Skocz do zawartości
Nerwica.com

Od jutra !


Arasha

Rekomendowane odpowiedzi

Mogłabym się podpiąć do wątku nowonarodzonego, ale 17 już niestety minął, a ja jeżeli nie ogłoszę tego na forum publicum, to nic nie zmienię :pirate:

 

Nie zamierzam co prawda zmieniać całego swojego życia, bo nie widzę takiej potrzeby ani sensu takiego przedsięwzięcia. Za to chcę zmienić parę rzeczy, które rozpierdalają mi życie.

 

Będę zdawała co jakiś czas relacje, jak mi idzie. A jak mi się przypadkiem wreszcie uda coś z tych rzeczy doprowadzić do sensownego poziomu, to Wam napiszę, co to było. I'll promise :D

 

Życzcie mi powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie zaczynaj niczego od jutra. Jak zaczynasz to od dziś, od teraz. "Od jutra" - nigdy nie wychodzi. A najlepiej zmiany wychodzą znienacka, tak jakby całkiem przypadkiem. Jak dar losu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, ciekawe jaką listę sobie sporządziłaś. Mam nadzieję, że na czele jest jazda komunikacją miejską, bo to chyba najprostsze do walki, a mobilnośc życie ci mega ułatwi i uatrakcyjni. Mi się udało, to tobie też może się udac. Trzymam kciukasy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najlepiej zmiany wychodzą znienacka, tak jakby całkiem przypadkiem. Jak dar losu...

Z tym się w zupełności zgadzam :D

 

kosmostrada, dzięki ;) Akurat zupełnie inne rzeczy mam na czele priorytetów do zmiany. Ale praca nad tym nie zaszkodzi, a rzeczywiście ułatwiłaby mi życie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×