Skocz do zawartości
Nerwica.com

Przeciw faszyzmowi.


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie popieram, faszyzm i nacjonalizm to jedyne co może uratować Europę przed zalewem lewactwa a zwłaszcza muzułmanów. Choć polskiego bogobojnego patriotyzmu i nacjonalizmu nakierowanego na gejów i rzekomych żydów nie trawię ale może się przydać gdy zagrożą nam muzułmanie i murzyni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ilu faszystów jest u nas? hmmmmmm?

to rzadkość

 

a jak ktoś chce sobie chodzić na marsz to niech chodzi - jego sprawa

 

ile to razy banda jakiegoś motłochu w nie wiadomo jak istotnej sprawie ideologicznej- :lol:

łazić i pierdoły pociskać - (typowa nasza lewica) wszystkich tolerujemy tylko jak się z nami nie zgodzisz to jesteś źródłem całego zła na ziemi :P

 

ps ja nigdzie się nie wybieram mam swoje sprawy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie popieram, faszyzm i nacjonalizm to jedyne co może uratować Europę przed zalewem lewactwa a zwłaszcza muzułmanów. Choć polskiego bogobojnego patriotyzmu i nacjonalizmu nakierowanego na gejów i rzekomych żydów nie trawię ale może się przydać gdy zagrożą nam muzułmanie i murzyni.

 

Jacy, kurna, Murzyni? W Europie? Chyba trochę przesadzasz?

Faszyzm raz już się zakończył drugą wojną światowa i eksterminacją całych narodów a Ty piszesz, ze może nas uratować?

 

-- 09 lis 2014, 11:44 --

 

a ilu faszystów jest u nas? hmmmmmm?

to rzadkość

 

 

 

 

Faszyzm to taki skrót myslowy, jak rozumiem. Chodzi o tą rozszalałą bandę co biega po Warszawie 11 listopada. Większość z głębokiej prowincji. Dla mnie to faszyści. Dla Ciebie, nie?

Nie życzę sobie aby jakies prawicowe, tępe ćwoki z Koziej Wólki biegały po moim miescie i demolowali co się da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to widzę tak co jakiś czas jest jakieś wydarzenie albo jakiś idiota coś durnego powie w mediach - albo durna ustawa (wtedy zraz druga strona robi kontr ustawę) albo ma po prostu parcie na szkło i zaraz banda oszołomów robi manifestacje i kontrmanifestacje (szkoda że nie ma jeszcze kontrkontrmanifestacji :lol: )

a media pierniczą parę tyg o jednym i tym samym i nikt nie widzi wtedy ile te dziady z tego budynku co jest największym cyrkiem i chlewem jednocześnie nakradną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może bym poszedł, ale musiałem w tym dniu wyjechać do domciu rodzinnego.

Rozczarowująca frekwencja.

Bardzo stanowcza postawa wobec komunistycznych prowokatorów mi się podobała.

 

Ja nie popieram, faszyzm i nacjonalizm to jedyne co może uratować Europę przed zalewem lewactwa a zwłaszcza muzułmanów.

Krematorium ratujące przed meczetem, osobliwe :D. Narodowcy do Arabii Saudyjskiej! Takie same konserwy parszywe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychoanalepsja_SS, Ja też zdecydowanie nie przepadam za naszymi narodowcami, ale z dwojga złego lepsi oni niz muslimy czy lewacy. Na zachodzie na pewno wspierałbym partie narodowe, faszystowskie bo tylko one jawnie protestuja przecim masowej migracji zwłaszcza muzułmańskiej podczas gdy lewica wspiera i karmi muzułmanów i ich skrajną ideologię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepsi oni niz muslimy czy lewacy

A co lewacy takiego potworniaszczego robią, że narodowcy lepsi? (nie licząc kwestii muzułańskiej)

lewacy wspierają multi kulti i są pacyfistami resztę rzeczy bym u nich strawił zwłaszcza podejście do gospodarki i kościoła ale tylko chrześcijańskiego niestety bo innych to się boją krytykować. Ja nie utożsamiam się z ideą narodową mogą być dla mnie oni jedynie pożytecznymi idiotami taką samą jaką lewica jest dla muzułmanów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram Marsz Przeciw Nacjonalizmowi w Warszawie.A na Forum cisza,ciekawe dlaczego ?

 

Jak chcą walczyć z neonazizmem to wysyłać ich na ukraińską granicę. Znając życie to 11.11 "Wyborcza" będzie piała jak to neonaziści rozwalają Warszawę (nie popieram organizatorów, wręcz jestem po przeciwnej stronie), będą na siłę szukać jednej swastyki, za to jawnie odwołujące się do nazizmu i banderyzmu kurwy ukraińskie, są wg "Wyborczej" naszymi braćmi. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepsi oni niz muslimy czy lewacy

A co lewacy takiego potworniaszczego robią, że narodowcy lepsi? (nie licząc kwestii muzułańskiej)

lewacy wspierają multi kulti i są pacyfistami resztę rzeczy bym u nich strawił zwłaszcza podejście do gospodarki i kościoła ale tylko chrześcijańskiego niestety bo innych to się boją krytykować. Ja nie utożsamiam się z ideą narodową mogą być dla mnie oni jedynie pożytecznymi idiotami taką samą jaką lewica jest dla muzułmanów.

Ja nie lubię przemocy i wojen,nie lubię się bić.Czy jestem pacyfistą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcą walczyć z neonazizmem to wysyłać ich na ukraińską granicę. Znając życie to 11.11 "Wyborcza" będzie piała jak to neonaziści rozwalają Warszawę (nie popieram organizatorów, wręcz jestem po przeciwnej stronie), będą na siłę szukać jednej swastyki, za to jawnie odwołujące się do nazizmu i banderyzmu kurwy ukraińskie, są wg "Wyborczej" naszymi braćmi. :D

 

Dobrym pomysłem byłoby wynająć jakąś bezludną wyspę, rozlokować na niej broń rodzaju różnego i zesłać tam wszelakich nacjonalistów. Polscy z rosyjskimi najpierw rozwalą ukraińskich, potem rosyjscy z niemieckimi polskich, itd.

 

Btw, strona pro-rosyjska też obfituje w neo-nazistów. "Trybun ludowy" Gubariew to otwarty neo-nazista, na wschodnią Ukrainę zjeżdżają rosyjscy nacjonaliści i trzeciopozycyjni zwolennicy eurazjanizmu, myśli Dugina. Niech się zjadą i ukraińscy i rosyjscy naziole na tę wschodnią Ukrainę i się svobodnie powybijają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak już się powybijają to kto będzie cię bronił? Czy może masz już jakiś plan ucieczki przygotowany, w sumie to nie wiem czy w jakimś kalifacie cię przyjmą.

 

Z moimi 'lewackimi' poglądami, narodowcy by mnie nie bronili, więc nie mam co liczyć na pomoc brunatnych :).

Może rzeczywiście masz trochę racji - dać narodowcom karabin i bilet w jedną stronę na Bliski Wschód, niech się biją z islamistami, przynajmniej taki pożytek by z nich był.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do nacjonalistów ukraińskich: nie są im obce postawy neonazistowskie. Na sztandarze pułku AZOW widnieją neonazistowskie symbole Wolfsangel i Schwarze Sonne (a trzeba Wam wiedzieć, że w symbolice nazistowskiej jestem obcykany.) Dodatkowo dowódca batalionu, Biłecki twierdzi, iż oprócz walki z separatystami jego misją jest prowadzenie krucjaty białej rasy przeciwko semickim podludziom. Co do Polskich narodowców: nie popieram ich, bo narodowi radykałowie to katolicy. Osobiście jestem narodowym socjalistą (jeśli narodowy socjalizm kojarzy Ci się tylko z Hitlerem i III Rzeszą, to polecam poczytać o Gminie Narodowosocjalistycznej i porównać lata jej istnienia z latami życia Hitlera.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten marsz w ogóle nie powinien się odbyć. Protestować w rocznicę kryształowej nocy powinni w Niemczech, bo tam się odbyła, tam Niemcy mordowali wtedy Żydów i palili im domy, Polacy nie mają nic z tym wspólnego. Taki marsz utrwala myślenie, że to Polacy są winni zagładzie Żydów w trakcie wojny tak samo jak Niemcy, czyli jest działaniem wspierającym niemiecką politykę historyczną, która ma rozmiękczyć odpowiedzialność Niemców za ich zbrodnie. Organizacja takich imprez to jak pisanie "polskie obozy koncentracyjne". Więc organizatorzy albo świadomie nam szkodzą albo są debilami. Obstawiam to pierwsze, należałoby zbadać czy nie mają sponsorów za zachodnią granicą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten marsz w ogóle nie powinien się odbyć. Protestować w rocznicę kryształowej nocy powinni w Niemczech, bo tam się odbyła, tam Niemcy mordowali wtedy Żydów i palili im domy, Polacy nie mają nic z tym wspólnego. Taki marsz utrwala myślenie, że to Polacy są winni zagładzie Żydów w trakcie wojny tak samo jak Niemcy, czyli jest działaniem wspierającym niemiecką politykę historyczną, która ma rozmiękczyć odpowiedzialność Niemców za ich zbrodnie. Organizacja takich imprez to jak pisanie "polskie obozy koncentracyjne". Więc organizatorzy albo świadomie nam szkodzą albo są debilami. Obstawiam to pierwsze, należałoby zbadać czy nie mają sponsorów za zachodnią granicą.

 

Jest to po prostu głupiutka zabawa w rzucanie inwektywami: nacjonaliści to faszyści, lewicowcy to komuniści, księża/homoseksualiści (w zależności od opcji światopoglądowej) to pedofile, Cyganie to złodzieje, itd... Gorzej, że większość uczestników tej politycznej przepychanki bierze je na poważnie i rzeczywiście wierzy, że X to Y.

Sama data wybrana ze względu na bliskość 11 listopada.

 

Sponsorów żadnych nie ma i obstawiam, że nikt z organizatorów nawet sobie nie pomyślał o "rozmiękczeniu odpowiedzialności Niemców za ich zbrodnie", czy "świadome szkodzeniu nam [Polakom, rozumiem]", chcieli po prostu dowalić nacjonalistom, czy jak ich nazywają, faszystom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×