Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dyskalkulia..


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to nie wiem czy ją mam wątpię, po prostu jestem mało inteligentny. Z prostymi rachunkami i liczeniem w pamięci radzę se dobrze często dużo lepiej od wielu matematyków no ale jakieś bardziej skomplikowane rzeczy ( czyli pewnie poziom gimnazjum a dawniej 7-8 klasa podstawówki) to już dla mnie czarna magia i całą szkołę średnią przechodziłem z matmy tylko po znajomości. Jestem i byłem tępy z matematyki i tyle nie ma co się usprawiedliwiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś by chciał idzie to nadrobić. Podoba mi się, że ktoś stwierdził coś takiego jak dyskalkulia. To tak jak z głosem, jak ktoś ma chrypę nigdy nie będzie czysto śpiewać. Co nie znaczy, że nie należy się starać. Bonnie Tyler ma zachrypnięty głos, kiedyś jakąś chorobę chyba przechodziła i jej piosenki są dla mnie tym bardziej przejmujące.

 

Odnośnie matmy. W matmie sukcesem nie jest ilość fanów, a rozwiązanie równania, znalezienie odpowiedzi na gruncie równań. Da się tego nauczyć, może nie będziecie Robertem Plantem równań, ale chociaż jakimś dyskotekowym grajkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się te wszystkie dys nie podobają sam pewnie parę mam ale to ma coś w sobie z pochwały słabości a bardziej unikania tego co nam nie wychodzi lepiej powiedzieć jestem dys coś tam i tego nie muszę robić niż nad tym popracować. Ja i tak najbardziej cierpię na dysżycie. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×