Skocz do zawartości
Nerwica.com

mam bardzo niezręczne pytanie :(


didado1

Rekomendowane odpowiedzi

didado1, łączę się z Tobą w niewiedzy. Podpisano: Miejski Burak Zbzikowany. Nie chcę nawet wyobrażać sobie terapii behawioralno-poznawczej dla koprofili. Dla jeszcze bardziej buraczanych buraków niż ja: taka terapia wymaga ciągłej i częstej ekspozycji na bodziec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiesz może jak seksuolog prowadzi dewiantowi takiemu terapię :?: psychoterapeuta u świra grzebie w głowie w jego przeżyciach a seksuolog w czym w takim razie grzebie :lol::?:

tutaj tez sie "grzebe w glowie" pacjentowi hehe :lol:

taka terapia wymaga ciągłej i częstej ekspozycji na bodziec.

ze co? hehehe :lol: pierwsze slysze hehehehe :lol:

 

dodam jako ciekawostke ze szkolenia podczas specjalizacji,ze wiele slawnych osob bylo koprofilami ;) np. Mozart (tak, tak ten od fortepianu ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy takie upodobanie nie jest niebezpieczne? W końcu po wyjściu z toalety myje się ręce. A tutaj - lepiej nie gadać...

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:00 pm ]

taka terapia wymaga ciągłej i częstej ekspozycji na bodziec.

ze co? hehehe :lol: pierwsze slysze hehehehe :lol:

 

No tak - jak się ktoś boi jezdzić autobusem, to się jeżdzi jak najwięcej - wtedy poziom lęku stopniowo opada. Ale jak wyżej pisałem, jestem burakiem, więc mogę się mylić.

 

dodam jako ciekawostke ze szkolenia podczas specjalizacji,ze wiele slawnych osob bylo koprofilami ;) np. Mozart (tak, tak ten od fortepianu ;) )

 

Kurcze, a to może to rozwijające intelektualnie zajęcie? Może nawet sam się pobawię w wolnej chwili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy takie upodobanie nie jest niebezpieczne? W końcu po wyjściu z toalety myje się ręce. A tutaj - lepiej nie gadać...

Jesli dwojgu ludziom to nie przeszkadza i nie chca sie leczyc to jest ok, nikomu krzywdy nie robia tym. I to nie jest tak, ze taka osoba zobaczy kal czy toalete i sie od razu podnieca :lol: , albo ze po toalecie i nie myje rak :lol:

No tak - jak się ktoś boi jezdzić autobusem, to się jeżdzi jak najwięcej - wtedy poziom lęku stopniowo opada. Ale jak wyżej pisałem, jestem burakiem, więc mogę się mylić.

Inaczej sie leczy parafilie.

 

dodam jako ciekawostke ze szkolenia podczas specjalizacji,ze wiele slawnych osob bylo koprofilami ;) np. Mozart (tak, tak ten od fortepianu ;) )

 

Kurcze, a to może to rozwijające intelektualnie zajęcie? Może nawet sam się pobawię w wolnej chwili.

Hehehe dobre :lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atruszka gracjas za podpowiedz te google to strzał w dziesiątkę :idea: nie wpadła bym na ten pomysł ;)

 

Ewa koprofil Shocked Shocked Shocked !!!!!

 

No wiesz co???? Coraz bardziej mnie zaskakujesz normalnie Shocked Shocked Shocked

 

Poter jeszcze wiele o mnie nie wiesz :mrgreen: zaskoczę Cie zapewne jeszcze nie raz :P pozdrówka :*

 

 

Że co znowu? Shocked

 

wskazówki podano zajrzyj w google :lol: ( ja też bym chciała zaczerpnąc wiedzy fachowca ;)

 

 

jaki jest odsetek koprofili w populacji?

 

:roll:

którz to prowadzi księgi statystyczne :lol: jeden Bóg raczy wiedziec ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

parafilie

Że co znowu? :shock:

:lol::lol::lol:

to zaburzenie preferencji seksualnych (dewiacyjne zachowania)

Ale teraz na poważnie się pytam: Panie doktorze, jaki jest odsetek koprofili w populacji?

Nie ma prowadzonych badan statystycznych co do poszczegolnych a szczegolnie dla takich nietypowych parafilii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobrze nie zbaczajmy z tematu ;)

 

powrócę jednak jeśli pozwolicie do tych koprofili którym mnie nazwano międzyinnymi tutaj pięknie :lol:

 

czy to sie ma tak, ( proszę o korekte jeżeli błędnie myślę ) że lękowiec

"sadzi " w gacie ze strachu :?::?: bo jakoś wyłącznie tu widzę możliwe wytłumaczenie tego porównania :roll:

 

jeżeli mój tok myslenia jest poprawny 8) to pozwolę sobie na rozwinięcie mojego toku myslenia i zapytam wprost czy koprofil który oczywiście może byc jednocześnie lękowcem robi te rzeczy notorycznie i czy to go może podniecac w chwili kulminacyjnej lęku napadowego :?: widzę to ostatecznie tak że dochodzi do całkowitego opróznienia mas kałowych :lol: a z podnięty nici......................... :lol:

 

no i oczywiście teoria nas koprofili pada w strzępach

 

 

 

:lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natrafilam przypadkiem na ten temat i zasmiewam sie do rozpuku, dlaczego tak mowici o koprofilii, to podobnie jak z homoseksualizmem, pissingiem, fetyszami typu buty i rajtuzki. Jak komus to nie przeszkadza i nie wadzi innym to niech sobie tym koprofilem bedzie. Pierwszy raz slysze, zeby mialo to cos wspolnego z napadami leku. A jak ktos sie podnieca tylko przy muzyce lub w deszcz to tez dziwak???? Nie sadze. Choc prosze mnie wykluczys od wszelkich podejrzen, wyrazam tylko zdeanie bo jestem tolerancyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parafila, jak parafilia. Może dla niektórych (w tym i dla mnie) jest nieco odstręczająca, ale ogólnie rzecz ujmując, to (prawie) każdy ma jakąś z istniejących parafilii (ja też )

 

oczywiscie ze tak tylko nie kazdy sie do tego przyznaje ! ale kazdy cos takiego ma..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parafila, jak parafilia. Może dla niektórych (w tym i dla mnie) jest nieco odstręczająca, ale ogólnie rzecz ujmując, to (prawie) każdy ma jakąś z istniejących parafilii (ja też )

 

oczywiscie ze tak tylko nie kazdy sie do tego przyznaje ! ale kazdy cos takiego ma..

Racja :smile: Tak samo jest z błędami - każdy je popełnia, ale nie każdy się do tego przyznaje. Sama didado1 zna kilka takich osób. Zastanawiające, czemu ostatnio jej tu nie ma... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha ,ha,ha-to o didado1: dobre!Ja na przyklad mam kolege, ktory sie ostatnio przyznal, ze koprofilia go kreci i mnie jako dobrej kolezance ani troche nie zrobilo sie zle czy niedobrze na te mysl, przyjelam to bo cenie go za czlowieczenstwo a kopro- czy nie kopro-, a co mnie to obchodzi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo, przyklad ktory wymieniles generalnie swiadczy juz o dewiacji seksualnej, a koprofilia chyba nie, prawda poniewaz jest tylko fetyszyzmem? Przyjmij do wiadomosci, ze ktos moze miec inne gusta seksualne niz Ty, poza tym ja porownalam te dwie sprawy by uwypuklic tolerancje, a nie popierac lub nie popierac rzeczonej sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×