Skocz do zawartości
Nerwica.com

No hej !


scat_man

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich koprofilow :lol::lol:

 

jestem gosciem ktory jest zdrowy :twisted: a wszedl na wasza stronke bo jest psychiatra oraz seksuologiem ;)

 

mam luzne podejscie do pacjentow oraz do chorob psychicznych co mam nadzieje, ze nie bedzie wam przeszkadzac ;)

 

wiec przesylam pozdrowienia dla wszystkich swirow na tej stronie ;)

 

niech moc bedzie z wami :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dżejem jesli nie masz dystansu do siebie i swojej choroby to oznacza, ze masz kolejny problem :shock:

 

a moze poprostu lubisz sie uzalac nad soba i uwazac siebie za pokrzywdzona bardzo chora, wrecz umierajaca osoba, gdzie trzeba byc bardzo powaznym trzymajac swiece i modlac sie :lol:

 

pozdrowienia dla wszystkich osob majacych luzny stosunek do siebie i choroby :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dżejem piszac to co teraz piszesz pokazujesz, ze nie masz dystansu do choroby i siebie. A to, ze sie zarzekasz, ze jest inaczej... no coz, bez komentarza.

Poczucie humoru centusia- konowała nie nadaje się do spożywania... można je jedynie olać

Hm... po tym tekscie moge jedynie napisac:

szkoda, ze bylas w szpitalu psychiatrycznym tylko 6 misiecy. widac, ze powinnas byc drugie tyle bo nie pomoglo :lol:

 

P.S.

A ty myslisz, ze lekarze psychiatrzy w szpitalu(glownie) czy w gabinetach to o pacjentach jak mowia miedzy soba? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dżejem jesli zrobilo Ci sie przykro to przepraszam.

mi tez zrobilo sie przykro gdy nazwalas mnie centus-konowal :evil:

dobrze, ze przynajmniej Ty wiesz, ze lekarze miedzy soba tak mowia.I to nie dlatego, ze sie nabijaja czy, ze nie maja szacunku do pacjentow, poprostu z chorob sie nabija i ma sie duzy do nich dystans bo samemu mozna by zeswirowac po paru latach praktyki :lol:

Z Ciebie taki psycholog, jak z koziej dupy trąba.

Jestem psychiatra,seksuologiem a nie psychologiem.

LEKARZE mówią inaczej, przeważnie per "pacjenci" a nie "świry".

Miedzy soba mowia inaczej ;) Ale tak to jest jak sie wypowiada laik ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z określeniami typu "wariat", "świr" itd walczę, bo jest to bardzo niedobry skrót myślowy. Zwłaszcza w kraju, w którym chorych psychicznie większość z chęcią traktowała by czosnkiem i osikowym kołkiem.

No osoba ktora by tak uwazala, nie bylaby psychiatra ;)

A musisz jeszcze wziac pod uwage to z jaka forma ktos wymiawia te slowa;)

Z mojej strony nie bylo celem by ktos uznal to za brak szacunku czy za nabijanie sie itd.

 

Pozdrowienia dla pozytywnych swirow na tym forum od psychiatry centusia haha :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drogi panie doktorze,

może i masz specyficzne poczucie humoru, mniejsza z tym. Ale psychiatra i do tego seksuolog powinien wykazywać pewną wrażliwość i duży takt w stosunku do ludzi. A jeśli piszesz: chyba zbyt krótko siedziałaś w szpitalu, bo najwyraźniej ci nie pomogło, to mnie od razu odrzuca od takiego człowieka a tym bardziej lekarza.

szczerze mówiąc kiedy przeczytałam że jestes lekarzem chciałam nawet wysłać Ci prywatną wiadomość z pewnym pytaniem które mnie interesuje, ale po przeczytaniu Twoich postów stwierdziłam że nie jestes godny zaufania jako psychiatra i seksuolog. Nie piszę tego, aby Ci dopiec. Może powinieneś sie nad tym zastanowić...

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psychiatra i do tego seksuolog powinien wykazywać pewną wrażliwość i duży takt w stosunku do ludzi.

wykazuje wrazliwosc i takt, co nie oznacza, ze trzeba wszystko brac na serio, rowniez chorobe

A jeśli piszesz: chyba zbyt krótko siedziałaś w szpitalu, bo najwyraźniej ci nie pomogło, to mnie od razu odrzuca od takiego człowieka a tym bardziej lekarza.

przeczytaj uwaznie wszystkie moje posty i dżejem, bedziesz wiedziala czemu tak napisalem (nie bylo to bez powodu)

szczerze mówiąc kiedy przeczytałam że jestes lekarzem chciałam nawet wysłać Ci prywatną wiadomość z pewnym pytaniem które mnie interesuje

prosze wyslac, chetnie odpowiem i pomoge :smile:

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dżejem jesli nie masz dystansu do siebie i swojej choroby to oznacza, ze masz kolejny problem Shocked

 

Oj, oj oj... A słyszałeś kiedyś o nadinterpretacji? ;) Największe zagrożenie dla lekarza od psychiki, przesadna wiara w swoja intuicje i ''rutynowe'' rozpoznanie. Takich, co wierzą jeszcze bardziej, zwie się też ironicznie ''czarownikami'', (bo poniekąd wydaje im się, że ''czarują'' ludzkie umysły i dusze) jak to raczył ująć Pilch, w pewnym uroczym felietonie po zamknięciu Samsona 8) Ale, wierzę, ze tego poziomu specjalizacji co on nie osiągniesz?...

 

Skoro sie już tak bawimy w analizy, to IMO przesadny, wręcz bombardujący luz jest cholernie sztuczny. Łot, jak zaznaczyłem, IMO - jeśli po prostu taki jesteś i Ci z tym dobrze, to Twoja sprawa ;)

 

A już tak całkiem na poważnie, to witam i życzę lepszej forumowej kariery niż wejścia :twisted:

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

scat_man Witaj ,z nieba mi spadłeś,potrzebuję porady sexuologa jak się zbiorę w kupę poproszę o pomoc ,pomożesz? :>?

 

Jasne,ze pomoge :smile:

Zapraszam do napisania do mnie na PW z problemem :smile:

 

P.S.

I znowu odezwal sie Twilight-psychiatra samouk :lol:

A z ta kariera to nie przesadzajmy, bedzie taka malutka, co sie bede wychylal hehe :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, nie znowu, bo to był pierwszy post - naucz sie sprawdzac daty, bystrzaku. Po drugie, życzę powodzenia wszystkim, którzy zwrócą sie do Ciebie po rady, bo swoimi jakże dojrzałymi wypowiedziami wypełnionymi laniem wody, a pozbawionymi śladu konkretów, przypominasz bardziej gówniarza (wieku dowolnego) robiącego sobie jaja z ludzi przez siec, niż lekarza.

 

W każdym razie, ode mnie zacne "Ignoruj posty użytkownika", bo poza dość tandetnymi przepychankami słownymi, (w których są dużo lepsi i ciekawsi zawodnicy od Ciebie, inteligencją ani dowcipem nie porażasz, a pseudo-luzaków się ostatnio namnożyło co nie miara) pożytku z nich nie ma ;) Miłego ''bytowania'' życzę.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej scat_man.

Twierdzisz, że jesteś psychiatrą i do tego seksuologiem. Fajnie by było gdybyś wykazał się więc profesjonalizmem. Bo widzisz teoria w praktyce nie zawsze ma przekładnie. O kulturze zawodu lub chociaż osobistej nie wspomnę.

Szkoda, bo Twoja obecność tutaj na pewno byłaby ceniona, gdybyś w progu nie narobił sobie wrogów.

Mam nadzieję, że swoich pacjentów traktujesz bardziej poważnie i po ludzku.

Nie obrażaj się od razu. Spróbuj zrozumieć, wykorzystując swoje teoria, że dla nas stan, w którym się znajdujemy, nie jest powodem do drwin ani śmiechu. Nie ma to nic wspólnego z dystansem do siebie czy choroby. Mam nadzieję, że zrozumiesz, bo tak jak Gusia, potrzebowałabym Twojej pomocy.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

scat_man psychiatrą jesteś i widzę że nijak nie wiesz jak się do ludzi odnosić - przecież to jasne że nerwicowcy i depresanci są wrażliwi i niekiedy przewrażliwieni więc czasem jak coś chcesz napisać to zastanów się czy warto bo ja nie chcę tutaj burzy - jak się rozwinie to temat poleci do kosza. Więcej wyrozumiałości do ludzi. Jedni potraktują to co piszesz z przymrużeniem oka i dystansem - inni nie. Czasem lepiej trzymać język za zębami niż wywołać niepotrzebną awanturę. Mam nadzieję że się rozumiemy. Jeżeli ten temat będzie tak dalej wyglądał to jego przeznaczenie: kosz. I żadnego wyzywania się - to ostatnie kieruję do wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej scat_man.

Twierdzisz, że jesteś psychiatrą i do tego seksuologiem. Fajnie by było gdybyś wykazał się więc profesjonalizmem. Bo widzisz teoria w praktyce nie zawsze ma przekładnie.

Profesjonalizmem tzn w jaki sposob? mam robic wyklady? :lol:

Gdybys nie oceniala ludzi nie znajac ich wiedzialabys, ze mam paroletnie doswiadczenie kliniczne w leczeniu psychiatrycznym i seksuologicznym, wiec nie pisz mi tu,ze teoria teorią a praktyka praktyką. ;)

O kulturze zawodu lub chociaż osobistej nie wspomnę.

Podaj przyklady bo wyczuwam, ze masz cos do mnie jesli o to chodzi.

Szkoda, bo Twoja obecność tutaj na pewno byłaby ceniona, gdybyś w progu nie narobił sobie wrogów.

A czym narobilem sobie wrogow? :lol: Jak komus sie nie podoba moj luzny styl to jego problem.

Mam nadzieję, że swoich pacjentów traktujesz bardziej poważnie i po ludzku.

Nie traktuje powaznie... jak wchodza szybko zamykam drzwi, obsluga pomaga mi ich zakuc do lozka i stosuje od razu elektrowstrzasy :lol: hehe

A tak na serio to zostawie to bez komentarza.

Nie obrażaj się od razu.

Nie obrazam sie. Gdyby tak bylo, przestalbym pisac tutaj i olal bym to forum.

Spróbuj zrozumieć, wykorzystując swoje teoria, że dla nas stan, w którym się znajdujemy, nie jest powodem do drwin ani śmiechu. Nie ma to nic wspólnego z dystansem do siebie czy choroby.

Po pierwsze zadnych teorii nie stosuje, po drugie nie drwie z was ani nie wysmiewam. Dziwie sie,ze nie zauwazylas tego.

potrzebowałabym Twojej pomocy.

Zapraszam do napisania na PW, chetnie pomoge.

 

Pozdrawiam

 

scat_man psychiatrą jesteś i widzę że nijak nie wiesz jak się do ludzi odnosić - przecież to jasne że nerwicowcy i depresanci są wrażliwi i niekiedy przewrażliwieni więc czasem jak coś chcesz napisać to zastanów się czy warto

Wiem, ze wiekszosc jest taka wrazliwa, ze chce zeby ich traktowano jak najwazniejsza, najbardziej pokrzywdzona osobe na swiecie, zeby wszyscy sie pochylali, pomagali we wszystkim, zeby nic nie mowili, nie zartowali na ten temat itp.

Ludzie jesli chcecie normalnie zyc w tym swiecie musicie zrozumiec, ze tak nie bedzie!

Jesli macie z tym problemy to nalezy cos z tym zrobic z psychologiem.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze wiekszosc jest taka wrazliwa, ze chce zeby ich traktowano jak najwazniejsza, najbardziej pokrzywdzona osobe na swiecie, zeby wszyscy sie pochylali, pomagali we wszystkim, zeby nic nie mowili, nie zartowali na ten temat itp.

Ludzie jesli chcecie normalnie zyc w tym swiecie musicie zrozumiec, ze tak nie bedzie!

Jesli macie z tym problemy to nalezy cos z tym zrobic z psychologiem.

No właśnie mi chodzi o to że mógłbyś być osobą która mogłaby co nieco pomóc. A sam idealnie wiesz o tym, że takie słowa do wrażliwych osób włączają u nich od razu mechanizm obronny - to zupełnie normalne. I w ten sposób faktycznie możesz sobie trochę wrogów narobić - mnie osobiście twoje posty nie ruszyły ale nie każdy jest na to niewrażliwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bethi napisał:

O kulturze zawodu lub chociaż osobistej nie wspomnę.

 

Podaj przyklady bo wyczuwam, ze masz cos do mnie jesli o to chodzi.

 

A to akurat bardzo zabawne, jeśli naprawdę nie robisz tego z premedytacją, to faktycznie brak Ci totalnie kultury osobistej 8) W takim wypadku przykłady nic Ci nie pomogą, ciężko wyjaśnić chamowi, że jest chamem, co ciekawe, z prostakiem podobnie. Nie inaczej ma sie sprawa, gdy mamy do czynienia z bucowatym jegomościem, pyskującym od 1 posta na każdy pisany z dobrej woli i grzeczny post.

 

W każdym razie, skoro kultury Cię tu nikt uczyć nie będzie, to zapoznaj sie z regulaminem forum, który łamiesz na każdym kroku, nie tylko w tym topicu. Disy, potocznie zwane obraźliwymi epitetami (w Twoim wypadku jako krzykliwe, chaotyczne i kłótliwe rozpoczynanie personalnych wycieczek) nie są ok i gucio tu kogokolwiek obchodzi, czy masz luźne, czy sztywne podejście.

 

Skoro już muszę Cię ''oświecać", to nie słyszałeś nigdy o ''jechaniu'' po postawach, a nie osobach? Kilka topiców dalej wyjeżdżasz Mellissie, że jej współczujesz bo "co z niej za człowiek" i "na pewno nigdy nikogo nie kochała", tutaj dziamgasz debilami na prawo i lewo, tudzież stwierdzasz, że kogoś za krótko trzymali w psychiatryku, bo ma inne zdanie niz Ty...

 

Mnie to w sumie tak zwane et defekalis obchodzi, ostrzeżenia i bany są, a cierpliwość ludzi pewnie szybko się skończy, Twoja sprawa. (poza tym, komu chce się tracić czas na rozprawy z Tobą, gdy można go poświęcić na czytanie o prawdziwych problemach i próby pomocy, każdy wedle swoich sił)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mi chodzi o to że mógłbyś być osobą która mogłaby co nieco pomóc.

Jesli ktos sie do mnie zglosi z prosba o pomoc na PW to chetnie pomoge.

 

Twilight mozesz sobie darowac pisanie postow do mnie bo Cie zaczalem ignorowac. Mozesz sobie poszukac kogos takiego jak Ty do rozmow, czyli osobe uwazajaca sie za wszystko wiedzaca :lol:

I takie male pytanko do Ciebie (z ciekawosci) : Masz moze jakis dyplom naukowy i pare lat praktyki czy moze swoja wiedze czerpiesz z internetu i z opowiadan babci ? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw najeżdżasz na Twilight , gdzie się da, później piszesz, że ignorujesz a następnie zadajesz pytanie ?

Oj na Akademii Medycznej to logika jest na niskim poziomie, a czasami by sie przydała do diagnozowania.

I daruj sobie uwagi dot. wykształcenia. Forum dot problemów z nerwicą, a nie licytacji dot kto ma więcej dyplomów, praktyki i w jakiej dziedzinie.

Twoje dyplomy i praktyka dla mnie nic nie znaczą przy takiej kulturze osob.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

scat_man skoro wzbudzasz takie reakcje, może czas powściągnąć paluszki...

Nie możesz być po prostu miły?

Tego na studiach nie uczą ale skoro masz takie doświadczenie... to powinieneś wiedzieć, jak postępować z Nami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie możesz być po prostu miły?

 

Po raz kolejny chylę czoła i podziwiam, w jak prostych i idealnie pasujących zdaniach wyrażasz to, o czym można by ględzić w dłuuugich postach, a dużo mniejszym sensem :D Takie proste, a genialne, po prostu genialne.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj na Akademii Medycznej to logika jest na niskim poziomie, a czasami by sie przydała do diagnozowania.

Dobrze,ze Ty przynajmniej logicznie myslisz :lol:

I daruj sobie uwagi dot. wykształcenia.

Ciekawe jakie Ty masz, skoro uwazasz, ze wyksztalcenie nie ma znaczenia :lol:

Forum dot problemów z nerwicą, a nie licytacji dot kto ma więcej dyplomów, praktyki i w jakiej dziedzinie.

Ja sie nie licytuje. Zadalem pytanie, poniewaz jestem ciekaw jaki dyplom i ilu letnia praktyke ma osoba, ktora sie tak wymadrza(szczegolnie na moj temat)

 

Wiec Twilight pochwal sie jaki masz dyplom i ilu letnia praktyke z psychiatrii czy z psychologii ;) A moze faktycznie swoja wiedze czerpiesz z internetu i z opowiadan babuni :lol:

 

Wiec moze zeby Cie zachecic cos powiem na swoj temat a potem poczekam czym Ty sie pochwalisz, skoro uwazasz, ze ja nie mam pojecia na tematy zwiazane z forum a Ty jestes taki geniusz :lol:

Mam doktorat z nauk medycznych z psychiatrii,

ukonczylem AM w Warszawie oraz Medical University of South Carolina's na wydziale psychiatrii i nauk behawioralnych,

mam specjalizacje z seksuologii zrobiana w CMKP,

pracowalem mieszkajac w Warszawie w IPiN, przeprowadzajac sie do Krakowa pracuje w Szpitalu Uniwersyteckim oraz wykonuje prywatna praktyke,

w Warszawie wykladalem na UW a teraz w Krakowie w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellonskiego,

naleze do Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Towarzystwa Psychoteriapii Poznaweczej i Behawioralnej, Polskiego Towarzystwa Etologicznego, Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej.

 

Wiec wyobraz sobie, ze nie jestes pepkiem swiata i osoba wszystko wiedzaca :twisted:

 

scat_man skoro wzbudzasz takie reakcje, może czas powściągnąć paluszki...

nie u wszystkich ;)

Nie możesz być po prostu miły?

alez ja jestem mily(chyba,ze ktos mnie atakuje ;) ), wystarczy ze mna porozmawiac... mialas podobno jakies pytania do mnie... zapraszam do napisania, moze wtedy zobaczysz, ze przy kontakcie z pacjentem jestem mily, kompetentny, chetny do pomocy. Zreszta tutaj rowniez, tyle ze podchodze do wszystkiego na luzie bez sztywniactwa.

Pamietaj tylko, ze nikomu sie nie dogodzi ;) Jesli ktos wszystko bierze na powaznie i nie potrafi patrzec na zycie z przymruzeniem oka... trudno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To gadaj z mani normalnie scat_man! Jak z ludźmi a nie "świrami". Nasza praktyka polega na Naszych doświadczeniach. Reszta jest uzupełniana teorią nie gorszą od Twojej. Jak będziesz nas szanował to i My odwdzięczymy się tym samym.

Co jak co ale ja też odniosłam wrażenie, jakbyś się wywyższał. Trochę pokory doktorku. Pomóż Nam a nie Nas strofuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×