Skocz do zawartości
Nerwica.com

Portale randkowe - hit czy kit?


niosaca_radosc

Rekomendowane odpowiedzi

Pożądanie

 

Pożądam Ciebie całym Ciałem

I ja pożądam Ciebie całym Ciałem

Umierać jutro przyjdzie nam ,nie żyć

mówiłeś ,a miało być Nam tak wspaniale

 

Ogień uderzył w Nas piorunem

i całe wnętrze jak w pożarze

co więcej Miła mam powiedzieć

że żona jedna-k no i dziecko

 

I ,że nie mogę ,a chcę bardzo

Ty też chcesz ,wiem i dalej...

A dalej ,co tam dalej ,będzie

Na skraju,w Niebie ,na Krawędzi

Na wieczność i na wieczne Amen.

 

do A.B. Marzec 2012.

 

>>> - wklejam post z tamtego okresu , tylko po żeby połechtać swoje pier-dolniete ego i pokazac Carlosowi ,że najpiękniejsze polskie dziewczyny co mają najwięcej witaminy i dla których można się obopulnie ugotować z pożądania siedzą na Forum , TUTAJ , na TYM forum >>> :D,,, a nie ukraińskie balerony z fajnym charakterem :? >>>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty chcesz od ukrainek to ja nie wiem, fajne dziewczyny, sa rowniez wrazliwe. W ogole nazywac kobiety ktorych sie nie zna "odpadami" i to w imie chrystusa jest niesmaczne. Chociaz nie jest tak ze niektorych ludzi nie uwazam za odpady. Tykko te uogolnienie takie niefajne. Mialem cie Kalbex nie pouczac bo sam jestem grzeszny jak mount everest, ale taka juz moja rola, moze uda mi sie zbic na tobie jakis kapitał :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogole nazywac kobiety ktorych sie nie zna "odpadami"

--- przepraszam , przesadziłem. Dobrze ,żeś mi to wytknął .

To taka przesadnia ( wiem ,niewłaściwa ) , ale pisałem to z miłości do Polek , najpiekniejszych , słowiańskich kobiet w Europie .

Byłem trochę tu i tam ( w Europie ) i żadna nacja nie dorównuje urodzie naszych Pań . Nie tylko urodzie zresztą , bo przykładowo z takimi Francuzkami co maja na-jebane we łbie to w ogóle nie co dyskutować o normalnym wspólny życiu ,,,ech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3 Gorliwy, a co z tymi francuzkami? Bo ciekawy jestem :-P slyszalem ze dla tamtejszych kobiet "sympatyczny-a" to obelga.

 

Teraz jest u nas sporo ukrainek, i tez to sa ladne kobiety, i te ktore zboku widzialem i slyszalem nie wydawaly sie wariatkami, wiec ukrainki dla osobiscie sa ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3 Gorliwy, a co z tymi francuzkami?

Niektóre bywaja naprawdę ładne ( nie mówię o tych ciapatych asymilowanych z Algieru ) i uśmiechniete . Jednak Koleś mi opowiadał ,że zupełnie w większosći nie nadaja się do wspólnego życia , a przy Polkach wypadają naprawdę blado .Francuzki gustują w przyjemnościach , częstych kosmetyczkach , takie rzeczy jak gotowanie obiadów w domu to raczej nie ich broszka . Restauracje itd .

Poznałem na winobraniu kilka fajnych Francuzek , zapierdzielały przy winoroślach w pełnym Słońcu , ale większość( nie wszystkie ) szybko z tej roboty rezygnowała . My Polacy i polscy Białorusini żemśmy tyrali ( jak teraz Ukraińcy u nas ) . Faceci francuscy ( w miastach )to bardzo zniewieściali goście i słabi psychicznie .

Francja kraj piękny , ładne kobiety ,jednak lata polityki konsumpcyjnej i laickiej zdegenerowało ten kraj na maxa i tych ludzi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty chcesz od ukrainek to ja nie wiem, fajne dziewczyny, sa rowniez wrazliwe. W ogole nazywac kobiety ktorych sie nie zna "odpadami" i to w imie chrystusa jest niesmaczne. Chociaz nie jest tak ze niektorych ludzi nie uwazam za odpady. Tykko te uogolnienie takie niefajne. Mialem cie Kalbex nie pouczac bo sam jestem grzeszny jak mount everest, ale taka juz moja rola, moze uda mi sie zbic na tobie jakis kapitał :bezradny:

 

A co tych odpadów, ja pisałem że piszą do mnie ruskie trolle, czyli faceci prawdopodobnie Rosjanie udający piękności ze wschodu, które zawsze podają maila na który masz niby napisać a de facto im chodzi aby zawirusować ci kompa, albo naciągnąć na kasę i to nie ma nic wspólnego z realnymi Ukrainkami. Mi tam Ukrainki się podobają, często na produkcji, w fabrykach przebijają urodą nasze rodaczki ale nie dlatego że Polki są brzydkie, tylko w fabrykach, pracach fizycznych itp w Polsce pracują głównie kobiety 40 plus, a nawet jak młodsze to często zaniedbane, bo młode i ładne Polki wolą inne prace.

Trochę jeździłem po Europie i nie uważam że tylko Polki są ładne, oczywiście w porównaniu do Brytyjek zwłaszcza z tych niższych klas to nawet przeciętna Polka uchodzi za piękność, ale ogólnie słowianki są ładne i te z Bałkanów i te zza wschodniej granicy , Francuzki też a np Holenderki tylko jak są młode bo po 25 roku życia jakoś twarze im brzydną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" Nigdy w życiu potrali. Mam swoje zdanie i tak samo jak w grupach na fb juz nie należę do żadnej.same prymitywny.

A propo potrali ze jeszcze wrócę tam zanim powie ci jak mu na imię wyśle Ci wacka. i z tego co wiem większość płatne. "

No więc po to są portale żebyś odrzuciła już na etapie pisania zboczeńcow i innych delikwentów z którymi nie chcesz mieć do czynienia.  Potem umawiasz sie z wybrańcami w bezpiecznym miejscu np galerii handlowej -idziesz zawsze z koleżanką która z daleka cie pilnuje i razem wracacie do domu. Na tych randkach odrzucasz resztę co ci nie pasuje i zostaje ten JEDEN :)
Przykład: daaaleka koleżanka spotykała w pracy mnóstwo ludzi ale nie chciała tak poznawać nikogo. Zaczęła pisać na portalach randkowych -przyjęła sobie 2 kryteria : facet musiał uczciwie miesięcznie zarabiać jakąś sumę pieniędzy [nie wiem jaką dokładnie]  bo co 3 miesiące ona chciała mieć jakąś nową torebkę /kurtkę (miała wtedy jakiś nierealny kompleks i tak go łagodziła ) , drugie kryterium to ona była wysoka i on miał być wysoki bo chciała w szpilach przy nim chodzić. Nie miała określonego kryterium jeśli chodzi o jego wygląd.   Tak jak pisałem wyżej odsiała zboków na etapie pisania ,potem randkowania .  I po 3 miesiącach poznała tego jedynego :)  Byłem na jej ślubie , ,jest dzidziuś -od kilku lat są razem =szczęśliwi  😍      Nie chwaląc się jam sie do tego przyczynił bo namawiałem ją na te portale randkowe :smile:

Od października 2020r ruszyło coś takiego : nie wiem ,nie korzystałem ale warto o tym wspomnieć bo darmowe podobno:

https://tech.wp.pl/facebook-randki-juz-w-polsce-wszystko-co-musisz-wiedziec-o-nowej-usludze-6566748095171200a

https://www.radiozet.pl/Co-gdzie-kiedy-jak/Facebook-Randki-co-to-na-czym-polega-i-jak-korzystac-z-nowej-uslugi
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Real life :   znajoma na takim portalu poznała prawdziwego polskiego milionera :105: Piękna kobieta więc z poznawaniem ludzi nigdy nie miała problemu -no ale to jakaś odmiana.  No i fajnie ,gadali sobie ,spotykali się.  Gość umie sie wysłowić ,kulturalny ,ma na świecie jakieś domy ,samochody podobno nawet jacht. 
-No ale nic nie jest w stanie pomóc /zrobić /naprawić w domu bo... mówił że on ma od tego ludzi :mrgreen: 
-Gdy byli w zwykłej restauracji (nie jakiejś ekskluzywnej ) to on płacił za siebie a ona musiała za siebie ...
-Jeździł samochodem dosyć przeciętnym jak na to co można zobaczyć na ulicach ...
-Chwalił się zdjęciami gdzież on nie bywa ale jej tam nie zabrał nigdy ,
-no i jak sie zrobiła ta wirusowa zadyma w marcu 2020 to zamknął sie ze strachu u swoim domu... Nawet jak rząd nasz cudowny poluzował sankcje to on nadal był zbunkrowany i wystraszony w swoim domu... 

Mnie sie wydaje (jako facetowi ) że jak sie kogoś kocha == to naturalne powinno być że chce sie z kimś być albo przynajmniej odwiedzać jak najczęściej ... - on nadal był zbunkrowany i wystraszony w swoim domu... 

Jak tego słuchałem 🍷  to mało sie nie posikałem :mrgreen:

Chcecie znać finał tej historii ?


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, zzzzz napisał:

Chcecie znać finał tej historii ?

Okazało się że wymyślał i wcale nie był bogaty?

 

Do mnie po raz pierwszy od kilkunastu lat od kiedy mam różne konta na portalach randkowych, napisała dziewczyna która nie jest fejkem albo nie wygląda jak quasimodo, no ale okazało się że to stara znajoma( choć bardzo słabo się znaliśmy) i chciała zapytać co u mnie słychać, a może i więcej, bo rozstała się z mężem.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Zauważyłem na grupach fejsbukowych randkowych bardzo niebezpieczną rzecz : polskie grupy randkowe na fejsbuku są ZALEWANE ofertami od muzułmańskich mężczyzn !  Od jakiegoś czasu pełno Mohamedów ,Abdullahów itd łamaną lub dobrą polszczyzną pisze że chce poznać polki -nie dajcie sie na to nabrać... Jak sie zapyta delikwenta skąd tak biegle zna język polski to nie potrafi odpowiedzieć.   Prawdopodobnie organizacja co ich sprowadziła do europy w tych pontonach teraz pomaga im pisać takie posty ,prawdopodobnie koczują w tych obozach na granicach i lasach europy i teraz trzeba ich wkręcić tam gdzie jeszcze się niedostali -bardzo niebezpieczna sprawa!  A widziałem ze niektóre polki zdesperowane na widok opalonego 25 latka im odpisują...

Edytowane przez zzzzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie kit, nie mam zamiaru poznawać swojej miłości poprzez portale typu Badoo, Tinder. Ja ogólnie nie przepadam za ,,internetowym kontaktem''. Zdecydowanie wolę spotkania ,,twarzą w twarz''.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.06.2021 o 14:22, zzzzz napisał:

Cześć. Zauważyłem na grupach fejsbukowych randkowych bardzo niebezpieczną rzecz : polskie grupy randkowe na fejsbuku są ZALEWANE ofertami od muzułmańskich mężczyzn !  Od jakiegoś czasu pełno Mohamedów ,Abdullahów itd łamaną lub dobrą polszczyzną pisze że chce poznać polki -nie dajcie sie na to nabrać... Jak sie zapyta delikwenta skąd tak biegle zna język polski to nie potrafi odpowiedzieć.   Prawdopodobnie organizacja co ich sprowadziła do europy w tych pontonach teraz pomaga im pisać takie posty ,prawdopodobnie koczują w tych obozach na granicach i lasach europy i teraz trzeba ich wkręcić tam gdzie jeszcze się niedostali -bardzo niebezpieczna sprawa!  A widziałem ze niektóre polki zdesperowane na widok opalonego 25 latka im odpisują...

Znając życie to nawet nie są rzeczywiści faceci tylko fikcyjne konta założone po to aby doić kasę z naiwnym panien, często dużo starszych. Nie raz się słyszało że jakaś kobieta przekazała jakiemuś przystojnemu czarnemu czy Amerykanowi oszczędności życia.

Natomiast do facetów piszę wiele rosyjskich czy ukraińskich botów, które łamana polszczyzną zapraszają do kontaktu mailowego. Raz kiedyś nawet oglądałem program o Polaku który spotkał przypadkiem na Ukrainie kolesia którego praca było pisanie jako wschodnia piękność do polskich  facetów, ostrą kasę na tym trzepali bo naiwnych przesyłających kasę na podróż do Polski nie brakuje. 

 

Abstrahuje już od tego że wiele profili zwłaszcza kobiecych, jest fikcyjnie tworzonych przez właścicieli portali, po to aby facetom wydawało się że jestem tam multum chętnych pięknych lasek, a w rzeczywistości chcą cię tylko naciągnięć na subskrypcje.  Do tego często  jak zapłacisz za np 1 miesiąc automatycznie ci będą przedłużać bez twojej wiedzy , a później ciężko z tego wyjść, sam tak miałem kupę lat temu i z tego co czytałem nadal to jest praktykowane. Teraz mam już tylko 1 konto i to całkowicie darmowe nie dam się więcej tym oszustom nabrać, bo przecież głównym celem takich portali nie jest łączenie w pary tylko trzepanie kasy na naiwnych ludziach.     

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 lat temu założyłam konto na fotce.pl i na sympatii.pl, wstawiłam swoje fotki i napisałam swoje zainteresowania, na fotce było dużo zboczeńców, pisali tylko o seksie, na tym się zakończyła znajomość, mi zależy na przyjaźni, sympatia jest trochę lepszym portalem niż fotka ze względu na mniejszą liczbę zboczeńców, ale i tak trzeba uważać, trzeba być ostrożnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jakie macie mozę zdanie o zapachach zawierających w sobie feromony? Aktualnie poważnie zastanawiam się nad kupnem sobie własie takiego zapachu. Czy coś takiego reczywiscie może wpłynąć na postrzeganie kobiety względem nas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio założyłem konto na sympatii, wykupiłem premium, wstawiłem zdjęcia, urodę mam przeciętną.  Powiem szczerze tak, szansę na poznanie kogoś są ale bardzo niewielkie. Większość osób nie odpisuje, jak ktoś odpisze to i tak się szybko rozmowa kończy. Wydaje mi się że dużo profili jest nieprawdziwych, jest dużo samotnych mam. Za to nie znalazłem ani jednej Ukrainki. Konto będę utrzymywał do końca premium a później usunę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie kit, bo na tego typu portalach głównie wybiera się na podstawie wyglądu. Trochę to niedojrzałe moim zdaniem. Nie rozumiem, dlaczego ludzie, którzy chcą znaleźć kogoś do związku, nie korzystają z usług biur matrymonialnych.Jakbym szukał kogoś do związku, to wolałbym skorzystać z biura matrymonialnego, niż z tych portali randkowych, na których w zasadzie traci się tylko czas scrollując profile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, move napisał:

Dla mnie kit, bo na tego typu portalach głównie wybiera się na podstawie wyglądu. Trochę to niedojrzałe moim zdaniem. Nie rozumiem, dlaczego ludzie, którzy chcą znaleźć kogoś do związku, nie korzystają z usług biur matrymonialnych.Jakbym szukał kogoś do związku, to wolałbym skorzystać z biura matrymonialnego, niż z tych portali randkowych, na których w zasadzie traci się tylko czas scrollując profile.

Bo jest tańszy? 

 

Takie portale to na pewno nie jest hit, ale nie wiem czy kit. Może coś po środku. Chociaż bliżej do kitu. Problem z nimi polega na tym że spotkania są sztuczne, a tzw. poznawanie się to rodzaj rozmowy kwalifikacyjnej, co nie dość, że stresuje, a więc można gorzej wypaść - w realu - niż gdyby spotkania były stopniowe i naturalne, to w dodatku ukierunkowane są na konkretny cel - przyjąć albo odrzucić, jak przy szukaniu pracy. A jednak związek emocjonalny nie powinien być oparty na biznesie.

 

Z drugiej strony można takie coś potraktować jako zabawę albo trening przed prawdziwymi randkami. Więc tylko w tym sensie nie jest to zupełny kit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dziwak nie powiedziałbym, że tańszy. Przykładowo taki tinder: Nowi użytkownicy Tindera mogą korzystać z obniżonej ceny wersji premium. Pierwszy miesiąc kosztuje 21,99 zł, a kolejne 43,98 zł. Łatwo więc policzyć, że rok użytkowania kosztuje ponad 400 złotych. Z kolei jeśli chodzi o biura matrymonialne: Jedno z największych biur matrymonialnych w Polsce uzależnia cenę za swoje usługi od rodzaju szukanych osób. Pakiet standardowy to 300 złotych za 10 miesięcy, jeżeli jednak pragniemy poznać potencjalnego kandydata spoza granic Polski, musimy zapłacić 100 złotych więcej. Istnieje również pakiet „do skutku” – czyli 600 złotych za korzystanie z usług biura do czasu znalezienia odpowiedniej osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×