Skocz do zawartości
Nerwica.com

Namagnesowana lalunia...hmm


Gość SinnerInHeaven

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Chciałem zapytać czy to możliwe że istnieją w tym wymiarze namagnesowane lalunie. Pytam jak najbardziej serio, temat jest poważny, bez żadnych głupot w poprzednim stylu. Ja dużo czytam szlifuje język i ma być kulturka bez wyzwisk jakiś niepotrzebnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka kobieta która przyciąga super bryka,takich jest masa :P

Ten mechanizm mnie zawsze fascynuje u humanoidów płci przeciwnej - O ile rozumiem "lecenie na kase",ponieważ haj$y wiążą się stricte ze stabilnością,przestiżem i innym gównem,to nie rozumiem samej fascynacji samochodami,bo nie sądzę by większości chodziło o to, w ile do setki rozpędza się ferrari czy lamborghini,czy ile ma koni mechanicznych,czy też jaki silnik ma wp***** pod maską,czy kolor tapicerki.

Chyba że wiąże się to z tokiem myślowym Dobra fura->chłopek jest dziany.

Any thoughts/ideas?

Czy to po prostu wynika z "pospolitości" którymi cechują się samochody,bo wszak każdy wie,że Ferrari jest w wuj drogie,ale np nie każdy wie,że zegarki powiedzmy marki patek phillipe,IWC,czy Panerai są drogie w wuj D:,tak samo tyczy się to różnych innych rzeczy,które są zbędne do żywota,ale jeśli ma się sporo moniesów,to moża je mieć D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arhol, samochody rozpoznaję tylko po kolorze, ewentualnie rozmiarze. Ale dobrze jak facet ma prawko (tak jak ja zresztą), no i samochód sprawny bo to praktyczne. A jaki to już mi wszystko jedno. Mój pierwszy chłopak odpalał wóz na kable i drzwi mu się ledwo trzymały na zawiasach :mrgreen: Teraz mniej cenie niechlujstwo 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Namagnesowane lalunie to pojęcie kobiety o dużej energii seksualnej...ale nie takiej jak dzikuski tu wszystko odbywa się bezpiecznie nie ma ryzyka że komuś stanie się krzywda...są bardziej zmysłowe...ale też potrzebują więcej czasu...da się z nimi pogadać bo z tymi dzikuskami z buszu to tylko szybko, szybko i na polowanie hen daleko...a tutaj dostajemy kobietę o walorach już można powiedzieć kobiecych...taką spełnioną...duchowo i fizycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Any thoughts/ideas?

 

chopy się jarają babami na wysokim szpikulcu, bo to kobiece, czy tam sexi, a baby jarają się gachem w drogim metaliku, bo taki chop za kierownicą po prostu wydaje się srogo męski. w ogóle to jest sympatyczne w odbiorze, jak chłopiec dobrze prowadzi, wprawny taki jest, niechby to był i fiat uno. myślę, że im droższe auto, to analogicznie do szpilek - im wyższe... ale ja lubię tylko popatrzeć, wolałabym takiego bez auta, bo by mnie za bardzo onieśmielał. choć może bym przywykła do tej (zbytecznej) wygody? :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupapomidorowa, Czyli tu chodzi (u ciebie przynajmniej) o praktyczność, patrząc logicznie ma sens,prawo jazdy w dzisiejszych czasach jedna z najpraktyczniejszych rzeczy.

harlancoben, Fenomenu szpilek też nie ogarniam,ale dzięki tej teorii lepiej rozumiem mechanike tego zachowania,thx ya.

 

Now i can rest in pieces,oh wait..

Namagnesowane lalunie to pojęcie kobiety o dużej energii seksualnej...ale nie takiej jak dzikuski tu wszystko odbywa się bezpiecznie nie ma ryzyka że komuś stanie się krzywda...są bardziej zmysłowe...ale też potrzebują więcej czasu...da się z nimi pogadać bo z tymi dzikuskami z buszu to tylko szybko, szybko i na polowanie hen daleko...a tutaj dostajemy kobietę o walorach już można powiedzieć kobiecych...taką spełnioną...duchowo i fizycznie.

kobietamagnes425.jpeg

 

 

 

3727464059cfcb4e67cc77bd744db8277f575eca7e2ec032cbbc0b98ca695569.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×