Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Wrocław] Przytuliłbym jakąś fajną dziewczynę :)


Wombwell00

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, chętnie pospędzałbym trochę czasu z płcią przeciwną na rozmowie czy słuchaniu muzyki na żywo, co robić uwielbiam. Wolałbym kogoś w wieku do 25 lat jako, że sam jestem w podobnym wieku. Mogę zagwarantować swoją otwartość, uśmiech, sypanie głupimi żartami i zdolność słuchania i rozmowy na różnojakie tematy :) Jestem młodym, rzekłbym dość przystojnym studentem informatyki o imieniu Wojtek :) Zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka mała rada ... daruj sobie te poszukiwania na wstępie. Przerabiałem to, tu laski są w większości zajęte albo w ogóle niezainteresowane facetami. Proponuję szukać na innych forach. Tutaj jedyne co można nabyć - to wiedza teoretyczna. Ja póki co z takiej korzystam :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważnie szukacie tutaj dziewczyn?? Wydawało mi się, że skoro trafiłam na forum psychologiczne tzn, że są tu ludzie z problemami. Czy to rozsądne być zainteresowanym dziewczynami z problemami psychicznymi?

Niektórzy tylko w takich gustują :? A tak serio, jest na forum nawet kącik z ogłoszeniami w stylu matrymonialnym :mhm:

Ludzie chcą tu nie tylko ponarzekać, ale także mają nadzieję na poznanie kogoś sympatycznego ... choćby jako przyjaciela.

Jak dla mnie, nic w tym złego, dopóki intencje są szczere !

 

Ale oczywiście przede wszystkim pomoc, pomoc i jeszcze raz pomoc :!::!::!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że nic w tym złego. Po prostu jestem trochę zaskoczona, zaintrygowała mnie w jakiś sposób otwartość i... nie wiem jak to nazwać. Najwyraźniej jeszcze nie jestem gotowa, żeby brać udział w takim forum, nigdy nie szukałam pomocy w taki sposób, ale tonący brzytwy się chwyta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

veronique, musisz wziąć poprawkę na to, że niektórzy piszą czasami pewne rzeczy dla żartów ;) Spokojnie, forum jest przecież anonimowe, a jego głównym celem jest wzajemna pomoc i wsparcie :D Otworzyłaś po prostu nie ten temat, co trzeba. Nie uciekaj, dziewczyno ! Ostatnio towarzystwo się uspokoiło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po chwili zastanowienia, temat chyba otworzyłam całkiem trafnie jak na pierwszy raz. Może nie do końca, ale ten rzeczywiście zabrzmiał interesująco, po prostu trochę mnie rozbawił. Nie chciałam czytać żadnych smętów i narzekań, bo to doskonale potrafię sama. Na szczęście nie znalazłam tego czego nie szukałam. Ale fakt, wprowadziłam zamieszanie odbiegając od tematu! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważnie szukacie tutaj dziewczyn?? Wydawało mi się, że skoro trafiłam na forum psychologiczne tzn, że są tu ludzie z problemami. Czy to rozsądne być zainteresowanym dziewczynami z problemami psychicznymi?

Niektórzy tylko w takich gustują :? A tak serio, jest na forum nawet kącik z ogłoszeniami w stylu matrymonialnym :mhm:

Ludzie chcą tu nie tylko ponarzekać, ale także mają nadzieję na poznanie kogoś sympatycznego ... choćby jako przyjaciela.

Jak dla mnie, nic w tym złego, dopóki intencje są szczere !

 

Ale oczywiście przede wszystkim pomoc, pomoc i jeszcze raz pomoc :!::!::!:

 

A Ty nie masz jakiegoś takiego wątku właśnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×