Skocz do zawartości
Nerwica.com

Genialna neurolog wystawiła mi diagnozę : spowolnienie .


Immit

Rekomendowane odpowiedzi

Ziomek z Wiednia ( chodzi na studia medyczne ) Wiednia ją wyśmiał ( potwierdzając to co wiedziałem intuicyjne wcześniej ) , że to kompletna bzdura . Wiem , że jeśli to czytasz to wiesz , że o Ciebie chodzi . Nie ma czegoś takiego . Zaiwaniaj do budy z powrotem ale już . Raus ! Nie masz do jasnej lucyferki pojęcia co przez ciebie przeszedłem . Ile nie przespanych nocy bo na bazie jakiś głupot będącymi w związku z zupełnie czymś innym miałem schizy i nawet przez pewien czas nocne lęki i do dzisiaj mutacja oraz uszkodzenie mojego rdzenia psychicznego . P warta . Tak p. to to samo co g. An zrozumieją o co chodzi . A ile o tym dziś się słyszy ..... Gehenna . Nie przepraszam tam katują ale nie gadają jak naćpani jakimiś narkotykami z f.U.S.A. Ale nie chodzi tylko o nią ilu takich extremów wypuszczają na ulice i potem przypadek z sopockiego mola . Jeszcze utożsamianie się z wszystkim . Najbardziej negatywne . Zewnętrzne źródło fałszywego poczucia winy . System błędnych kół moralno-społeczno-jednostkowych . Już nie wyrabiam i tylko wylewam te smęty z d gdzie się da i w społecznościach wirtualnych ( generalnie necie ) i w realu . Z każdym dniem jest gorzej . No dobra nie będę kłamał . Z każdą chwilą . Co się dzieje ?? Świat się ksa śmieje ? A za byle p wsadzają w kaftan bo imbecyle nie wiedzą co z ludźmi zrobić nie kształci się już inteligentów z wrażliwością tylko pjb : egzorcystów i pudzianów szpitalnych po pakowania w kjkftan . Nikt nawet nie próbuje zrozumieć , nie chce . Nie wiedziałem w pewnym momencie co robić to się na dodatek wkopałem z pewnymi rzeczami i ..... nieważne . To trwa już 15 lat z 22 ( zaokrąglając bo niedługo w grudniu ..... ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×