Skocz do zawartości
Nerwica.com

help - czy lekarz jest ok?


feverneverdies

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem. Od 8 grudnia chodzę do psychiatry. Wybralam się do nowego po około rocznym niezazywaniu leków. Prywatne wizyty co 2 - 3 tygodnie (bo początek). Rozmowa nie dotyczy raczej moich objawów. Bardzo ciężką depresję ustalił lekarz na podst. testu Becka. Dostałam z miejsca EFECTIN

LAMOTRIX, XANAX i MIRZATEN. Od 15 lekarz odstawil lamotrix. Jest CORAZ gorzej. Wcześniej miałam epizody depresji ale nie byłam aż tak zmęczona, osłabiona, wycienczona i przygnębiona. Lekarz o tym wie. Mówi tez ze nowoczesne teorie mówią ze depresję najlepiej przelezec, tzn nic na siłę żadnych działań poza podstawowymi.

I teraz moje pytanie. Ponieważ to nowy lekarz a ja przyznam że po wszystkich tych lekach czuje ze mam zaburzony osąd i postrzeganie trochę też chciałam się Was zapytać czy to moje paranoje (nigdy takich nie miałam) czy z tym lekarzem u jego metodą leczenia coś nie gra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

feverneverdies, na działanie leków trzeba poczekac, na początku ma prawo byc bardzo źle. Jednak jeżeli po miesiącu będziesz się czuła gorzej i gorzej to możesz pogadac z lekarzem o zmianie leku, bo przeczytałam w mądrej książce, że długotrwałe uboki uniemożliwiające funkcjonowanie też nie są wskazane, ważny jest komfort pacjenta. A co do teorii o przeleżeniu depresji - pierwszy słyszę :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×