Skocz do zawartości
Nerwica.com

WITAJCIE !!!


Emtec

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec witajcie.

Tak sobie przegladalem rozne strony o tej "natretnej przypadlosci" i trafilem na to forum.

Choruje od 2001 roku czyli prawie 5 lat. Bywa lepiej bywa gorzej ale jakos idzie. Trzeba byc dzielnym i stawiac czola kazdemu nastepnemu dniu. Od kilku tygodni mam nawrot lekow po prawie rocznej przerwie. To juz drugi taki przypadek i jakos kurka wodna nie moge sie tego pozbyc juz tak na AMEN. Poradzicie cos :?:

 

Pozdrowionka dla wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec mam 27 lat. Pracuje, no i choruje :( . Lecze sie a w zasadzie leczylem bo nie bylem juz u lekarza z 6 miesiecy. Odstawilem leki i bylo ok (no prawie ok). I tak jak do tej pory po okolo rocznej przerwie lęki znow wracają. Bylo juz tak dwa razy. Dwa razy odstawialem leki po rocznym zazywaniu dwa razy lęki wracały. Nauczyłem sobie radzić z tym ale chyba tak nie do końca. Zdarzają sie naprawdę wredne sytuacje. Ogolnie w czasie napadu paniki boję sie ze zaslabne, itp itd. Czyli nic nowego. Boję sie kompromitacji przed innymi i boję sie lęku przed "zwariowaniem". Po tych napadach jest ok ale co jakis czas wracają. Myslalem ze juz z tym na dobre sobie poradzilem ale ostatnio znow sie lęki nasilaja i mam zamiar isc znow do lekarza. Zobaczymy.

 

Dziekuje za mile przyjecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nerwica lubi powracać, jest dużo wątków na forum na ten temat.

Dobrze że zdecydowałeś się na ponowną wizytę u lekarza, może tym razem dostaniesz jakieś inne leki które pomogą pozbyć Ci się tego świństwa raz na zawsze.

Życzę dużo zdrówka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emtec, nie wiem w ogole, czy sie da pozbyc jej na AMEN :roll: ... mam nadzieje, ze tobie sie to uda ;) jak na razie, dla mnie to neverendingstory :? ... mam nadzieje, ze w przyszlosci to sie zmieni :roll: ...

 

:) pozdrawiam i witam cie goraco :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Emtec!

Ja też jestem tu nowa i mam nadzieję , że obecność na tym forum pomoże Ci w wyzdrowieniu.

Nerwica lękowa to rzeczywiście podstępna choroba ale da się ją wyleczyć. To jest bardzo ciężka i żmudna praca ale opłaca się ! Życzę powodzenia!

myślałeś o terapii z psychologiem? pomyśl, może warto? czasami bardzo pomaga.

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×