Skocz do zawartości
Nerwica.com

Błazen wita :P


scat_man

Rekomendowane odpowiedzi

A gdzież się podziało Twoje poczucie humoru?

 

A gdzież się podziało Wasze? ;)

 

Zbulwersowaliście się na stwierdzenie (żartobliwe notabene) że jesteśmy "świrami".

 

 

eżeli każdorazwy żart będzie się od razu traktowało jako czepialską uwagę, nadrabiało się do niego rozbudowaną ideologię, to lepiej sobie wszyscy zasznurujmy usta i zamknijmy FORUM.

Właśnie.... o tym mówię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie, nie warto się kłócić.

Ja osobiście mam zamiar ignorować tego uczestnika forum, bo dyskusja nie ma sensu. Dla mnie wrzuć na luz w tej sytuacji znaczy odpusc sobie na siłę udowadnianie swojej racji. Wiecie, tutaj świetnie pasuje mój ulubiony kawał:

siedzi małpa na moście i łowi ryby. Z daleka widzi ją krokodyl, a że się nie lubią, obmyśla sobie plan jakby tu jej dogadać. I se myśli: spytam ją czy ryby biorą, jak powie że nie, to powiem: no wiadomo takiej małpie to pewnie że nie biorą; a ja powie że biorą, to powiem: takiej małpie i biorą?? Zadowolony z planu podpływa bliżej i krzyczy: te, małpa! Biorą ryby?? A małpa: płyń, zielona kupo...

:mrgreen::mrgreen:

 

chciałam jeszcze dodać, że ten pierwszy powitalny post scatmana, w którym to nazwał nas świrami... to nie on mnie oburzył, ale brak kultury który ujawnił się w kolejnych postach ( np."debilizm wyssany z mlekiem matki").

 

a więc, podsumowując... Po prostu płyń płyń... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siedzi małpa na moście i łowi ryby. Z daleka widzi ją krokodyl, a że się nie lubią, obmyśla sobie plan jakby tu jej dogadać. I se myśli: spytam ją czy ryby biorą, jak powie że nie, to powiem: no wiadomo takiej małpie to pewnie że nie biorą; a ja powie że biorą, to powiem: takiej małpie i biorą?? Zadowolony z planu podpływa bliżej i krzyczy: te, małpa! Biorą ryby?? A małpa: płyń, zielona kupo...

To ma byc kawal? :lol: Żeś bardzo inteligentna niewiasta :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tej pory tylko czytalam posty i nie mialam zamaru sie wtracac a poza tym nie widzialam sensu pisac czegokolwiek w kierunku scata gdyz koles nie jest warty ani jednego mojego slowa.......

ale Ty Leszku to tez przesadzasz!!!!!

coraz bardziej niemilo zaczyna sie robic na forum......

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:14 pm ]

a poza tym, to chyba wykazales sie tutaj daleko idaca ignorancja. wiesz kawaly maja smieszyc ludzi a nie uczyc wiec...... nie rozumiem Twojego postu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden kwas, przecież to jeden i ten sam cretino ;) Wpierw ''przemko psychopata'', później wszechutytułowany ''spec-jalista", teraz ''stódent" socjologii, dawno nie widziałem, żeby ktoś sobie zadawał tyle trudu, aby zrobić z siebie błazna :lol: Powinien spróbować zrobić karierę w RPG'ach.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też myślałam o terrorusiu (w przypadku Przemka i Socjologa),lecz moim zdaniem scat_man to zgoła inna osoba.Funkcyjni mogą to sprawdzić,ale to podpada pod inwigilację i jest podłe :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć co do 'fachowości' tego Pana mam spore wątpliwości,to przyznam,że dodaje on kolorytu,takiej kontrowersyjnej osobowości na forum brakowało...i oto jest Very Happy.

 

Masz na myśli, że brakowało forumowego błazna?

 

Nie wiem jak z ''terrorusiem'', bo nie moje czasy, ale scatus, przemko-cretino,''socjolog'' i uwaga, nasz ostatni ''gość'' od spamu ''żygowiacz'' to jest ta sama osoba ;) W sumie, sporo sobie trudu zadał, aby zrobić z siebie idiotę :roll: Ale widywałem już lepszych ''zawodników''... Ten się specjalnie nie wybija. A funkcyjni nie sprawdzą, nie sztuka pisać z różnych IP, nawet z tego samego kompa ;)

 

W sumie, kasować takiego patafiana żadna sztuka, a za to forumowe centrum rozrywki działa... 8)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli, że brakowało forumowego błazna?

 

Zdecydowanie to miałam na myśli ;).Śmiesznie jest,choć z 2 strony przyszywany specjalista na forum o nerwicy mógłby sporych szkód narobić.

Różne IP faktycznie niczego nie udowadnia,ale takie samo udowodniłoby bardzo wiele.Wszak żaden z tych użytkowników (liczba mnoga?) nie ma bana.Ale masz rację,myślę że nasz ulubieniec wziął to pod uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja to po prostu sprawdziłam.

W Towarzystwie Psychoterapii Poznawczej i Behawioralnej pana nie ma.. O nikim ze szpitala UJ nie słyszeli.

Dalej idąc - w Collegium też nie bardzo słyszeli o tak znakomitej osobie.

Albo mam złe źródła informacji albo ktoś sobie dodał kilka przywar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden szanujacy się lekarz,doktor nie pisałby na forum takich farmazonów gdyby w ogóle chciało mu sie uczestniczyc w nim.Forumowicze wyluzujcie.Znam wirtualny świat nie od dziś.

 

 

 

Żaden szanujący się lekarz nie założyłby sobie skrzynki pocztowej o adresie 'kupke_jem@......pl'

*atrucha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×