Skocz do zawartości
Nerwica.com

Przeciwlękowa marihuana (konopie)


xanonymous

Rekomendowane odpowiedzi

No proszę, (wg. doniesień Rzeczpospolitej) konserwatywne pisiory chcą nie tylko dopuścić ale i refundować medyczną marihuanę. Ministerstwo Zdrowia ma wydać niedługo komunikat w tej sprawie.

 

Ale dla Nas co to ma za znaczenie, przecież nie będzie refundacji dla zaburzeń psychicznych tylko dla rakowców, ludzi ze stwardnieniem itp.

Na razie cena Sativexu z tego co pamiętam to 2000zł i dupa. Z resztą medyczna marihuana to sam wiesz, tak jakbyś miał się upić małym kieliszkiem piwa.

Więc jednym słowem temat Nas nie dotyczy, niczym pijacy spod monopolowego mieli by się cieszyć, że dostaną cukierki z ajerkoniakiem ;)

 

Nie wiem co to ma wspólnego z naszym forum, nie będzie refundacji na depresję/nerwicę itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę uważasz mnie za osła, któremu trzeba tłumaczyć takie rzeczy jak krowie na rowie? Po prostu ucieszyło mnie, że ludzie z nowotworami, padaczką, SM/ALS w mojej ojczyźnie uzyskają dostęp do alternatywnej metody terapeutycznej bo my (tj. psychobuble) nie jesteśmy pępkiem świata na tym ziemskim padole. Ucieszyło mnie też, że rzekomo konserwatywny(przynajmniej w kwestiach obyczajowych) rząd PiSu zdecydował się na tak ludzki gest, a na co wcześniej nie zdecydowały się inne rządy. Ach, czekaj czekaj, bo to przecież dział "Uzależnienia", tutaj wolno tylko polegać krzyżem na parkiecie i umartwiać swoją duszę i ciało. Zatem niniejszym biorę swoje zabawki i wypier.dalam stąd z dobrą nowiną do "medycyny niekonwencjonalnej" albo "socjologii". Geez, no i muszę się napić, nie chcem ale muszem (nic osobistego, miałem kiepski dzień).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę uważasz mnie za osła, któremu trzeba tłumaczyć takie rzeczy jak krowie na rowie? Po prostu ucieszyło mnie, że ludzie z nowotworami, padaczką, SM/ALS w mojej ojczyźnie uzyskają dostęp do alternatywnej metody terapeutycznej bo my (tj. psychobuble) nie jesteśmy pępkiem świata na tym ziemskim padole. ...

Złaszcza, że jest tak niewiele spraw, za które można obecny rząd pochwalić. Każdy przejaw odrobiny rozsądku cieszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę, (wg. doniesień Rzeczpospolitej) konserwatywne pisiory chcą nie tylko dopuścić ale i refundować medyczną marihuanę. Ministerstwo Zdrowia ma wydać niedługo komunikat w tej sprawie.

 

Ale dla Nas co to ma za znaczenie, przecież nie będzie refundacji dla zaburzeń psychicznych tylko dla rakowców, ludzi ze stwardnieniem itp.

Na razie cena Sativexu z tego co pamiętam to 2000zł i dupa. Z resztą medyczna marihuana to sam wiesz, tak jakbyś miał się upić małym kieliszkiem piwa.

Więc jednym słowem temat Nas nie dotyczy, niczym pijacy spod monopolowego mieli by się cieszyć, że dostaną cukierki z ajerkoniakiem ;)

 

Nie wiem co to ma wspólnego z naszym forum, nie będzie refundacji na depresję/nerwicę itd.

 

A właśnie, czemu ludzie z depresją/nerwicą nie będą mieć do tego dostępu? Bo nie ma badań w temacie czy marihuana na te schorzenia pomaga? Zgłaszam się na ochotnika jak są gdzieś planowane takie badania, uważam że w XXI wieku człowiek powinien mieć możliwość decydowania o terapii jakiej chce się poddać. Biorę leki 11 lat i gówno dają, jestem już kaleką psychiczną. Może mam uciec w alkoholizm bo jest legalny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mam uciec w alkoholizm bo jest legalny?

Wg powszechnie panującej wiedzy nt. środków psychoaktywnych tak:

 

[videoyoutube=gPq5EY1O09g][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Olejki CBD są legalne w Polsce i można bez problemu je nabyć.

http://metrowarszawa.gazeta.pl/metrowarszawa/1,141635,17999544,Lekarstwa_i_produkty_konopne_mozna_kupic_w_sklepie.html

Ze swojej strony polecam formę dymną ratio 1:1 dla wtajemniczonych lub 1:2 dla nowych.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×