Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak tam minął dzień?


marcin89

Rekomendowane odpowiedzi

Kiepsko. :roll: Cały dzień czułam gule w gardle, co doprowadzało mnie do furii (jakoś kurcze nie mogę zaakceptować takich stanów). A potem przyszedł do mnie 6-letni urwis i fochy stroił, bo nie zgodziłam się na oglądanie filmu Spiderman. A jak tu dzieciakowi wytłumaczyć, że jeżeli dołoże to fatalnego nastroju film, w ktorym się cały czas wszystko wali i pali, to do ataku mam tylko jeden krok? :? Dziś grupa. Mam nadzieję, że będzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też się pogoda popsuła. Strasznie pochmurno się zrobiło. Bibi jeżeli masz w poniedziałki to następną grupę będziesz miała dopiero po świętach, czyli za dwa tygodnie. Ja pódę na swoją. Może jak zobaczę tych ludzi i z nimi pogadam to mi się lepiej zrobi.... Spróbować nie zaszkodzi.

O rety ja to jak zawsze, jak ten słoń w składzie porcelany. :? Sorki Bibi, ale dopiero teraz przeczytałam jaką masz nieciekawą sytuację na grupie. Ale Dzasti ma rację. Porozmawiaj z terapeutą. Miłego dnia życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w szkole na matematyce dopadl mnie chyba atak, mialem serie wybuchow ciepla i uczucie jak bym mial zaraz zemdlec, lezalem na lawce i niemoglem sie pozbierac do kupy... ale wieczor juz zaplanowany wiec bedzie CHILL : ))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio cholerka zle sie czuje,wszystko mi sie wraca.Moj facet wrocil z trasy to mnie bardzo denerwuje czasem mam juz dosc wszystkiego i mam ochote wszystko to zakonczyc widzimy sie tak rzadko ze praktycznie wcale a on mnie jeszcze denerwuje.czy jest to jakis sens?kupilam sobie dzis psa ale mi daje w kosc wszystko mi gryzie i sika wszedzie.uparte stworzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień minął dziś nawet dobrze, nie mogę narzekać ostatnio było beznadziejnie ale juz troszkę jest lepiej. Może to dlatego, że w końcu widzę słoneczko a nie tylko deszcz, deszcz i deszcz.. DOŚĆ! W Anglii słońce to rarytas naprawdę uwierzcie :) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×