Skocz do zawartości
Nerwica.com

I wybory za nami.


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

Ha,jestem pierwszy.Bo jak się zakłada,kolejny rewelacyjny temat ;) to jest się zawsze pierwszy.A,że moje tematy są zawsze super :mrgreen: to każdy wie.

Byłem na wyborach,ludzi pełno.Dostałem uśmiechem,od ładnej dziewczyny.Miała około 40 lat.

Ja głosowałem jak zawsze na SLD i na PSL.Nie chciałem,na PO.A na PIS,to na pewno nie w tym wcieleniu.

Wybory w skali krajowej wygrał PIS,bo trzeba przyznać ludziska są zmęczeni.Chcą zmian,ja to rozumiem.

I uważam,że PIS wygra wybory parlamentarne.Ale,pod warunkiem,że skupi się na gospodarce.

A jak znowu,uderzą Smoleńskiem,czy też Ojcem Rydzykiem i po raz 300 powiedzą,że katolików się prześladuję,to nie wygrają.

Ale popatrzmy na salę kraju.PO wygrała w wielu województwach.Warmia i Mazury,Wielkopolska,Opole,Dolnośląskie.PIS na wschodzie.W tym,u mnie w Mazowieckim.

Na koniec,boję się,że nasza scena polityczna będzie podzielona na dwa obozy PIS I PO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ocenił to zwycięstwo PiSu na zwycięstwo tzw. pyrrusowe. Czyi takie które niby jest ale faktycznie niewiele znaczy.

Takie zwycięstwo odniosła PO w ostatnich wyborach do europarlamentu. Faktycznie był remis bo dostała z PiSem tyle samo mandatów, a faktycznie przegrała bo straciła ponad 10 europarlamentarzystów....No ale Kuźniarowi jak zwykle stanał bo było choćby z 0,1% wiecej nad PiSem.

Natomiast wczorajsze zwycięstwo PiSu nie znaczy wcale, że w tych województwach co wygrali wezmą realną władzę. W większości układ koleżeńsko-mafijno-towarzyski PO-PSL +SLD przegłosuje ich i bedzie rzadzic.

PiS wszedł teraz w fazę wczesnego Fideszu...tj Orbana który wygrywał ale stary mafijny układ postkomunistów+liberałów i tak go przegłosowywał. Niestety kosztem Węgier....Tak sie zapowiada teraz u nas.

Dopiero jak gospodarka sięgnie całkowitego dna wtedy może przejrzą na oczy i przestana głosować na przekrętasów..... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i wtedy do władzy dojdzie PiS .... kolejna banda przekrętasów i złodziei, układ mafijno-kościelny :D rozwala mnie ta ślepa wiara zwolenników dzisiejszej opozycji że jak do władzy dojdzie PiS to Polska stanie się krainą mlekiem i miodem płynącą, będzie tak samo albo i gorzej. Uprzedzając pytania, nie głosowałem na PO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i wtedy do władzy dojdzie PiS .... kolejna banda przekrętasów i złodziei, układ mafijno-kościelny :D rozwala mnie ta ślepa wiara zwolenników dzisiejszej opozycji że jak do władzy dojdzie PiS to Polska stanie się krainą mlekiem i miodem płynącą, będzie tak samo albo i gorzej. Uprzedzając pytania, nie głosowałem na PO.

Nie myśle wcale, że jak PiS dojdzie do władzy to bedzie mleko i miód. Wręcz przeciwnie. Z tego wzgledu, że gospodarka tak lezy już n łopatkach że bardzo ciężko bedzie ja podnieść a rzad ja od 7 lat dobija.

Myślę, jednak, że poziom korupcji w końcu spadnie i przestanie sie chciec machlojek..takich jakie teraz są typu Infoafera na miliardy bliżej nie określone...hazardowa...itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, jednak, że poziom korupcji w końcu spadnie i przestanie sie chciec machlojek..takich jakie teraz są typu Infoafera na miliardy bliżej nie określone...hazardowa...itd

 

Na to bym specjalnie nie liczył, do tego jest potrzebna głęboka, bolesna ale i niezbędna przebudowa moralna zarówno elit politycznych jak i całego społeczeństwa, żadna obecna partia nie daje żadnej nadziei na tego typu zmianę. Nepotyzm, kolesiostwo ma i będzie się miał dobrze w Polsce (17% dla PSL !!!, to jest najcięższy rak toczący Polskę od 25 lat, ułożą się zawsze i z każdym, z SLD, z PO a za rok zapewne z PiS-em)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, jednak, że poziom korupcji w końcu spadnie i przestanie sie chciec machlojek..takich jakie teraz są typu Infoafera na miliardy bliżej nie określone...hazardowa...itd

 

Na to bym specjalnie nie liczył, do tego jest potrzebna głęboka, bolesna ale i niezbędna przebudowa moralna zarówno elit politycznych jak i całego społeczeństwa, żadna obecna partia nie daje żadnej nadziei na tego typu zmianę. Nepotyzm, kolesiostwo ma i będzie się miał dobrze w Polsce (17% dla PSL !!!, to jest najcięższy rak toczący Polskę od 25 lat, ułożą się zawsze i z każdym, z SLD, z PO a za rok zapewne z PiS-em)

zgadzam sie w 100pro PSL partia obrotowa z kazdym sie dogada zeby zostac przy korycie. A ogolne nedza tego kraju to kwestia mentalnosci, jest spoleczne przyzwoleniena robienie przekretow na kazdym szczeblu , traktuje sie cwaniactwo i prywate jako nieodzowny element polskiego krajobrazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy gdyby nie afera z Hofmanem to PiS by miało jeszcze wyższe poparcie a może takie same. Największe zaskoczenie to PSL co prawda oni w samorządach zawsze silni byli ale myślałem że coś koło 10% zdobędą. Ja głosowałem na demokrację bezpośrednią niewiele o tej partii wiem ale jestem zwolennikiem tego modelu. A na burmistrza dopisałem Józefa Stalina bo nie chciałem glosować na te stare dziadygi i nauczycieli( to jakaś polska zmora że połowa polityków to nauczyciele a później mamy takie chore szkolnictwo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się po każdych wyborach coraz bardziej odechciewa głosować jak widzę, że głos 1 głupiego ma takie same znaczenie jak mój i do tego głupich jest więcej.

 

Ostatnio pytałem się młodej kobiety na kogo głosuje i dlaczego: "Na jakąś dziewczynę, bo za mało jest kobiet w parlamencie". A na pytanie dlaczego głosuje na daną partię sama przyznała się, że nie wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A głosy nadal nie policznone....wstyd, żenada, internet pęka ze śmiechu.....

Pewnie te głosy muszą zostać P.....onownie O.....bliczone poprzez wrzucanie kart z głosowaniami w workach do piwnicy gdzie "dostosuje" je jakiś tam informatyk by róznica miedzy PO a PiS za duża nie była, a i głosów nieważnych dobrze by było dorobić..

To w ramach żartu.. :mrgreen:

No ale wiadomo. Jeśli serwery PKW nie działają to zapewne jest to wina PiSu..... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu maciek, urzędnicy PKW widać wiele wynieśli ze szkolenia w Moskwie, nauki brali w końcu od najlepszych. Elyty zeszłego systemu ciągle przy korycie.

Dokładnie :great:

 

-- 18 lis 2014, 18:38 --

 

Nie zdziwić się jak ta "nadpraca" Komisji Wyborczej w efekcie doprowadzi do powstania kolejnego cudu nad urną pt."800 tys. głosów nieważnych, 31,1% dla PO 30,6% dla PiS". :twisted:

 

-- 18 lis 2014, 19:07 --

 

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/najnowszy-sondaz-cbos-po-38-proc-poparcia-pis-z-sp-i-pr-27-proc/f2clr

Hahahahahahahah

CBOS i inne rządowe tuby propagandowe ze słości przez porażkę aż się skręcają.

Wierzy z was ktoś w ten sondaż?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×