Skocz do zawartości
Nerwica.com

cześć ludzie


mjr.maria

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Mam 23 lata, od 6-ciu lat leczę się na ChAD. W "pakiecie dodatkowym" mam zdiagnozowane BPD, chociaż mój ostatni terapeuta przebąkiwał, że może to zespół stresu pourazowego. Tak czy siak jest co leczyć i nad czym pracować. Wiele się dzieje, w ciągu ostatnich 12 miesięcy 3 razy leżałam w szpitalu, a więc farmakologiczny chaos, ciągle nowe leki - w tym momencie biorę lit, depakine chrono i ketrel. Ta konfiguracja jak na razie sprawdza się najlepiej, powolutku staram się odbudować sobie życie. "Dojrzałam" też chyba do terapii, obecnie szukam dobrego terapeuty.

 

Oczywiście istnieję też poza chorobą. Lubię np. brytyjskiego rocka, Miles'a Davis'a i Jefferson Airplane. Lubię ludzi. Interesuję się historią, umiarkowanie filozofią, a czasami jak mam za dużo czasu i pieniędzy, wsiadam w pociąg/PKS i zwiedzam miasta, w których mnie jeszcze nie było.

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie ;)

 

M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fizli, z irlandzkich to The Boomtown Rats są fajni :smile: może coś polecasz?

Z historii obecnie to głównie II wojna światowa, szczególnie w kontekście okupacji plus powstanie warszawskie - głównie dlatego, że moi dziadkowie zawsze mnóstwo o tamtym okresie opowiadali - a mieli o czym, bo dziadek podczas wojny studiował medycynę i działał w służbach sanitarnych, babcia była w AK, a jej brat walczył w powstaniu, potem miał przeboje z NKWD i z więzienia wyszedł rok po śmierci Stalina.

Ale to różnie, bo był czas, że chłonęłam rewolucję francuską, a jeszcze wcześniej Cesarstwo Rzymskie i "przegryzałam" wojną secesyjną ;)

Mam za to fatalną lukę jeżeli chodzi o wolne elekcje, zabory i średniowieczne bitwy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×