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pierwszy raz na tego typu forum


Zzimy

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, witam Was serdecznie. Zestresowana jestem trochę. Nie wiem, czy nie wpadnę w jakiś bełkot...

No ale, jestem Zzimy, mam za sobą dwa i pół epizodu z depresją. Myślałam, że toto nie wróci, że będę już wolna, ale czuję, że się zbliża - po prostu, widzę ten sam stan bardzo głęboko osadzony, a ściany tej studni robią się coraz wyższe. Mimochodem robią mi nalot myśli samobójcze... kiedy idę sobie zwyczajnie - nagle mnie napadają...

Potrzebuję grupy osób, którzy wiedzą o czym piszę. Z siebie też będę się starała dać to, co najlepsze, czasami - może tylko obecność.

Pozdrawiam

I do złapania kolejnych wątkach

Zzimy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, wcześniej po prostu zebrałam się do psycho i zaczęłam brać antydepresanty, byłam też na rocznej psychoterapii, ale mimo, że wszystko wiem, w sensie co powinnam, znowu mnie to chwyta. Najgorzej, że nie mam z kim o tym pogadać, bo nikt w moim otoczeniu tego nie rozumie i po prostu boi się wysłuchać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć kolego. Oglądałem kiedyś film wojenny i tak była scena szpitala polowego. Wszyscy poranieni, bez kończyn, wyją, dwóch lekarzy na ich wszystkich. Obraz nędzy i rozpaczy. Trochę też tak jest na tym forum. Wszyscy wyją, ale nie ma nikogo kto się nad nimi uchyli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Zzimy! Masz gg? Chętnie pogadasz? Potrzebujesz tego! Depresja to jak prawie wszystkie z chorób jest do całkowitego wyleczenia, musisz w to wierzyć i być silna w przekonaniu , że to Ty włożysz w to najwięcej. To nie kwestia tego co ludzie mówią - myśl pozytywnie. To bardzo ciężka praca polegająca na naprawieniu swojego życia, postawienia sobie celów i dotrwania do mety.. o czym można tu na forum napisać? Niczego nie zmieścisz w jednym poście a taki też wiele nie załatwi. chodzisz do szkoły? studia? praca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×