Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wyczerpanie/łzawienie oczu/ brak koncentracji.


burza011

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio poprzez nauke na studiach a co się z tym łączy od jakiegoś czasu mój sen trwa 3 godzinny w ciągu doby. Czuje się kiepsko nie mogę się skupić zbytnio na nauce bardzo ciężko zapamiętuje treści..dodatkowo pojawiło się u mnie łzawienie oczu czuję jak oczy zachodza mi łzami i nic z tym nie mogę zrobić ...ostatnio przy rozmowie z kolega mało sie nie popłakałem juz tak mi oczy lzawiły + te dochodzące znużenie i wyczerpanie psychiczne i fizyczne .... ( wszystko pojawiło sie od tego krótkiego snu) ... Jaki lek bez recepty mógłbym zakupić zeby pomógł cos na lepsza koncentację/sen /uspokojenie ...?Deprim ..persen ?? Macie jakieś inne pomysły ?Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oderwać się na kilka dni od nauki. Dobrze się odżywiać, zażywać dużo ruchu na świeżym powietrzu, codziennie zmęczyć się fizycznie, unikać komputera i gier. A przed snem szklanka ciepłego mleka lub napar z melisy. Na oczy krople ze świetlika lub okłady z czarnej herbaty. Wiem, że to wszystko może być trudniejsze do zażycia niż Persen, ale napewno skuteczniejsze. Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×