Skocz do zawartości
Nerwica.com

Błazen wita :P


scat_man

Rekomendowane odpowiedzi

Mialem sie nie wypowiadac juz tutaj zeby nie wywolywac reakcji stresowej moderatora :lol: , ale jednak musze cos wam powiedziec.

 

Twilight tak jak atrucha szukacie wszedzie podstepu i byscie tylko sprawdzali.

 

Oczywiście że nie sprawdzony ,,specjalista'' może zrobić więcej szkody !!!!!!!!!! nie badzcie naiwni ! każdy może zarejestrować sie w necie i podać sie za fachowca ,nie takie rzeczy ludzie robią!!!!!! Ja nie rozumiem najwazniejszej rzeczy dlaczego domniemany specjalista nie chce podac nazwiska ? Co to ma być randka w ciemno czy psychoterapia? :idea:

Ja tu nie jestem zeby prowadzic psychoterapii i nawet tego nie robie, to powinni robic lekarze prowadzacy.Ja moge pomoc jedynie wtedy gdy ktos ma jakies pytanie.

kolego-wygladasz jak by cie bin laden czolgiem molestowal-witam,czy ten podpis miał być śmieszny?Jakoś podkopał mi twój autorytet jako lekarza...

ale ja tu nie jestem jako lekarz... nie zalezy mi na tym zebym na sile komus pomagal. Ale jesli ktos sie do mnie zwroci to zawsze odpowiem.

Naprawdę nie rozumiesz czemu osoby dbające o forum chciałyby żebyś uwiarygonił to o czym piszesz?

Nie musze sie uwiarygadniac szczegolnie tutaj, nie jestem tutaj jako Pan psychiatra, ktory ma swoj dzial na tym forum. Jestem tutaj zwyczajnym czlowiekiem o wiedzy psychiatrycznej, ktora moge wykorzystac do odpowiadania na pytania. Lekarzem to ja jestem w gabinetach, kiedy to mam karte pacjenta i wiem o nim i o jego chorobie wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie że nie po to by prowadzic terapie, nigdy tak nie twierdziłam.

 

Mi chodziło o zaufanie do tego co piszesz, o wiarygodność.

Piszesz że jestes specjalistą wiec inni chcieliby wiedzieć czy to prawda zwłaszcza że rady specjalisty traktuje się trochę inaczej niż osób nie majacych fachowej wiedzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samo nazwanie siebie specjalistą do czegoś zobowiązuje ,ty jako człowiek wykształcony powinieneś brać to pod uwage nie jesteś na forum towarzyskim ale na forum ludzi z problemami czasem nawet bardzo poważnymi .Wiarygodnośc i zaufanie to podstawa jeżeli chcesz aby ktoś skorzystał z twojej oferty , bo rozumiem że po to tu właśnie jestes ,żeby się zareklamować .Czyż nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZY BYŁ ZA GRANICĄ CZY NIE TO NIEWAŻNE, UWAŻAM , ŻE W Polsce MOŻNA ZDOBYĆ DOBRE WYKSZTAŁCENIE, ALE DORADZAM JEDNO ( WBREW SOBIE- TZN KOGO BEDZIE SIE UCZYC???)- WYUCZCIE SIE TU DOBREGO FACHU I JEZYKA I HEN 'ZA WIELKA WODE) GDYBYM MIALA WASZE LATA JUZ BYM UCIEKLA DO g.B. EWENTUALNIE iRLANDII( NIE PRZEPADAM ZA NIA !!!)- TAM MOZNA UMIERAC I NAWET ZWIERZETA MAJA SWOJ CMENTARZ!!!CZESTO ZADAJE SOBIE PYTANIE - DLACZEGO TU MIESZKAM, ZEBY CHOCIAZ WNUKI BYLY ANGIELSKIE, NAWET TEGO NIE BEDZIE!!!!JAK BEDA TO POLSKIE!!!!

*** CO DO REKLAMY- NIE MAM KORKOW OD 5 LAT - I POWIEM wAM , ZE NIE PLACZE, NIC TYLKO ROBOTA I ROBOTA, SZPERANIE , PISANIE, KSEROWANIE, ZGINELAM W TYM WSZYSTKIM DO CNA!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiarygodnośc i zaufanie to podstawa jeżeli chcesz aby ktoś skorzystał z twojej oferty , bo rozumiem że po to tu właśnie jestes ,żeby się zareklamować .Czyż nie?

Jakiej oferty? Jakie reklamowanie sie? Ja sie nie reklamuje, nie mam takiej potrzeby.

Jestem tutaj prywatnie czytajac to co piszecie,a ze zawodowo jestem psychiatra to nie oznacza, ze mam wam dyplomy pokazywac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ludzie dajcie Jemu już spokój...ile można?? Nie macie innych problemów tylko zaczepianie i wyzywanie sie w necie "ty jesteś taki , ty jesteś owaki" jak małe dzieci które kłócą sie o łopatkę w piaskownicy. :twisted: Jeżeli ktoś ma potrzebę porozmawiania o swoich problemach ze Scat_manem to przecież droga wolna. Wszyscy jesteśmy przecież dorośli. A to że nie chce On podać swoich danych osobowych o niczym jeszcze nie świadczy. Nie widzę w jego zachowaniu niczego niepokojącego. Uważam że lekarz z poczuciem humoru jest o wiele skuteczniejszym lekarzem a sama terapia u takiego specjalisty przybiera atmosferę rozluźnienia.

Wiec apeluje...wrzućcie już na luzzzzzzzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu już się zaczyna niepotrzebnie wodę mącić.

Dobrze rzekła

Mialem sie nie wypowiadac juz tutaj zeby nie wywolywac reakcji stresowej moderatora Laughing , ale jednak musze cos wam powiedziec.

No widzę że chociaż mnie rozumiesz :mrgreen:

jak małe dzieci które kłócą sie o łopatkę w piaskownicy

:lol: dobrze ujęte :mrgreen:

Piwa dla tego Pana

Dokładam drugie :P

 

Także dzieciaczki do domu proszę :P bo trza już spać iść. Nie podniecajcie się tu nawzajem :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu chyba zapomniał, że lekarzem jest się też "po służbie". Tak jak ratownikiem, czy policjantem. (A psychiatra to lekarz ''pełną gębą'', w przeciwieństwie do psychologa) Jeżeli Scat jest tu prywatnie, to nie powinien podawać swojej tytułomanii, inaczej musi się liczyć z tym, (zwłaszcza biorąc pod uwagę charakter forum) że jego porady będą traktowane nieco inaczej niż każdego, zwykłego użytkownika forum.

 

Dokładnie tak sam, jak gdy ktoś straci przytomność w tłumie na przystanku - inaczej traktowany jest lekarz po pracy stojący w tym tłumie, a inaczej zwykły obywatel, chociaż każdy ma obowiązek pomocy.

 

Wypowiedzi jegomościa świadczą albo o totalnym braku wiedzy na temat etyki lekarskiej, (i nie etyki "wyimaginowanej", tylko tej, do której formalnie jest zobowiązany każdy lekarz) albo o jej celowym łamaniu.

 

Mamy tu na forum osoby, które znały w dość długim przeciągu czasu lekarzy z kliniki na Kopernika w Krakowie i żaden się tak nie zachowywał. Zresztą, nie ma to znaczenia, każdy

Ktoś w poważnym dołku [kto] może mieć problem, by żart oddzielić od pomocy.

owinien mieć prawo wiedzieć od razu, że oficjalnie taki z niego specjalista, jak z koziego zada trąba i że celowo odmawia sprawdzenia, więc jego rady należy traktować zwyczajnie. Wiedzieć już w pierwszym poście.

 

O to się cała sprawa rozchodzi - jak komuś sie zechciało robić jaja, to niech robi, póki nie łamie regulaminu forum i nie wyleci na zbity pysk. Ale nie mamy prawa traktować ''na luzie'' ewentualnego zaszkodzenia komuś nowemu, kto przyszedł szukać pomocy i przez NASZE forum trafia na samozwańczego specjalistę. Informacja, tylko i aż tyle.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu chyba zapomniał, że lekarzem jest się też "po służbie". Tak jak ratownikiem, czy policjantem.

Czlowieku nic nie kumasz i nic nie rozumiesz :lol:

Wypowiedzi jegomościa świadczą albo o totalnym braku wiedzy na temat etyki lekarskiej, (i nie etyki "wyimaginowanej", tylko tej, do której formalnie jest zobowiązany każdy lekarz) albo o jej celowym łamaniu.

Odezwala sie osoba, ktora oczywiscie doskonale zna wszystko,jest wszystko wiedzaca i ma tak obszerna wiedze,ze powinna wykladac na uczelniach medycznych, szczegolnie etyke zawodowa :lol:

owinien mieć prawo wiedzieć od razu, że oficjalnie taki z niego specjalista, jak z koziego zada trąba i że celowo odmawia sprawdzenia, więc jego rady należy traktować zwyczajnie. Wiedzieć już w pierwszym poście.O to się cała sprawa rozchodzi - jak komuś sie zechciało robić jaja, to niech robi, póki nie łamie regulaminu forum i nie wyleci na zbity pysk. Ale nie mamy prawa traktować ''na luzie'' ewentualnego zaszkodzenia komuś nowemu, kto przyszedł szukać pomocy i przez NASZE forum trafia na samozwańczego specjalistę. Informacja, tylko i aż tyle.

Czlowieku masz powazne problemy ze soba. Nie ufasz mi,spoko, nie narzucam sie, ale przestan jeczec i narzekac! Jak masz problemy z ciaglym narzekaniem to zadzwon pod 032 988 i wyzal sie tam na moj temat.

The end

P.S.

Oswiadczam,ze zaczynam ignorowac Twoje chore wypowiedzi tutaj(chore bo to juz sie nazywa mania!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to temat ma szansę stać się rzeką ;)

 

Odpuszczać nie mam czego, bo scata przekonać nie próbuję od mniej więcej końcówki poprzedniego, usuniętego topica. Na szczęście nie on decyduje jak sprawa będzie wyglądać, więc wodolejstwo i pustosłowie godne sejmowych ''niezdiagnozowanych'' wiele mu nie pomoże.

 

W każdym razie, ja swoje i co mogłem w tej sprawie zrobiłem, a co z tego wyniknie, czas pokaże - aye!

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te 'kaftaniki' dla nich trochę nierozmiarowe, oni maja duże brzuchy po tych seksach hotelowych z kurtyzanami i jadle wyśmienitym!!!!

A poza tym to na nich czekają przedni lekarze w tych klinikach prywatnych za niezłe monety- bite nie w naszej Rzeczypospolitej, oj nie !!!!

tylko nas maluczkich wsadziliby za pręty !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój ex-mąż mawiał"dobry kogut nigdy nie jest tłusty" niezłe, prawda???

to już przeszłość zapomniałam jak to wygląda, teraz mam inne zmartwienie, skaleczone serce z drzazgą i zmarnowane życie, a przyszłość widzę w czarnych kolorach, zresztą tak jak przeszłość, co za różnica, przeszłość, czy przyszłość, a terźniejszości nie ma!!! co to jest do diabła???? a pozatym co to za sex- to jest p ... tak to bym ujęła, może się zgorszycie, ale tak to określam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóz według naszego ,,specjalisty'' każda forma konstruktywnej dyskusji w której w grę wchodzi obrona własnych racji nazywa sie manią ;)

przesadzasz ;) mania tutaj nazywam ciagle i uporczywe narzekanie oraz wypowiedzi typu ja jestem wszystko wiedzacy, a on nie ma pojecia.

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 3:19 pm ]

Kochani przez najblizszy czas nie bede mial mozliwosc bycia na tym forum a co sie z tym wiaze czytania i odpowiadania na pytania Panstwa na PW.

Kontakt do mnie mailowy ........

Bede odpowiadal jak tylko znajde czas.

Pozdrawiam i do zobaczenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×