Skocz do zawartości
Nerwica.com

O której chodzicie spać ?


Loopy'7

Rekomendowane odpowiedzi

Reibus, co ty robisz do 4 ? Grasz w gre ?

jak wpadam w tunel czasoprzestrzenny to nie łatwo wyleźć, gry są hujowe nie ma w co grać i po co życia na nie marnować

Czasoprzestrzen ? Brzmi dobrze ...

Bredzisz , jak ma się odpowiedni sprzęt to można nakurwiac w gry cały czas :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam depresje z nadmierną sennościa :(

Przewaznie padam o 22 godzinie i śpie do 9 rano. Ostatnio kładłam się koło 1, 2 ale w takie dni budziłam się o 11 rano. Jeszcze w dzień śpie, dzisiaj cztery godziny w dzień spałam, to okropnie uciążliwe potrzebować tyle snu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam depresje z nadmierną sennościa :(

Przewaznie padam o 22 godzinie i śpie do 9 rano. Ostatnio kładłam się koło 1, 2 ale w takie dni budziłam się o 11 rano. Jeszcze w dzień śpie, dzisiaj cztery godziny w dzień spałam, to okropnie uciążliwe potrzebować tyle snu :(

Też mnie czasami taka senność łapie, że śpię w dzień , ide wcześniej spać i rano nie mogę się zwlec ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam depresje z nadmierną sennościa :(

Przewaznie padam o 22 godzinie i śpie do 9 rano. Ostatnio kładłam się koło 1, 2 ale w takie dni budziłam się o 11 rano. Jeszcze w dzień śpie, dzisiaj cztery godziny w dzień spałam, to okropnie uciążliwe potrzebować tyle snu :(

Ja to najchetniej przespalabym cale zycie, ale niestety trzeba funkcjonowac, chodzic do pracy, nikt mi nie da na chleb za darmo.

Zycie mnie wypompowuje niesamowicie. Po pracy musze sie polozyc na jakas godzinke, ale nie spie w dzien. Dociagam jakos do tej 22:00 :roll: Takie uroki zaburzen psychicznych..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem nie idę spać w ogóle i drzemię następnego dnia w dzień. Nie przepadam za snem. Nie lubię tracić świadomości. Jeszcze jakbym miał jakieś ciekawe sny to bym się zastanowił. Moja niechęć do snu bierze się też z tego, że zdarzyło mi się cały miesiąc przeleżeć w łóżku, to było wtedy gdy łykałem Rispolept. Od tamtej pory mam niechęć. Tak jakbym chciał nadrobić dni w których dużo leżałem i spałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×