Skocz do zawartości
Nerwica.com

Poszukujemy osob z fobiami z calej Polski !


scat_man

Rekomendowane odpowiedzi

Zespol psychiatrow i psychologow, ktorego mam zaszczyt prowadzic poszukuje osob chorych na fobie w celu tygodniowego nowatorskiego behawioralnego programu leczniczego.

Poszukujemy osob z calej Polski, koszty pokrywamy my, leczenie w Warszawie.

Prosze pisac na PW z opisem fobii, metoda dotychczasowego leczenia oraz podaniem wieku !

Musze dodac, ze wybieramy tylko niektore przypadki,dlatego wielka prosba o szczegolowy opis choroby.

PILNE !!

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzejem dobra nie ma sensu z Toba gadac na ten temat, nie chcesz to nie zglaszaj sie i nie przeszkadzaj innym

A Ty scat_man - po takim wejściu wątpię czy ktoś Ci się tu zgłosi - sam to sobie załatwiłeś.

a to nie moj problem, wyobraz sobie, ze nie mamy problemu z osobami do programu. a kto nie chce z tad to nie musi... proste

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scat_man, już na pierwszy rzut oka widać, że zachowujesz się dziwnie. Napisałeś (nie wiem, czy w tym temacie), że osoby które Ci nie wierzą, mają problemy ze sobą.

a) jest tu wiele osób które mają problemy ze sobą, i nie proszą cię, żebyś im pokazywał, ze mają

b) Jako normalne zachowanie traktuję "zasadę ograniczonego zaufania" do osób poznanych w internecie... Nienormalne by było, gdyby na dzieńdobry ktoś by Ci uwierzył! Nie wiem, po co tu jesteś, ale napewno nie po to, żeby tym "wszystkim którzy mają problemy ze sobą" pomóc. Odnosisz się do użytkowników raczej z niechęcią, albo wdajesz się w dyskusje popisując się rzekomą wiedzą, nie dając konstruktywnych pomysłów. Mam cichą nadzieję że nie jesteś żadnym lekarzem. Jeśli tacy sfrustrowani, miotający sie ludzie mają "nas" leczyć... Brr. I kto normalny prosi o kontakt na PW w sprawie takich badań? Kto niby te badania prowadzi?

 

Chyba użytkownicy są bardzo normalni, że Ci nie uwierzyli!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×