Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
lukasz84pe

Szukam dziewczyny, śląskie lub w pobliżu

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na imię Łukasz, mam 30 lat. Mieszkam w Zabrzu w domku (z rodzicami). Jestem trochę samotnikiem, niezbyt integruję się z ludźmi (zdiagnozowana osobowość schizoidalna), sporą część wolnego czasu spędzam przed komputerem, ale bardzo lubię też spacery, czy wspólne wychodzenie do kina, na wycieczkę itp. tylko samemu trudno o takie zajęcie. Nie mam jakichś nadzwyczajnych zainteresowań, tak nieco byle czym się interesuje: tym co się dzieje w okolicy i na świecie, komputerami, grami, wydarzeniami sportowymi.

Pracuję w tym momencie przy montażu prowadnic do mebli. Z wykształcenia jestem informatykiem, ale nigdy nie pracowałem ściśle w zawodzie i raczej nie będę.

Szukam dziewczyny mieszkającej na Śląsku lub w miarę blisko (np. Kraków czy Opole) zainteresowanej stałą relacją. Takiej której nie przeszkadza że facet nie jest uspołeczniony. Nie szukam "terapeutki", jestem jaki jestem i pewne rzeczy niezbyt idzie zmienić. Dosyć istotna jest też dla mnie strona intymna relacji, ale jestem też dosyć wrażliwy i emocjonalny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

lukasz84pe, ciekawy opis, jestem nawet ze Śląska i prawie w tym samym wieku, ale jak już pewnie doczytałeś mam dziwne podejście do niektórych spraw, a poza tym chyba właśnie kogoś poznałam :mrgreen: W każdym razie życzę Ci powodzenia, na forum są naprawdę fajni ludzie, tylko trzeba się dobrze rozejrzeć :D

Btw Jakaś epidemia chyba nam tu zapanowała, ostatnio ciągle ktoś szuka drugiej połówki na nerwica.com :roll:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja poprzednia dziewczyna miała też trochę skrzywione podejście do tych spraw i to się nie odbijało dobrze na znajomości, ale każdy przypadek jest inny i przyczyny też różne pewnie bywają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powodzenia. Mi relacja moich rodziców oraz filozofia PUA zniszczyły wiarę w związki. Szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

monk.2000, a mi związki zniszczyły wiarę w związki...nie wiem co gorsze :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hmmmm...niestety jestem zbyt aktywna społecznie, tzn. towarzysko ;)
Ja najbardziej w sumie nie lubię nawracania ;) Tzn. nawet mnie tak bardzo to nie denerwuje, tylko zwykle to prowadzi do tego że potem druga osoba po jakimś czasie lekkiej perswazji jak widzi że ja się nie zmieniam, przestaje mnie akceptować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja najbardziej w sumie nie lubię nawracania ;) Tzn. nawet mnie tak bardzo to nie denerwuje, tylko zwykle to prowadzi do tego że potem druga osoba po jakimś czasie lekkiej perswazji jak widzi że ja się nie zmieniam, przestaje mnie akceptować.

jak Ci nie przeszkadza fakt, że zawsze w czwartki i co drugi weekend wybywam (oprócz tego dodatkowo od czasu do czasu), to no problem ;):mrgreen: No i nie możesz być zazdrosny, że uprawiam sport z moim byłym, bo on w tym najlepszy :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm, przejrzałem Twoje posty i mógłby być problem bo masz już swoje dzieci, a raczej szukam bezdzietnej dziewczyny.

A poza tym co zauważyłem, to mam podobnie że dosyć szybko po rozstaniu zakładam gdzieś konta. Niektórzy odbierają to że mi nie zależało, natomiast to chodzi o to że nie umiem sobie inaczej poradzić z rozpaczą wtedy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

lukasz84pe, mi bardzo pomogło to forum, trochę śmiechu, trochę smutków :) Mam nadzieję, że nikt (szczególnie eks) nie wie, że na tym forum jestem.

Jak nie to nie :P Moim facetom dzieci nie przeszkadzały :mrgreen: Bardziej moje hobby ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jakie hobby?

Ja więcej na forum o zespole Aspergera się udzielam, choć teraz też rzadko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz zespół Aspergera?

Kanioning, speleologia :) To mi weekendy i czasem nawet dłuższy czas zajmuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pasuje mi to!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

lukasz84pe, czy ty czasem już nie byłeś na tym forum tylko pod innym nickiem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

silvo, można się wyżyć, czasem coś uszkodzić, towarzystwo mocno szydercze, ogólnie git :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Masz zespół Aspergera?
Formalnie nie. Natomiast możliwe że w dzieciństwie by mi to zdiagnozowali, w tym wieku lekarze nie lubią się tym zajmować. Teraz mam osobowość schizoidalną zdiagnozowaną, w sumie to są dosyć podobne diagnozy.

Dosyć ambitne.

lukasz84pe, czy ty czasem już nie byłeś na tym forum tylko pod innym nickiem?
Byłem jako Luc84 i LucP84.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
silvo, można się wyżyć, czasem coś uszkodzić, towarzystwo mocno szydercze, ogólnie git :mrgreen:

serio lubię takie extremalne atrakcje! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwsza zmiana była po pewne aferze jaka wynikła w wyniku moich ówczesnych poszukiwań. A potem usunąłem gdyż przez jakiś czas nie korzystałem w ogóle z forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

silvo, a coś uprawiasz?

lukasz84pe, afera w związku z Twoją osobowością/zespołem? Pewnie masz takie tendencje, chyba, że to jakoś inaczej się u Ciebie przedstawia...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W związku z pewną randką z pewną piękną użytkowniczką z tego forum. I innym użytkownikiem któremu też się podobała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hehe. I wyszło coś z tego, czy Ci ją odbił? (ja jestem na forum od niedawna).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy szukanie "drugiej połówki" na tym forum to dobry pomysł. Może lepiej, żeby choć jedna osoba w związku była "normalna" ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie wiem czy szukanie "drugiej połówki" na tym forum to dobry pomysł. Może lepiej, żeby choć jedna osoba w związku była "normalna" ;)

Hmm,jeśli chodzi o internety - I dobry i zły,Zależnie od rodzaju zaburzenia,czy stopnia/nasilenia zaburzeń.

"Normalsy"...nie mówię że wszyscy,ale tępota niektórych osobników (niezależnie od płci,wieku czy czegokolwiek) w kwestii zaburzeń jest rażąca bardziej niźli oberwanie w ryj od Thora,zależy chyba na kogo się trafi : D.

Nie mówię że powinno foro służyć jako serwis matrymonialny dla świrów (choć tak po części się stało),jednak zwykle bywa że w przypadku normalsów i świrów,głodny nażartego nie zrozumie.

Aczkolwiek,wybór partnera/ki,to już indywidualna decyzja każdego z osobna .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.