Skocz do zawartości
Nerwica.com

A gdyby tak Sylwester w górach?


rdzaa

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Co robicie w Sylwestra?

Wiem, że jest grupa ludzi, którzy jadą do Łodzi. To jest super pomysł, i na pewno będzie świetnie jak się zbierze grupa osób. Absolutnie nie chcę robić imprezy konkurencyjnej : ) ! Strasznie mi się ten pomysł spodobał, tylko mam do Łodzi kawał drogi, a do gór bliżej.

 

Może ktoś inny miałby do południowej granicy bliżej albo po prostu miałby ochotę spędzić tego Sylwestra w górach? Wtedy można wynająć jakieś pokoje no i spędzić przyjemnie czas razem.

 

No nie wiem, czy to wyjdzie, bo w sumie nikogo nie znam z tego forum, i nie byłam na ani jednym spotkaniu na żywo/ zlocie a czynnik ludzki tez jest ważny, czyli kto będzie a nie tylko gdzie / jak daleko.

 

Ale zachęcam do wypowiadania się, kto po prostu myślałby nad taka opcją?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Niekoniecznie. Sprawdziłam pierwsze lepsze oferty na gumtree i są dostępne noclegi, np 80 zł w Poroninie (to jest prawie Zakopane i dobry dojazd) albo 30 zł w centrum Krynicy. Akurat Krynica to nie jest może podnóże Tatr, ale liczy się, żeby gdzieś wyjechać i pobyć w tę dziwną noc, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To powiedzmy ze tak do srody przyszlej fajnie jakby byla lista osob, taka wstepna, zeby mozna bylo jakas miejscowke zaklepac..

Napiszcie moze tez jakie macie wymagania / oczekiwania.

 

Ja mysle, ze fajnie byloby zjechac do jakiegos sympatycznego pensjonatu i potem w zaleznosci od nastroju wyjsc na spacer / na tzw miasto / zostac w srodku przy grzancu / szampanie / soczku i kawie w pokojach.

Czyli kameralnie i na wlasna reke.

Co do jedzenia to mozna skladkowo w rodzaju: kazdy przyniesie jakas salatke / ciasto /paluszki, czy co tam chce, a napitki na wlasna reke.

 

Mysle tez, ze to wszystko ma sens od 4 osob w gore, chociaz im wiecej tym lepiej.

Zglaszajcie prosze uwagi do tej wizji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rdzaa,

 

Coś nam kiepsko wychodzi to przekonywanie do górskich klimatów :bezradny: Trzeba było zrobić tytuł - Jak chlać to tylko w górach ! - to może i ruch byłby tu większy :mrgreen:

 

Poza tym z górami jest jeszcze ten problem, że to bardzo szerokie pojęcie. W końcu góry masz jak Polska szeroka - od Sudetów po Bieszczady. Może nie każdy myśli / chce odkopane Zakopane :mrgreen: Ja też mam góry za oknem, a nie od razu jakieś Giewonty czy Karkonosze. Skąd Ty w ogóle jesteś ?

 

Osobiście uważam, że przedsięwzięcie ma sens od 10 osób wzwyż.

 

Na zachętę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×