Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wystawić się na pośmiewisko


Gość SinnerInHeaven

Rekomendowane odpowiedzi

SinnerInHeaven, no wystawiasz sie troche, ale z tego, głupoty piszesz, ,czasem to fajne,ale musisz bardziej dawkowac bo juz zaczęłam sie ndzic tymi twoimi głipotami anajpierw bawu\iły a poxniej sie zro0biły wkurzjace, to trzeba zinteligencja zeby ludzi nie oprzeciazyc i zeby chcieli, bo inaczej skończysz jak michał Wisniewski z wysokiego konia spadł albo ten drugi michał Jackson czy jakos tak mu było, trza uważac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SinnerInHeaven, Coś ty, to jest fajna forma wypowiadania własnego ja, a że ja ciekawe, to i forma ciekawa. Czekam na więcej, coś wchodzącego na rondo absurdu, absurd nigdy się nie nudzi. Pamiętaj, absurd to najwyższa forma żartu inteligenci, bo nie dla wszystkich. Ci co odbierają świat szeregowo, muszą mieć poukładane i znane, nigdy nie grzeszą umysłowo, tylko świetnie się na swoim średnim poziomie poruszają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w liceum pisałem na polskim zabawne opowiadania i czytałem na forum klasy. Czasami też się wygłupiałem przy tablicy. Tylko, że to częściowo było spowodowane stresem. I nie wiedziałem, czy ludzie kupują moje żarty i mają mnie za kogoś fajnego czy raczej za głupiego clowna. Pod koniec szkoły spoważniałem i już się tak często nie zgłaszałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×