Skocz do zawartości
Nerwica.com

czesc


chamardaban

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc Wszystkim, jestem Tomek i potrzebuje Waszej rady. Mianowicie mam od kilku miesiecy bole oczu, glowy poza tym napiecie miesni barku i szyji a takze dretwienie rak. Myslalem ze to moze od kregoslupa - praca przed komputerem ale wyniki wyszly dobre. Bylem u neurologa ktory stwierdzil ze on nic nie widzi ale zasugerowal ze to moze byc na tle nerwowym (podobno wygladam na nerwowego) i zebym sie nie przejmowal bo to minie. Niebawem sie zenie i moze to byc powodem stresu i tych objawow. Niestety objawy sie nasilaja. Zeby juz nie przedluzac (za co Was przepraszam:) ) 2 pytanka:

1) Czy Waszym zdaniem rzeczywiscie moze takie wydarzenie powodowac takie objawy?

2) Do jakiego lekarza powienienem sie udac? Neurologa(jakiegos innego), Psychologa czy moze Psychiatry?

 

Troche sie boje ze cos ze mna jest nie tak w sensie zdrowia psychicznego i zaczynam sie bac przyszlosci.

Bede wdzieczny za wszelkie sugestie:)

 

Pozdrawiam serdecznie

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie na forum!

 

Owszem, może to być spowodowane psychika, acz nie musi. Sorka, wiem że banał, ale nic więcej po wymienionych objawach ''na pewno'' nie napiszę, nie jestem specjalistą. I właśnie do specjalisty powinieneś się udać, co jak piszesz chcesz zrobić - i bardzo dobrze.

 

Skierowanie może dać Ci lekarz pierwszego kontaktu - opowiedz o problemie, zasugeruj, że chciałbyś sie upewnić, czy nie jest to na tle nerwowym - lekarz nie jest alfa i omega, sam może na to nie wpaść. Wizyta u psychologa/psychiatry (jedno nie wyklucza drugiego) pozwoli Ci odpowiedzieć na wątpliwości...

 

W każdym razie, jakby co pisz i nie krepuj się - długie posty czytamy równie chętnie :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Tomku!

Stres rzeczywiście może powodować takie objawy i nie powinno się tego bagatelizować jak to zrobił Twój lekarz, mówiąc że to samo przejdzie. Musisz nauczyć się radzić sobie ze stresem, w niektórych sytuacjach po prostu wrzucić na luz, bo nic nie jest warte tak wysokiej ceny jaką jest zrujnowane zdrowie.

Niebawem sie zenie

Gratulacje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×