Skocz do zawartości
Nerwica.com

Portale randkowe - hit czy kit?


niosaca_radosc

Rekomendowane odpowiedzi

XXI wiek w pełni, ludzie zabiegani, praca, studia, dom - kiedy znaleźć czas na szukanie drugiej połówki? W dzisiejszych czasach młodzi ludzie, zajęci pracą, często nawet na dwa etaty, albo pracą i studiami zaocznymi, coraz częściej wybierają portale randkowe, aby tam na spokojnie, w zaciszu pokoju poznać tę jedyną.

Co o tym sądzicie? Czy takie znajomości mają rację bytu? Czy to tylko kolejny chwyt wielkich korporacji marketingowych, które wyzyskują ludzi nawet w tej delikatnej materii jaką jest miłość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XII wiek w pełni
w tym wieku to nie było ani komputerów ani nawet randek w dzisiejszym tego słowa znaczeniu. A co do meritum to ja kiedyś się w to bawiłem ale się na tym zawiodłem, pewnie głównie z mojej winy i teraz mam uprzedzenie do tego typu portali może niepotrzebnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ani hit ani kit, kwestia trafienia na osobe , która bedzie nam odpowiadała pod kazdym wzgledem, napewno to jest dobre dla osob bartdziej introwertycznych,które maja problem z poderwaniem kogos w realu.

 

-- 16 lis 2014, 18:51 --

 

Tak na marginesie moje dwie przyjaciołki w taki sposób poznały swoich obecnych facetów i są w szczesliwych związkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Portale randkowe to taki super market z ludźmi......... no jesli komuś odpowiada ta forma

I z doświadczenia kobiety szukają tam miłości i księcia na białym koniu .............a Faceci szukają tam szybszego łatwiejszego sposobu na seks

No i to jest chyba podstawowy problem takich portali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niosaca_radosc, aplikacja jest sprzężona z fb. W ustawieniach mogę dokładnie określić, czy poszukuję kobiet, mężczyzn (czy jednych i drugich), w jakim mają być wieku i w jakim promieniu ode mnie (aplikacja używa geolokalizacji) się znajdują.

Jak dokładnie działa ta aplikacja? Na ekranie pojawia się zdjęcie oraz kilka podstawowych informacji, które dana osoba udostępniła na Facebooku. Elegancki, czytelny interfejs pozwala mi teraz “polubić ją”, albo odrzucić. Jeśli okaże się, że ona także przeglądając bazę użytkowników “zlajkowała” mnie, aplikacja odpala tryb chatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o subiektywne zdanie - śmietniki,ludzie tam są dla "beki",łatwej dupaki - nie łudźmy się,pewnie niejeden amant zatopi excalibura w organicznej skale za pośrednictwem owych tworów,twórcy owych serwisów mają dobry haj$ - jest git D: !

Dla mnie kit.

Patrząc bardziej obiektywnie,czy próbując nie generalizować - Pewnie dzięki temu powstały jakieś pary/związki,być może ktoś tam poznał kogoś wartościowego i stworzył coś sensownego,zasady nie ma jak mniemam..raz na czas może się zdarzy "cud",także też nie można powiedzieć że w 100% tego typu serwisy to porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wolałbym poznawać na forach niż na takich portalach, akurat to forum świetnie się do tego nadaje.

dużo kobiet wstawia tu fotki, chce kogos poznać i pisze na publicznym, a takie wypowiedzi, jak się umie wyciągać wnioski, powiedzą dużo więcej niż sam profil na sympatii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Szkocji tego typu portale cieszą się dużą popularnością i kilku moich polskich i szkockich znajomych znalazło tam drugą połówkę, trójka z nich jest już po ślubie. Nie twierdzę, że to jest reguła, ale szczęśliwe zakończenia na portalach randkowych też się zdarzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być dobra świnia ale latawiec, dzisiaj z tobą, jutro z innym, sprawdza, który ma większego.

nie wszystkie dziewczyny chcą dużego, niektóre chcą bardzo dużego :D

 

-- 17 lis 2014, 00:12 --

 

Arasha, ładnie traktować ten poważny portal w taki frywolny sposób? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

największy na świecie KIT, już nie z samego faktu że to tak cholernie ewidentne, ten targ żywym mięsem w imię miłości, a dlatego, że samo bycie na takim portalu to pierwszy czynnik dyskwalifikujący każdego potencjalnego kandydata stamtąd :mrgreen: bo, że taki niezaradny, że nie umie znaleźć baby w realu, ani nawet w JAKIMKOLWIEK innym miejscu w sieci, tylko musi uderzać w taką żenadę. wolałabym poznać męża nad hasiokiem wyszukując spożywcze kąski, niż żyć ze świadomością, że ja i mój gachu poznaliśmy się na sympatii, o ja walę. nawet jakby co wyszło, to nie miałabym zbytniego szacunku do tej znajomości, ten mój chory idealizm. moja koleżanka poluje na badoo, czyli portalu dla ludzi 'ambitnych', jak sam się reklamuje i to, co tam zobaczyłam przerosło moje najśmielsze oczekiwania. przyznawanie jakichś punktów na profilu, jakieś łapki, fanty, jakieś stopnie wtajemniczenia, etapy, dodaj trzy zdjęcia, to zobaczysz moje dwa. ponadto nie ma możliwości wyszukania osoby wg własnych kryteriów, portal sam dobiera drugie połówki kierując się chyba kryterium najbliższej okolicy. albo opcja losowa 'szczęśliwy traf', jak w jakiejś grze planszowej, jak w grze o miłość... Jest jeszcze tinder na przykład, co jest dla mnie już takim absurdem, że tego nawet nie komentuję. dawniej się ludzie poznawali na skwerach, potańcówkach i barbórkach, a dziś przez aplikację na telefon :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×