Skocz do zawartości
Nerwica.com

Portale randkowe - hit czy kit?


niosaca_radosc

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym nie miał się czym pochwalić, ogólnie cały jestem niefotogeniczny. Jak byłem na portal;ach randkowych to może 1 na 20 odpowiadała na moje zaczepienie tylko w frustracje można popaść. Zreszta takie portale sa dobre dla dziewczyn( ale w miarę wyglądających) a nie facetów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, ze większość facetow ( i nie tylko) podkoloryzowuje swoje profie lub nawet kłamie.

Nie znaczy więc, ze ktoś kto ma w profilu napisane, ze jest lekarzem i ma hobby sporty ekstremalne, faktycznie nim jest.

Ja miałem robotnik budowlany i zero odzewu a jak skreśliłem to już minimalnie lepiej było. Czyli panie bardzo zwracają uwagę na pracę i stanowisko choć większość mówi że to się nie liczy tylko wnętrze. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, ze większość facetow ( i nie tylko) podkoloryzowuje swoje profie lub nawet kłamie.

Nie znaczy więc, ze ktoś kto ma w profilu napisane, ze jest lekarzem i ma hobby sporty ekstremalne, faktycznie nim jest.

Ja miałem robotnik budowlany i zero odzewu a jak skreśliłem to już minimalnie lepiej było. Czyli panie bardzo zwracają uwagę na pracę i stanowisko choć większość mówi że to się nie liczy tylko wnętrze. :mrgreen:

 

Teoretycznie największe szanse mają ci z tasiemcem i owsikami. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×