Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cała prawda o nas


Arasha

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że sporo osób lubi tu nie tylko ponarzekać, ale czasem także rozerwać się w miłym towarzystwie :P Z tego powodu wpadłam na pomysł kolejnej "zabawy" typu jedna osoba zaczyna - druga kończy. Zamysł tego "projektu" jest taki, że jedna osoba podaje jakąś cechę wyglądu / charakteru / charakterystyczne zachowanie / dziwne przyzwyczajenie, a następna która się zgłasza musi tę cechę posiadać / prezentować i ona z kolei wymyśla kolejną.

 

Np. niech się odezwie osoba, która nosi okulary / jest śpiochem / ma blond włosy / uważa się za atrakcyjną ( może ktoś się zgłosi :mrgreen: ) / ma wysokie poczucie własnej wartości / uważa się za inteligentną / brała drugi / jeździła autostopem / nie ma w domu pralki / boi się skorpionów itp.

 

To niech na początek zgłosi się osoba, która jest bardzo nieśmiała :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, ja napiszę. Może to będzie część mojej terapii. Ja uważam się za atrakcyjnego gościa, lubię długo spać. Ale... mam nerwicę czy cośtam, lubię kobiety, mam wahania nastrojów, nie popełniam błędów ortograficznych, mam ochotę na moją psychoterapeutkę.. (powiedzieć jej czy nie?) lubię to forum bo widzę, że jest tutaj sporo taki popaprańców jak jak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

autodestrukcja2, no pewnie, teraz kolej Pani.

 

-- 23 lis 2014, 13:51 --

 

autodestrukcja2, zapytaj Messiah, on wszystko wie najlepiej, to Ci powie ... ja jestem na to za mało inteligentna :bezradny:

 

Nie przesadzaj, znowu irytujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×