Skocz do zawartości
Nerwica.com

Długotrwały stres czy depresja?


johny15

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę sobie dać rady.Moje dawne zainteresowania już mnie nie obchodzą,nie mam pomysłu na nic.Myślę o czymś ale nie wiem o czym.Nie daję sobie rady ponieważ tak się stresuje że nie dam rady na niczym się skupić.Codziennie ze szkoły wracam cały spocony i wiecznie jest mi zimno.Każdy jest chodziarz trochę szczęśliwy a ja nic kompletnie nic.Nie mam odwagi aby pójść do psychologa,wiem że tylko on może pomóc,ale nie wiem jak się do tego zabrać.Moja matka przegrała walke z rakiem a ja mam tylko 16 lat i całe życie przed sobą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź do lekarza. Jeśli to nerwica to zacznij lepiej od psychiatry. W sumie to ja dzisiaj mam pierwszą wizytę. I żałuję, że tyle z tym czekałem. Tym barzdziej, że też wszystko zaczęło się w wieku mnie więcej 16 lat. Z roku na rok coraz gorzej. Dziś mam 21 lat i lęk, niepokój, stres są ze mną codziennie, a skutki coraz bardziej dokuczliwe. Także idź czym prędzej, tym bardziej, że na nfz trzeba trochę czekać. Nie zastanawiaj się nad tym za długo bo nie ma sensu tracić życia na nerwy. To, że nie masz odwagi to nie jest wytłumaczenie. Powiedz sobie, że musisz iść. Tak jak ja sobie powiedziałem. Szkoda, że tak późno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×