Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Arasha

Dobra, wstawiam ogłoszenie

Rekomendowane odpowiedzi

Stwierdziłam, że co prawda moje szanse na znalezienie księcia z bajki, są prawie zerowe, ale skoro carlosbueno się odważył, to ja też :lol:

Czego oczekuję od potencjalnego kandydata :

- nie musi mieć na imię Sławek, chociaż nie zaszkodziłoby ( mam pewne wspomnienia z tym imieniem związane, jakby co )

- nie powinien być ani za wysoki, ani za niski

- preferuję blondynów, może być też szatyn, w ostateczności łysy, ale nie brunet

- żeby nie lubił wychodzić na imprezy, tylko siedział w domu i mnie pilnował :mrgreen:

- obowiązkowo musi być zazdrosny

- wykształcenie nie ma dla mnie znaczenia ( może być pracownik fizyczny, rencista, jak również ... chociaż nie im więcej tytułów, tym się bardziej w dupie przewraca, byle nie korpo :hide: )

- musi nie wykazywać nadmiernego zainteresowania seksem ( a najlepiej - wcale ), ewentualnie raz na rok

- niezainteresowany posiadaniem potomstwa

Nie przeszkadza mi, jak od czasu do czasu zajara zioło tudzież inne dopalacze, e-fajki również dozwolone, w umiarze strony dla dorosłych ( byle nie w mojej obecności i nie nagminnie :!: )

Wiek nie ma znaczenia ... w sumie, nie za młody, bo ja już leciwa dosyć jestem :lol:

Nie oczekuję wypaśnej fury, gdyż zdecydowanie preferuję piesze spacery przed siebie. Najlepiej, żeby nie był w ogóle zmotoryzowany :pirate:

Co tam jeszcze ... dobrze, żeby nie miał zbytniego poczucia humoru, ale jednak trochę dystansu do siebie.

Mile widziany

- impotent

- posiadacz rozległej posesji na Rozewiu

- jak również kolekcji pluszowych misiów :105:

i to chyba tyle ...

Dziękuję za uwagę :P

Btw Nie życzę sobie komentarzy w stylu Ja / cenzura / :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Arasha!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
( a najlepiej - wcale ), ewentualnie raz na rok

Z tym może być ciężko. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

1. - nie musi mieć na imię Sławek, chociaż nie zaszkodziłoby ( mam pewne wspomnienia z tym imieniem związane, jakby co )

2. - nie powinien być ani za wysoki, ani za niski

3. - preferuję blondynów, może być też szatyn, w ostateczności łysy, ale nie brunet

4. - żeby nie lubił wychodzić na imprezy, tylko siedział w domu i mnie pilnował :mrgreen:

5. - obowiązkowo musi być zazdrosny

6. - wykształcenie nie ma dla mnie znaczenia ( może być pracownik fizyczny, rencista, jak również ... chociaż nie im więcej tytułów, tym się bardziej w dupie przewraca, byle nie korpo :hide: )

7. - musi nie wykazywać nadmiernego zainteresowania seksem ( a najlepiej - wcale ), ewentualnie raz na rok

8. - niezainteresowany posiadaniem potomstwa

1. jakże miło, że nie muszę, dziękuję za okazaną mi w przedbiegach łaskę ;)

2. niski

3. szatyn

4. jak masz dom, to bardzo chętnie

5. jeżeli się postarasz, to będę

6. gdybym tylko mógł dostać rentę...

7. wykazuję, jakże mi przykro :D

8. w chwili obecnej nie jestem zainteresowany potomstwem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A może spróbuj się umówić z tym gościem Arasha na przetarcie ;)

http://grzesznikadam.blog.onet.pl/

Niestety płatnie ;) ale przejrzałem kiedyś jego blog i jeśli jest tak dobry jak się tym chwali, to potem zamiast na nerwicy będziesz na zbiorniku dawać anonse ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałam wizję, ciekawe czy się sprawdzi: Niedługo przyjdzie arhol i wrzuci wątek do kosza...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Miałam wizję, ciekawe czy się sprawdzi: Niedługo przyjdzie arhol i wrzuci wątek do kosza...

Wczorajszy troll topic był na tyle dobry i wzbudził tyle zainteresowania,że spróbujmy dać temu szanse D:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Arhol, nie optowałam, żeby go do kosza wrzucac, tylko wróżyłam że się zaraz objawisz i będziesz czyhał z gotowym do wrzuty koszem... No i nie myliłam się. Proszę o rangę forumowej wróżki. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O rany arasha kolejny temat o tym samym? Jesteś attention whore czy co?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Arasha, ja spełniam większość z tych wymagań co prawda za wysoki jestem ale się garbię. :mrgreen: działki na Rozewiu nie mam ale mój wujek tam ma. No i nie jestem zmotoryzowany anie nie chcę mieć potomstwa, imprezy tez mi nie w głowie no i jestem impotentem którego seks prawie nie interesuje. . Te Twoje wymagania w porównaniu do moich to słabe są skoro taki niedojda jak ja je spełnia w dużej mierze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie miałam pisać,ile tego typu posranych tematów zamierza jeszcze założyć,ale Pieprz, mnie ubiegł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Absinthe, Tak jak dla jednych może to byc żenujące, śmieszne, dziwne, głupie, nudne i mają prawo, tak dla Arashy może to byc fun, terapia, ważne, śmieszne, cokolwiek i też ma prawo. Od tego jest to forum. A arhol jest od tego żeby czasami robic porządek. Więc niepotrzebny ten ton.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

carlosbueno, ale ja z tym Rozewiem to serio mówię 8)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Więc niepotrzebny ten ton.

jeśli tak uważasz,spoko twoja sprawa.

Po pierwsze:

7. Użytkownik nie może umieszczać na Forum komentarzy:

[...]

- o treści identycznej w stosunku do komentarzy już umieszczonych na Forum, co obejmuje także wątki o tej samej treści,

[..]

Więc wychodzi na to,że jednak nie ma tego prawa.

Po drugie:Nie wmawiaj mi że tego typu fanaberie to element terapii,co najwyżej zabawa dziecka z gimbazjum,zwracanie na siebie uwagi na takim a nie innym poziomie.A nie od tego jest to forum ;) .Nie mówiąc o tym,że co siejesz to zbierasz,proste ;).

Ale w jednym masz trochę racji,nie mój cyrk nie moje małpy ja tu nie sprzątam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Psychoanalepsja_SS, śmieszne to nie było, ale doceniam mimo wszystko troskę ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W porządku, jak zacznie refundować, to swój oddam gratis :lol: bo widzę, że tu niektórzy mają chrapkę :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi