Skocz do zawartości
Nerwica.com

Depresja ??


izabela2777

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Z zawodu jestem lekarzem stażystą.

Mam 27 lat

Podejrzewam że mam depresje

Nic mnie nie cieszy, snuje sie po szpitalu jak cień

Jak ja mam sie czegoś nauczyć skoro jest mi ciagle smutno i źle

Aktualnie mam staż na sorze a tu kupa roboty

Nie wiem czy nie rzucic tego wszystkiego

Co moge zrobic??

Jako moja przyszla specjalizacje biore pod uwage psychiatrie

Albo dermatologie.

I to jest najlepsze psychiatra z depresja!??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

izabela2777, depresja jest ciężka :(

 

Nie próbowałem jeszcze tej metody ale ponoć gorący prysznic na głowe przez 15 minut tuż przed spaniem, pomaga tylko nie przegrzej bo może wywołac migrene, czyli nie dłużej niż 15 minut. tak przez 10-12 dni

 

07:22 - 09:55

 

 

Spacery też relaksują i pomagają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

izabela2777, depresja jest ciężka :(

 

Nie próbowałem jeszcze tej metody ale ponoć gorący prysznic na głowe przez 15 minut tuż przed spaniem, pomaga tylko nie przegrzej bo może wywołac migrene, czyli nie dłużej niż 15 minut. tak przez 10-12 dni

 

07:22 - 09:55

 

 

Spacery też relaksują i pomagają

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos wierzyc w ten prysznic mi sie nie chce.

 

Sam mam najgorszy etap walki z depresja za soba, i dopiero kombinacja leczenia farmakologicznego, znalezienia pracy w ktorej sie spelniam i uporzadkowania pewnych rzeczy w moim zyciu, pozwolily mi wyjsc na prosta. Sport wszelki rowniez pomaga- na prawde polecam zaczac biegac czy chodzic na silownie, chociaz doskonale wiem ze w takim stanie zebrac sie w sobie na pierwsza wizyte to prawdziwa katorga- ale po "pierwszym razie" jest juz z gorki i na prawde poprawia nastroj.

 

Najwazniejsze, to chyba nie bac sie/nie wstydzic sie szukac pomocy i znalezc w sobie choc odrobine motywacji do zmian- na prawde da sie z tym walczyc, powodzenia i trzymaj sie cieplo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że mam depresje

 

Spokojnie, na razie nie wiadomo czy masz depresję. Może po prostu jesteś przemęczona. SOR (co oznacza zapewne nieprzespane noce) plus dużo nauki może zmęczyć.

Sama nie próbuj się diagnozować, prawidłowe zdiagnozowanie swojej cierpiącej psychiki przy użyciu własnej zaburzonej psychiki bywa niemożliwe :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

izabela2777, uważam, że wybór psychiatrii jako specjalizacji to nie jest sposób, żeby sobie pomóc, ani nie jest to moim zdaniem etyczne. Na razie zacznij przygodę z psychiatrią i psychoterapią jako pacjent, żeby móc w miarę funkcjonować, a potem dopiero podejmij decyzję o swojej drodze zawodowej.

 

Czy jest na sali moderator i mógłby dać rikuhod ostrzeżenie, bo w każdym wątku pisze o prysznicu T-T

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×