Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pierwsza własna stronka internetowa :)


ocek

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę wam zaprezentować moją pierwszą utworzoną stronę internetową a mianowicie http://procredito.pl .

Utworzyłem ją za pomocą oprogramowania Joomla i różnych dodatków. Grafika może nie powala ale jak na pierwszy raz jest spoko. Misją strony jest pomaganie w dziedzinach finansowych czy to przez tłumaczenie regułek czy też różne kalkulatory rat i inne pierdołki. Większość pojęć czerpię ze studiów więc jak ktoś nie ma takich możliwośći lub czegoś szuka zapraszam do mnie :) Jeśli skorzystasz z mojej strony zachęcam do kliknięcia w reklamę, każdy grosik pozwala mi utrzymać stronę i dodawać kolejne artykuły :tel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stronka zrobiona całkiem fachowo-widziałem gorsze w wykonaniu tz.zawodowców-prosto i estetycznie

 

Inna sprawa że merytorycznie to poza definicjami tam dużo info nie ma,a już myslałem że dowiem się jak robić przekręty na Vat i takie tam:P

 

Co do reklamy to masz 1grosz za kliknięcie? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No treści może olbrzymiej nie ma ale staram się dodawać coś na bierząco. Niestety przekrętów nie chcą na studiach nauczac a by mogli (może na coś by się przydały te studia :blabla: ) Za reklamy jak za kliknięcie to różnie od 50 groszy nawet do 10zł ale ze względu na znikomy ruch na razie jestem na - :oops: ale to nic działam i bedzie ok :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×