Skocz do zawartości
Nerwica.com

W jakich facetach gustujecie, drogie panie ?


Loopy'7

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co zauważyłem przez lata obserwacji, panie preferują facetów, którzy posiadają przynajmniej jedną z poniższych cech (a najlepiej wszystkie na raz):

-Wygląd modela.

-Zasobny portfel.

-Wypasiony samochód. (najlepiej BMW)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, BMW to samochód dla tepych dyskomłotów, raczej budzi smiech i politowanie, ale jak widze twoje wpisy i to jak sie zachowujesz i jakie masz poglądy do ciebie by pasował i mozesz mnie nie lubic i w ogóle, ale niestety pisze prawde, raczej przebywasz w towarzystwie, od którego w moim mniemaniu trzeba wiac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, BMW to samochód dla tepych dyskomłotów, raczej budzi smiech i politowanie, ale jak widze twoje wpisy i to jak sie zachowuesz i jakie masz pogłady do ciebie by pasował i moze4 mnie nie lubic i w ogóle, ale niestety pisze prawde, raczej przebywasz w towarzystwie, od którego moim mniemaniu trzeba wiac.

 

Zapewniam Cię, że od dawna przebywam tylko w swoim towarzystwie, z nikim nie utrzymuję kontaktów. A że urodziłem się na wiosce pełnej blachar i dresów? Nie moja wina.

 

-- 07 lis 2014, 18:22 --

 

Niestety, ale w mojej okolicy nie ma wartościowych ludzi, z którymi mógłbym się zadawać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale na zdjeciach wygladasz jak jeden z nich , wiec widocznie odpowiada ci ten styl, jakbys był inny to bys był inny a tak jestes taki jak oni tylko na dodatek z zaburzen iami, jakby nie zaburzenia to bys w tym towarzystwie spełniał sie całowsciowo, twój styl , ubierania, tego co piszesz , jestes jednym z tych ludzi,jak bys był inny to bys był inny, miał inny styl inne pogłady, tego nie zmienisz nigdy dla nikogo, chociaz majedna kolezanke, któa jest bez charakteru dopasowuje sie do towarzystwa albo faceta z którym jest, lae ty jestes dosc wyrazisty i widac wyraźnie co lubisz i jakie masz pogłady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z resztą zaznaczam, że swoją ocenę opieram tylko na obserwacjach lokalnych dziewczyn, bo na przykład w Warszawie, albo w Wołominie spotkałem mnóstwo porządnych dziewczyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem o co chodzi z tą nagonką na BMW. W Niemczech w najdroższych modelach BMW widziałem w większości emerytów po 70-tce lub nobliwe panie/panów też tak 50+. :D

A w Polsce większość księży się nimi wozi. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hans, oto ,ze w latach 90-tych po upadku systemu , zaczeli sie wozic beznadziejni faceci ze złotymi łańcuchami na szyjach tymi samochodami, czesto gagsterzy zdolni nawet do tego zeby kogos zabic i to zostalo w duzej mierze do dzisiaj,ze facet jakis póldebilek podjeżdża pod dyskoteke BMW, wchodzi taki w swoim mniemaniu król wyrywa laski.Ten podział sie wytworzył w latach 90-tyvh ze BMW to dla gangsterów albo dyskosiów a jacys porzadni faceci nawet jak ich stac to nie wsiada do tego czegos bo kojarzy się z ludźmi, od których lepiej trzymać sie z daleka .Sama pamietam jak sie nabijalismy z takich typów jak byłam w liceum lata 90-te, ja raczej miałam towarzystwo pankoli, metali a innymi pogardzalismy , oni nami tez moze, ale nie specjalnie nas to obchodziło bo wazne było ze my jestesmy ci lepsi madrzejsi .Teraz troche inaczej patrze, ale jak rozmawiam z kolezanka to do tej pory nie mozemy sobie darowac żeby nie uzyc okreslenia dyskomłot albo technomłot i sie ironicznie przy tym nie usmiechnąc ;) . A dyskoteka była dla nas miejscem obciachu, do którego sie chodzi rzadko raczej zeby sie ponabijac.Mam nadzie ze w miare obrazowo to wyjasniłam o co chodzi i jak to wyglądało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oto ,ze w latach 90-tych po upadku systemu , zaczeli sie wozic beznadziejni faceci ze złotymi łańcuchami na szyjach tymi samochodami, czesto gagsterzy zdolni nawet do tegozeby kogos zabic i to zostalo w duzej mierze do dzisiaj,ze facet jakis póldebilek podjeżdża pod dyskoteke BMW

 

oj tą oj tą mój stary, z zawodu księgowy o typowym cebulowym mentalnie imieniu dojeżdżał codziennie pod zakład pracy swoim bmw (już nie, bo skasował). ale to było takie z lombardu, 15-letnie, więc może się nie liczy. ale fajne było, czuło się ten luksus

 

dziś to drechy prędzej golfami śmigają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

harlancoben, co ty tam wiesz co stary w pracy robił, zartuje, moj kolega tez miał BMW, juz sprzedał, ale to ył własnie taki typowy dyskoś, szalałam z nim jak miłam 5-7 lat później nasze drogi sie rozeszły z pwodów innych zainteresowań i diametralnie innego srodowiska, ale cześc czesc zostało ,ze dwa lata temu jakos byłam u niego w domu, nasza rozmowa polegała na tym,ze włączył youtuba i smieszne filmiki i się a tego nabijał i tak przez godzine , jak wyszłam od niego to odetchnełam , po godzinie uwsteczniania sie mentalno - intelektualnego, na oko bardzo fajny , kulturalny facet, laski na niego leca, ale dla mnie masakra bo on niestety poza te filmiki na youtubie nic wiecej soba nie reprezentuje, no i lubi tańczyc i dyskoteki ble rozpisałam sie chyba za duzo

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tahela najwidoczniej nie leciałaby na mojego starego, a to już jakiś związek z tytułem wątku

 

a wypowiadając się na temat, to ja gustuję w facetach dobrych, dobrych o dobrym sercu, kręci mnie dobroć i taka mądrość trochę wyniesiona z książek, a trochę życiowa. poczucia humoru i tak nikt nie ma, więc już sobie dałam siana z tym wymogiem w '94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×