Skocz do zawartości
Nerwica.com

Chyba zwariuję!!! Angela...


Gość SinnerInHeaven

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę tego znieść...chodzę po pokoju w kółko już późno a w radiu tylko ten wąsaty Roguc. Tylko jego teraz słucham: "Angela nie idź z tym chłopcem powtarzam sobie w kółko...nie idź z tym chłopcem...proszę cię", nucę sobie pod nosem coraz głośniej i głośniej aż zaczynam krzyczeć...Nie idź z tym chłopcem na dno!!! I tak w kółko cały dzień...Czy to normalne objawy i czy Angela to dzikuska i kim jest ten chłopiec? Ja pragnę tylko wiedzieć. Chciałbym żeby mi ktoś prosto wytłumaczył o co chodzi? Tylko z kulturą jak zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak zwariujesz to co? :P Nadal będziesz żył. Kiedyś czytałem jeden przypadek śmierci klinicznej i pacjent opowiada, że wpadł w jakiś wir (miłości) i martwił się, że od nadmiaru wrażeń umrze. A wtedy sobie uświadomił, że już umarł. Hehe.

 

Tak samo ze zwariowaniem, jak już raz zwariujesz to wiesz że nic gorszego cie nie będzie czekać. Ma to swoje plusy. "Potwierdzone info". :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy lipna to kwestia gustu, ja się w rapie nie odnajduję nie mój styl. Gimbaza to akurat Popka słucha chyba z tego co się orientuje. Ale chyba przerzucę się na jakąś muzykę klasyczną bo już nie mogę słuchać wyjców podciągniętych autotunem i tych wszystkich miksów bez których byłoby czarno na białym widać kto umie grać a kto ma dobrego realizatora i dźwiękowca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×