Skocz do zawartości
Nerwica.com

O nerwicy optymistycznie ;-)


Arasha

Rekomendowane odpowiedzi

Arasha, Długo teraz Cie się uczepiła nerwica... Ja już nie wiem ile czasu męczę się z nerwicą... Nie będę starał się nadrobić bo to raczej nie możliwe :D Tak będę się cieszył nawet drobiazgami ale będę lepszy od ty wybrańców bo nie wiedzą jak bardzo są szczęśliwi :D z tym swobodnym poruszaniem to coraz lepiej :) Nie dobrze, że borykasz się na dodatek z depresją...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

choroba czy przypadłość, wsjo jedno - cierpienie psychiczne tak samo boli jak cierpienie fizyczne, z tym że jak cierpisz fizycznie to chociaż inni ci współczują, natomiast neurotycy przechodzą wszystkie te tortury w ukryciu <że tak powiem>

nie ma mowy o współczuciu.. co najwyżej zetknąć sie mozna tylko z krytyką i niezrozumieniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

choroba czy przypadłość, wsjo jedno - cierpienie psychiczne tak samo boli jak cierpienie fizyczne, natomiast neurotycy przechodzą wszystkie te tortury w ukryciu <że tak powiem>

nie ma mowy o współczuciu.. co najwyżej zetknąć sie mozna tylko z krytyką i niezrozumieniem

Niestety taka jest codzienność wielu z nas :roll: Ale powiem Ci, że w sumie leję na to całe współczucie, chociaż niektóre słowa bolą, nie powiem ... ale dziwne jest uczucie,

jak np. jedziesz sobie tramwajem, zastanawiając się, czy masz już wysiąść czy może na następnym przystanku ( przeważnie wybierając jednak walenie z kopyta ), podczas gdy inni siedzą sobie, skrobią coś na smartfonie, czytają, jedzą, śmieją się ... normalny świat ... taki bliski, a jednocześnie taki odległy :roll:

 

miało być optymistycznie a wyszło pesymistycznie :) trzeba chyba w tytule coś zmienić ;)

Niestety na edycję już za późno :bezradny: pozostało już tylko się przystosować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oskaka, :great:

 

Może jeszcze coś z tego wątku będzie :mhm:

 

Pewnie, że coś będzie :D coś z czasem będę tutaj pisał na pewno :)

A ja nie wiedziałam, że Ty taki młodziutki jesteś ... maturkę ponoć poprawiałeś z biologi ;)

Jak Ci poszło? Pochwal nam się ;) Jak oceniasz poziom w stosunku do zeszłorocznego?

 

asl, Wrocław ładniejszy :105: A najładniej to i tak nad morzem, nad które mam prawie 700 km :why:

( co przy moich lękach :? )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"krzywy uśmiech" 1 pozytyw to raczej taki że dowiedziałam się że zaburzenia nerwicowe to coś więcej niż tylko 1 nie tak poważne określenie nerwów. Wmawiano mi (to co było widać z zewnątrz) że to nic takiego albo że jestem r**, choć zdarzały się wyjątki pytające czy biorę jakieś laki. Więc punk dla forum i internetu.

2 pozytyw to pierwsze co mi zawsze przychodzi do głowy w ciągu tych lat to sami otaczający mnie ludzie, Bywa jak bywa raz lepiej raz gorzej,przynajmniej poznałam ich naturę czy tą dobrą czy złą i nie jestem aż tak naiwna jak kiedyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oskaka, :great:

 

Może jeszcze coś z tego wątku będzie :mhm:

 

Pewnie, że coś będzie :D coś z czasem będę tutaj pisał na pewno :)

A ja nie wiedziałam, że Ty taki młodziutki jesteś ... maturkę ponoć poprawiałeś z biologi ;)

Jak Ci poszło? Pochwal nam się ;) Jak oceniasz poziom w stosunku do zeszłorocznego?

 

asl, Wrocław ładniejszy :105: A najładniej to i tak nad morzem, nad które mam prawie 700 km :why:

( co przy moich lękach :? )

skąd wiedziałaaś że jestem Wrocławianką? :smile:

tak, nad morzem jest pieknie... w górach jest pieknie.... wspólczuję Ci :-| akurat w moim przypadku, podróze to chyba jedyna rzecz, której się nie boję :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, Nie powiem gdzie mam tą maturę... 5 raz to dziadostwo poprawiam ale w tym roku już mam to gdzieś... Co roku powtarzam kilkakrotnie materiał i przerabiam kilkaset zadań i to wszystko na nic... Rok temu pojechałem zobaczyć jak mi ją sprawdzili bo jak zobaczyłem wynik to wpadłem w furię. Tak więc każde zadanie zamknięte dobrze ale odpowiedzi z zadań otwartych różniło się max 2 słowami z klucza odpowiedzi i już dostawałem 0ptk (a nie zmieniały sensu odpowiedzi). Trzeba trafić jednak na dobrego egzaminatora. Co do poziomu to jest mniej więcej taki sam ;) Niby łatwe ale w klucz trzeba trafić :why:

 

Co do wieku: mam 24 lata :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, Nie powiem gdzie mam tą maturę... 5 raz to dziadostwo poprawiam

Łoo Matko ... to nie zazdroszczę :? Aż tak bardzo jest Ci potrzebny dobry wynik z tej biologii? Planujesz jakieś studia, które wymagają biologii na poziomie rozszerzonym?

Czy tak bardziej ambicjonalnie do tego podchodzisz? Tak w ogóle to podobno matura z biologii jest przeważnie jedną z trudniejszych. Ciężko mi się do tego odnieść, bo ja zdawałam jeszcze starym systemem 8)

 

Rok temu pojechałem zobaczyć jak mi ją sprawdzili bo jak zobaczyłem wynik to wpadłem w furię.

Ludzka rzecz. Nie dziwię się Twojej reakcji ;)

 

Trzeba trafić jednak na dobrego egzaminatora.

Jak wszędzie :?

 

Co do wieku: mam 24 lata :D

Czyli wiek taki w sam raz, nie za młody, nie za stary ... nie to co ja :?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skąd wiedziałaaś że jestem Wrocławianką? :smile:

Czego ja nie wiem :mhm: A tak serio, nie mogłam tego wiedzieć, chociaż do Niemiec bliżej z Wrocka niż powiedzmy Rzeszowa ;) Pisałam to raczej z perspektywy osoby przez krótki czas, ale jednak przebywającej w tym pięknym mieście :105: Niestety depresja nie dała mi się nim zbytnio nacieszyć :pirate:

 

tak, nad morzem jest pieknie... w górach jest pieknie.... wspólczuję Ci :-| akurat w moim przypadku, podróze to chyba jedyna rzecz, której się nie boję :hide:

Ja już nad morzem byłam tyle razy, że nie powinnam narzekać ... a góry mam w zasięgu wzroku ;) Mimo to sama świadomość ograniczeń w komunikacji nie jest zbyt miła!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, Tak potrzebny mi lepszy wynik :D jak chce się dostać tam gdzie chcę ;) ale już mi nie zależy za bardzo na tym... Lepsza stara matura i egzaminy wstępne. Przynajmniej było trzeba mieć wiedzę a nie szczęście... Nie jesteś dużo starsza odemnie przecież :D Nibły w sam raz ale z nerwicą to nie to samo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×