Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć.


Sir_Ser

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem Sir Ser (co widać po nicku) :) Zdecydowałam się do Was dołączyć, bo potrzebuję pomocy. Od 6 lat zmagam się z nawracającą anoreksją, zaburzeniami emocjonalnymi i stanami depresyjnymi. Uświadamiam sobie mój problem i chcę z nim walczyć. Ostatnimi czasy mój stan się pogorszył, nie radzę sobie z ciągłymi huśtawkami nastrojów, przez które ranię bliskich mi ludzi. Mam dosyć tego stanu, jakim jest brak kontroli nad swoimi myślami i zachowaniami. Mam nadzieję, że wśród Was, z którymi łączą mnie podobne problemy, znajdę wsparcie i motywację do walki.

Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło mi Was poznać! :) Jak się czujecie? Co porabiacie? Chcecie opowiedzieć coś o sobie?

 

Jestem sailorka, lubię sporty ekstremalne i fantastykę. Żałuję, że nie mogę jechać do Lublina w ten weekend na Falcona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sailorka- wow! Sporty ekstremalne! :) A co trenujesz? Czy wolisz tylko oglądać w tv? Ja bym chciała skoczyć kiedyś ze spadochronem ;) Albo na bungee ^^

 

hipochondryczka777- cześć :) eh, myślałam, że będzie fajnie, ale jednak klapa ;/ Wieczorem złapałam swojego doła i chce mi się płakać :( Ostatnimi czasy często mam huśtawki nastrojów. Z byle powodu łapię doła, jestem smutna, chce mi się płakać i robię awantury lub obrażam się na bliską osobę :( Przez ostatni miesiąc miałam kilka takich akcji i przez to straciłam jedną osobę :( Nie wiem, co robić. A co u Ciebie? Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×