Skocz do zawartości
Nerwica.com

Coś o mnie ;-)


etopiryna & cola

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie :P

 

Na forum zaciągnął mnie dobry znajomy ... ale nie stawiałam zbytniego oporu :mrgreen:

 

Jestem 28-letnią nauczycielką fizyki w gimnazjum, co przy moim usposobieniu i temperamencie zapewne najlepszym pomysłem na życie nie jest. Ale co tam ... nie będzie mi się papier ze studiów marnował. Nie mogę zresztą narzekać na kontakt z uczniami ... póki co, daję radę :lol:

Nie będę też przed wami ukrywać, że w przeszłości ćpałam ( w tym miejscu większość pewnie złapie się za głowy - jakim cudem dopuścili ćpunkę do dzieciaków - powiem tyle, kiedy potrzeba umiem się dobrze zakamuflować :mrgreen: ), co prawda nie były to jakieś wyjątkowo ciężkie dragi, bardziej extasy i podobne stymulanty, niemniej fakt pozostaje faktem. Osobiście nie jest to dla mnie żaden powód do wstydu, ale już niekoniecznie dla kuratorium oświaty, toteż cały czas jeżdżę na terapię grupową do innego miasta. Niby od wielu lat jestem czysta, ale wiem, że skłonność do brania pozostanie już ze mną jako załącznik na dalsze życie. Poza tym stały kontakt z innymi uzależnionymi osobami pozwoli mi wyłapać najmniejsze dziwne zachowanie u moich podopiecznych i w miarę szybko zareagować, gdyby któryś miał ochotę wyciągnąć po coś łapę. Może to moje frywolne zachowanie z przeszłości komuś się na coś przyda :idea:

 

Nie ukrywam, że liczę także na to, że być może poznam na forum jakiegoś interesującego faceta, który zrozumie i zaakceptuje taką pokręconą duszę.

 

Pozdrawiam :papa:

 

Samanta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nauczycielką fizyki w gimnazjum,
nauczycielką fizyki w gimnazjum,

nauczycielką fizyki w gimnazjum,

FPun41vS.jpeg

Czy dzisiejsza młodzież faktycznie jest tak zepsuta i tępa że przepuszczasz ich z roku na rok z litości/dla świętego spokoju/bo nie można ich za wielu uwalić i czy faktycznie tylko ich priorytetami jest króliczenie się,picie wódki i kurzenie w kiblu?

Czy też to krzywdzący obraz i bełkot wielu pokoleń?

 

 

A tak ogólnie - witamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy na forum :)

 

Nie ukrywam, że liczę także na to, że być może poznam na forum jakiegoś interesującego faceta, który zrozumie i zaakceptuje taką pokręconą duszę.

Jeśli jesteś z okolic 3miasta to mogę Ci dać namiary na co najmniej 3 fajnych (i wolnych) forumowiczów 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dzisiejsza młodzież faktycznie jest tak zepsuta i tępa że przepuszczasz ich z roku na rok z litości/dla świętego spokoju/bo nie można ich za wielu uwalić i czy faktycznie tylko ich priorytetami jest króliczenie się,picie wódki i kurzenie w kiblu?

Czy też to krzywdzący obraz i bełkot wielu pokoleń?

E ... no bez przesady ! Czy ja coś takiego powiedziałam ? Ja tam bardzo lubię większość moich tygrysków :lol: Poza tym sama aniołkiem nie byłam, to nie mogę ich jakoś z urzędu skreślać. Chociaż przyznaję, że wybierając kierunek studiów, nie myślałam o pracy w szkole, raczej marzyło mi się skonstruowanie reaktora jądrowego, ewentualnie innej nuklearnej zabawki :yeah: Kto wie, może będę jeszcze kiedyś miała taką możliwość ... Póki co konstruuję mega "nuklearne" testy dla moich tygrysków :P A przy okazji szukam faceta, tylko kiepsko mi na razie idzie ... podobno się mnie boją :zonk:

 

Widzę, że chyba dobrze trafiłam ... kumpel miał rację, nie ma to jak forum dla ludzi z problemami :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam faceta, tylko kiepsko mi na razie idzie ... podobno się mnie boją :zonk:

 

Kłopot w tym, że jak jesteś po terapii to nie dasz zrobić z siebie sprzętu domowego. Więc, biorąc pod uwagę nasze normy kulturowe, 95% potencjalnych mężów od razu odpada :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Nauczycielki od fizyki nie są zbyt urodziwe z tego co doświadczyłem. To fakt?

Czemu tak uważasz ? Co fizyka ma wspólnego z urodą potencjalnej nauczycielki ? Ale czy fakt ... no tego Ci nie powiem, bo byłoby to nieobiektywne. Może mi tylko się zdaje, że jestem ładna :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×