Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dałem Rade


marcin89

Rekomendowane odpowiedzi

Oto moja historia.

Mój problem z głową zaczął się około 29 grudnia.Zakuło mnie mocno serce przy leżeniu na łóżku a następnie gdy próbowałem wstać zakręciło mi się w głowie.Bardzo się przestraszyłem wtedy później przy złym samopoczuciu zrobiło mi się gorąca i pojawił się inne objawy nerwicowe.Wizyta u psychiatry niewiele dała (stwierdziłem ,że pani jest lekko kuku) ,zapisała mi jakiś tam lek Seronil bodajże.

Brałem go przez dwa tygodnie lecz po nim moje lęki się zwiększyły drastycznie pocenie sie , zawroty głowy itp.Przestałem brać leki ,przez nastepne 2 tygodnie bylo super.Minął 1 miech.Wszystko gites nie boje sie smierci wogule samo minelo.Lek przed smiercia da sie zwalczyc bez lekow i psychoterapi.Tylko czasami jestem troche wkur........ ze mam ochote wyjebac w cos.Nie bierzcie ludzie lekow bo to glupota i strata kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EE tam po co brać leki jak sam sobie dałem rade?

 

[ Dodano: Sro Mar 01, 2006 9:36 pm ]

i ide nara według was faszerowanie sie lekami to cos dobrego ,według mnie nie chyba że z imś jest naprawde źle

Tak.., dziękujemy za wystawioną opinię. Oddzwonimy do pana...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psychiatra gadala ze to nerwica mialem taki tydzien depresyjny ze doslownie szok ale samo mi przeszlo .Jak mialem kiedys 9 lat to sobie natręctwa wymyślałem które nie dawały mi spokoju nie wiem skąd sie to wzielo , po czasie przeszly same bez zadnych wizyt.Ogolnie to nie wiem czy jestem normalny wymyslam takie glupoty ze chyba nikt z was nawet by nigdy o tym nie pomyslal.But this is past yet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×