Skocz do zawartości
Nerwica.com

Iść na tę imprezę?


AnneBlack

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Mam lat siedemnaście, jestem osobą trochę zamkniętą w sobie i nieśmiałą, mam bardzo niską samoocenę.

Często wydaje mi się, że nikt mnie nie lubi, ale nieważne.

 

Niedawno zaprosiły mnie na wspólną imprezę dziewczyny ze szkoły, które lubię, są naprawdę bardzo w porządku i zdziwiło mnie, że zechciały mnie zaprosić. Nigdy nie byłam w klubie, nie piję, bo nie lubię, ale chcę się dobrze bawić. Tańczyć raczej umiem i myślę, że mogłabym naprawdę fajnie się bawić po jakimś czasie, otworzyłabym się i wyluzowała, tylko strasznie się boję, nie wiem nawet czego, ale obawiam się, że się wycofam.

Chciałabym pojechać mimo to. Jedziemy z innymi osobami jeszcze, więc poznam nowych ludzi. Też fajnie.

One chcą, żebym jechała.

 

Za 3 tygodnie mamy klasowe połowinki. Chyba o wiele lepiej czułabym się, gdybym "zaliczyła" wcześniej imprezę, wyluzowała, złapała lepszy kontakt z tamtymi dziewczynami.

Co myślicie? Pójść czy zrezygnować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AnneBlack, jasne że jedź. W takich sprawach na początku się człowiek zastanawia, ale potem prawie nigdy nie żałuje. Ja ze swoją anhedonią nie odczuwałbym radości z koncertu Led Zeppelin w oryginalnym składzie granego na Marsie. Ale pewnie bym poszedł gdybym miał możliwość. Choćby dla samego doświadczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×