Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam wszystkich


Student20

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na imie Tomek, mam 20 lat, jestem studentem pierwszego roku ogrodnictwa na AR w Lublinie. Mieszkam w Katowicach i tu spędzam wakacje. Od dłuższego czasu nie radze sobie z problemami, nie mam siły rano wstać z łóżka, o nauce nie mówiąc, przestałem robić to, co zawsze lubiałem, wyłączyłem sie z życia towarzyskiego. Na nic nie mam siły, ani ochoty. Cierpie na bezsenność.

 

Piszę to głęboko wierząc, że znajdzie się ktoś, kto będzie wiedział jak mi pomóc, lub wskarze drogę do takiej osoby.

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie na forum... :D:D:D:D

Od dłuższego czasu nie radze sobie z problemami, nie mam siły rano wstać z łóżka, o nauce nie mówiąc, przestałem robić to, co zawsze lubiałem, wyłączyłem sie z życia towarzyskiego. Na nic nie mam siły, ani ochoty. Cierpie na bezsenność

A czy byłeś z tym u lekarz(psychologa)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, słuchaj Gusi, mądrze mówi. W razie czego pamiętaj też, że o skierowanie możesz poprosić lekarza pierwszego kontaktu. Nie ma się co bać leków, gdyby były konieczne - one, wbrew obiegowej opinii, wyrównują poziom neuroprzekaźników, który tracisz w wyniku choroby. Nie leczą więc przyczyny, (przeważnie) do przyczyny dociera psychoterapia. Połączenie terapii i wsparcia leków może Ci wiele ułatwić, chociaż jednej zasady nie ma.

 

Tak czy siak, to zwykła choroba i dasz radę, skoro zdecydowałeś się leczyć. Trzymam kciuki!

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi Studencie20 wiem ze na pewno nie masz ochoty na nic ale zrob cos dla mnie i sciagnij sobie ten kawalek

Myslovitz - Nocnym pociągiem aż do końca świata i wsluchaj sie w tekst tam jest taki refrenik pamietaj ze ten glos wciaz jest w tobie musisz tylko chciec go uslyszec a to juz jest sukces. Ja przez dluuugi czas nie chcialem sluchac, bo przecierz co on mowi ale w koncu stwierdzilem: Co ten glos moze mi poradzic? Nic. Ale jednak zaowazylem ze on ma racje teraz jest znacznie latwiej...(to twoje serce, twoje prawdziwe ja, te wesole ja).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×