Skocz do zawartości
Nerwica.com

psychiatryczne antybiotyki


małpka bubu

Rekomendowane odpowiedzi

czy istnieje taki lek, który mnie znieczuli, zablokuje uczucia? psychiatryczny antybiotyk? ból psychiczny który mnie rozsadza od środka jest ogromny i nie radzę sobie z nim... ból, który powoduje że czasami rozsądek idzie na spacer... zadzwonię do lekarza jeszcze dziś i poproszę, jeśli jest coś takiego o receptę, potrzebuję tego na już, nawet podjadę do poradni po receptę... hydroksyzyna nie przynosi oczekiwanego efektu, jest zbyt słaba by ukoić ból i rozpacz... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

małpka bubu Nie chcę się wymądrzać ... ale czy Twój obecny stan nie jest spowodowany nagłym odstawieniem leków, o którym niedawno wspominałaś ??? A psychiatryczny antybiotyk ... chyba nie istnieje :bezradny: No chyba, że masz na myśli mocno uzależniające benzo ... to jak najbardziej, ale nie polecam 8) Nie no, źle się wyraziłam ... polecam, ale do krótkotrwałego brania, nie do wielomiesięcznej fascynacji, która siłą rzeczy prędzej czy później się pojawia :pirate: Co z wizytą u zielarza ? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×