Skocz do zawartości
Nerwica.com

Slysze sygnal polaczenia telefonicznego


mousike

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc :) dawno mnie nie bylo ale pewnie niektorzy mnie znaja z postow :)

 

Jak juz wiecie chorowalam do niedawna na dosc silna depresje i nerwice natrectw myslowych.

A jak nie to teraz juz wiecie :)

Teraz mam to wszystko zaleczone tak ze moge normalnie funkcjonowac i tylko czasem w baaardzo malym stopniu ktorys z objawow mi dokuczy :)

 

Wiecie co... zlapalam sie juz kilka razy na tym ze slysze...doslownie slysze sygnal polaczenia telefonicznego (takie tuuuuuuuut...........tuuuuuuut........). Zdarza mi sie to rzadko ale jednak. I to w roznych miejscach jakby ktos na dworzu czy w pokoju obok wzia telefon na glosnomowiacy i czekal az ktos odbierze.

 

Wiem ze osoby chore na schizofrenie maja omamy sluchowe jednak wydaje mi sie ze raczej mnie to nie dotyczy bo jestem swiadoma tego jaka to choroba i umiem krytycznie podejsc do sprawy a to wyklucza ta chorobe. I jezeli lekarz postawilby mi diagnoze ze mam juz ta schizofrenie tez bylabym w stanie w to uwierzyc a ludzi ktorzy sa chorzy nie dopuszczaja do siebie takiej informacji.

 

Co wy o tym sadzicie? Co to moze byc? Dzisiaj tez to slyszalam...bardzo ciekawe zjawisko. ????????????????

 

Dodam ze kiedys moj psychiatra wypowiedzial sie o mojej osobobie ze jestem badzo wrazliwa i mam zdolnosci artystyczne. Nie wiem czy to ma zwiazek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O cholerka teraz to mi dalas do myslenia....od jakis dwoch trzech tygodni zdarza mi sie ti samo. Czasem zerkam na swoj telefon czy czasem przypadkowi sie z kims nie lacze...albo rozgladam sie wokol co dziwne bardzo czesto nikogo nie ma obok mnie. Mialam wytlumaczenie ze kiedy ktos przejezdza obok autem to ma wlaczony zestaw glosnymowiacy i slychac to na zewnatrz ale nie zawsze kiedy to slysze przejezdza obok mnie samochod...

Hmm dopoki nie zobaczylam twojego postu jakos nie bralam sobie tego specjalnie do serca :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×