Skocz do zawartości
Nerwica.com

Błazen wita :P


scat_man

Rekomendowane odpowiedzi

Zakladam powitanie jeszcze raz, bo pewien czlowiek .... zreszta o tym pozniej.

 

Witam wszystkich forumowiczow.

Dla osob, ktore mnie jeszcze nie znaja wkleje pare informacji o mnie:

 

Mam doktorat z nauk medycznych z psychiatrii,

ukonczylem AM w Warszawie oraz Medical University of South Carolina's na wydziale psychiatrii i nauk behawioralnych,

mam specjalizacje z seksuologii zrobiana w CMKP,

pracowalem mieszkajac w Warszawie w IPiN, przeprowadzajac sie do Krakowa pracuje w Szpitalu Uniwersyteckim oraz wykonuje prywatna praktyke,

w Warszawie wykladalem na UW a teraz w Krakowie w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellonskiego,

naleze do Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Towarzystwa Psychoteriapii Poznaweczej i Behawioralnej, Polskiego Towarzystwa Etologicznego, Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej.

 

Chetnie pomoge gdyby ktos mial jakies problemy. Prosze pisac na PW.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej scat_man wymieniłeś tyle zacnych Towarzystw do których należysz, że aż oczy bolą. Zakładając że to wszystko prawda ( choć w necie to jest mało prawdopodobne, zeby taki utalentowany i zasłużony psychiatra za free udział porad) , ale załóżmy że to prawda to co chcesz osiągnąć na tym forum ? Może to my czegoś nie rozumiemy ? I na jakiej podstawie mamy Ci wierzyć i wysyłać coś na priva ? Zaskocz nas pozytywnie, OK ?

Postaramy się znieść Twój w moim odczuciu chamski styl bycia.

Go ahead !!

 

P.S Brakuje tylko ośrodka Rasztów ze znanych w Wa-wie ?

Czy tam też pracjowałeś ?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej scat_man wymieniłeś tyle zacnych Towarzystw do których należysz, że aż oczy bolą. Zakładając że to wszystko prawda ( choć w necie to jest mało prawdopodobne, zeby taki utalentowany i zasłużony psychiatra za free udział porad) , ale załóżmy że to prawda to co chcesz osiągnąć na tym forum ? Może to my czegoś nie rozumiemy ? I na jakiej podstawie mamy Ci wierzyć i wysyłać coś na priva ? Zaskocz nas pozytywnie, OK ?

Nie udzielam za darmo porad, ale jesli ktos sie do mnie zwroci z problemem a ma problemy finansowe to pomoge.

Nic nie chce osiagnac na tym forum bo to nie gabinet psychiatryczny, czytanie waszych postow jest ciekawe i czasami rozwijajace.

Nie pisze, zebyscie cos wysylali mi na priva, tylko pisze, ze jesli macie jakies pytanie lub problem to mozecie napisac,ja chetnie pomoge

 

P.S Brakuje tylko ośrodka Rasztów ze znanych w Wa-wie ?

Czy tam też pracjowałeś ?

Nie pracowalem.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej scat_man - zaintrygowałeś mnie.

Gdyby nie moje problemy z zaufaniem do ludzi pewnie wysłał bym Ci co nieco. Powiedz coś więcej o sobie. Z kim pracowałeś ( młodzież , uzależnienia ) i coś więcej o sobie prywatnie ?

Bo jak mniema imienia i nazwiska raczej nie podasz ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz coś więcej o sobie. Z kim pracowałeś ( młodzież , uzależnienia ) i coś więcej o sobie prywatnie ?

No o sobie duzo juz napisalem na samym poczatku, pracowalem z doroslymi i mlodzieza, dziecmi sie nie zajmuje.

A cos o sobie prywatnie to mysle, ze nie ma to sensu bo to nie jest portal randkowy a dodatkowo nie lubie o swoim zyciu osobistym tak publicznie pisac ;)

Nie - o tym ani słowa - następny temat ma wylecieć do kosza przez kolejną awanturę? Myślę, że nie.

nie strasz mnie, ok? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz, zejdźmy na ziemię, to jakieś jaja są?

 

Sorry, ale w życiu nie uwierzę, że prawdziwy lekarz, (nie tylko taki utytułowany) miałby jakiekolwiek problemy z wysłaniem na PM adminowi swojego nazwiska, celem weryfikacji, jeśli na forum na powitanie jako lekarz się przedstawił.

 

To JEST całkiem normalne, że administracja forum dba o forumowiczów tak jak może, zwłaszcza o odpowiedzialność porad udzielanych jako ''od specjalisty'', nawet jeśli jest to luźny udział w forum.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i owszem, przymusu nie ma, ale każdy przynajmniej będzie liczył sie z ryzykiem i całkowitym brakiem wiarygodności, jeśli po tej grotesce zdecyduje się pisać ze swoimi problemami do Ciebie. Aye!

 

Pozdrawiam

 

Ps.

 

Mam nadzieję, że masz szczęście w miłości, bo w kartach ani trochę - za każdym razem, gdy ktoś krzyknie ''sprawdzam!'' zostajesz nagi jak święty turecki, tudzież z gaciami na kostkach. Sarcasm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra, wszystko fajnie, tyle, że na naszym forum rejestrują się osoby często rozpaczliwie szukające pomocy - i jeśli ktoś trafi na topic takiego ''specjalisty'', to jaką masz pewność, że przebrnie przez wszystkie strony powitalnego topicu i dotrze do tej groteski?

 

"Dowciapniś'' podający się za lekarza może narobić wiele złego, że o zrażeniu do prawdziwych specjalistów nie wspomnę. Nasze forum jest by pomagać, a nie narażać na ryzyko szkody.

 

Oczywiście, każdy decyduje sam, ale każdy ma prawo wiedzieć w momencie decyzji, w tej samej chwili, w której czyta o owych ''tytułach'', jak żałośnie sprawa z nimi się zakończyła.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorka, ale co to ma do rzeczy, Gusia? Mógł odpowiedzieć na 183647 problemów na PM, ale i tak każdy ma prawo wiedzieć od razu, że ta cała tytułomania jest niepotwierdzona z premedytacją.

 

Tak swoją drogą, czy odpowiedział kompetentnie, to mógłby odpowiedzieć inny, ''potwierdzony'' lekarz... ;) Groteska, ale w sumie nie mieliśmy jeszcze forumowej maskotki. Żarty żartami, mnie nasz ''spec-jalista'' nie wadzi, ale każdy ma prawo wiedzieć. To wszystko, nie optuję za wywaleniem z forum czy coś...

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

orka, ale co to ma do rzeczy, Gusia? Mógł odpowiedzieć na 183647 problemów na PM, ale i tak każdy ma prawo wiedzieć od razu, że ta cała tytułomania jest niepotwierdzona z premedytacją.

Piszę tylko i wyłącznie o sobie.

Jeśli szukasz i dopatrujesz się wciąż potwierdzeń wcale nie musisz zwracać się o pomoc do scat_mana.On jasno wyraził chęć pomocy,napisałam (i wcale nie o depresji)i uzyskałam odpowiedź.Tyle.

 

 

Tak swoją drogą, czy odpowiedział kompetentnie, to mógłby odpowiedzieć inny, ''potwierdzony'' lekarz...

Pokrywa się,jeśli chodzi o to.

 

 

Żarty żartami, mnie nasz ''spec-jalista'' nie wadzi, ale każdy ma prawo wiedzieć.

Przeczysz sam sobie.Wiedziec? Ja myślę że każdy ma prawo i możliwość sam się przekonać ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że nie sprawdzony ,,specjalista'' może zrobić więcej szkody !!!!!!!!!! nie badzcie naiwni ! każdy może zarejestrować sie w necie i podać sie za fachowca ,nie takie rzeczy ludzie robią!!!!!! Ja nie rozumiem najwazniejszej rzeczy dlaczego domniemany specjalista nie chce podac nazwiska ? Co to ma być randka w ciemno czy psychoterapia? :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i nie mogę już wytrzymać w swojej skórze, chciałabym już tam być w tym Sercu Polski, ale poprzysięglam sobie, że moja noga nigdy tam nie stąpnie, aż nie nadejdzie ostateczna chwila, kt. nie wiadomo kiedy nadejdzie, nie wiem, czy sam Bóg to wie!!!! Ale chętnie tam poleżę w szpitalu nawet na Oddziale Zamkniętym, tam mogę umierać i niechaj spalą moje prochy i tak są bezużyteczne, może użyźnią Kopiec Kościuszki, albo inne miejsce;

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 4:17 pm ]

chyba wiem co oznacza Twój nick- tj. dżem Jem; czy zgadłam???

nie przejmuj się, ja rzadko jem ten dżem, raczej chleb z masłem, gdyż ten dżem jest za drogi, a zresztą i tak nie wolno mi jeść słodyczy- ze względu na podniesiony cholesterol, ale dziś mam jeszcze upiec szarlotkę i pojechać z nią tam gdzie byłam- jak się uda;

po co chwialić się rozumem, On przemawia sam za siebie; moja córka jest bardziej skromna ode mnie, choć rozum ma większy, też zaczęła studia doktoranckie, ale czy je skończy - diabli wiedzą, teraz ma czytać ksiąŻKĘ PT 'obłęd'PO ANG., A NIECH SOBIE POCZYTA MOŻE MI POMOŻE;

SZKODA,ŻE NIE JEST PSYCHOLOGIEM, BYŁABY DOBRYM PSYCH.!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszytko to jest dla mnie trochę zastanawiające i dziwne ale myślę że ta dyskusja nie doprowadzi już do niczego nowego.A szkoda...

 

scat_man jesli jestes specjalistą to mógłbyś wnieść sporo dobrego na to forum, dużo osób szuka tu informacji,porady, gubi się w wielości różnych informacji na temat nerwicy itp.Tylko że najpierw potrzebne jest zaufanie a ty go nie wzbudzasz. Naprawdę nie rozumiesz czemu osoby dbające o forum chciałyby żebyś uwiarygonił to o czym piszesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×