Skocz do zawartości
Nerwica.com

Permanentne zmęczenie - też tak macie?


xzjemciex

Rekomendowane odpowiedzi

Od pół roku męczę się z nerwicą lekową. Ostatnio większość objawów odpuściła, ale ciągle jestem zmęczona. Wciąż chcę mi się spać, nie mam siły, ani motywacji, żeby cokolwiek zrobić. W szkole ledwo siedzę, oczy same mi się kleją. Wypijam dziennie mnóstwo kaw, napoi energetycznych itd. Masakra, tak się nie da normalnie funkcjonować. Dodam, że śpię dobrze i nawet jeśli śpię baaardzo długo, to i tak chodzę niewyspana i odsypiam w dzień ;(

Też tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety też tak mam, ale nie wiem co na to poradzić. Wg innych jest to lenistwo, ale tu trzeba szukać innych przyczyn. Jestem na tyle zmęczona, że nie mam siły nawet iść do sklepu obok mieszkania, więc może ktoś inny sie bardziej wypowie na ten temat kto się bardziej orientuje :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety też tak mam, ale nie wiem co na to poradzić. Wg innych jest to lenistwo, ale tu trzeba szukać innych przyczyn. Jestem na tyle zmęczona, że nie mam siły nawet iść do sklepu obok mieszkania, więc może ktoś inny sie bardziej wypowie na ten temat kto się bardziej orientuje :shock:

 

 

Ludzie to tak może spostrzegają, ale w moim przypadku to na pewno nie lenistwo, bo chcę przestać tak żyć, chcę coś zrobić, ale po prostu kompletnie nie mam siły. Nie wiem, czy nerwica lękowa coś takiego powoduje??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno jest na to sposób - przestać żreć słodycze, odkwasić organizm ( większość produktów zakwasza - co może być jedną z przyczyn chronicznego zmęczenia ). Gdyby to była tylko kwestia farmakologii, to ludzie nie zmienialiby po tyle razy antydepresanty i w końcu któryś by u nich zadziałał. Ja leków nie biorę, bo się boję :zonk:, ale na wiele już nie liczę :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość abstrakcyjna

coccinella, Szczerze ja też, bo ja nawet jak śpię po 10h to jestem nieprzytomna. Poza tym rzadko mogę sobie pozwolić, by spać tak długo. Odnoszę wrażenie, że gdybym miała więcej energii to wiele by się zmieniło, bo miałabym więcej czasu i siły na różne rzeczy. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coccinella, Szczerze ja też, bo ja nawet jak śpię po 10h to jestem nieprzytomna. Poza tym rzadko mogę sobie pozwolić, by spać tak długo. Odnoszę wrażenie, że gdybym miała więcej energii to wiele by się zmieniło, bo miałabym więcej czasu i siły na różne rzeczy. :roll:

Dokładnie, tez tak myśle. Jakbym miała energię to może coś by mi sie chciało. W tygodniu w pracy ledwo nie zasypiam, a w weekendy śpię całymi dniami. Staram sie być aktywna fizycznie przynajmniej 3 razy w tygodniu, ale to nie pomaga. Miałam nadzieje w lekach, ale tutaj tez klapa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×