Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gniazdka


Lusesita Dolores

Rekomendowane odpowiedzi

Ahma, ile lat ma instalacja elektryczna w Twoim lokum i kto miałby zamontować w gniazdkach podsłuchy?

 

 

ma około 15 lat i podejrzewam że ten proceder trwa kilka lat, podsłuchują mnie ludzie z oddziału dziennego do którego kiedyś chodziłam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ją ktoś w końcu zbanuje? :roll:

 

 

A za co? Bo jest chora?

 

-- 31 paź 2014, 23:00 --

 

Ahma, ktoś Ci musiał świnie podłożyć. W końcu tak gniazdko wygląda. wkładasz dwa gwoździe i nie ma podsłuchu. :mrgreen:

A to naprawdę nie jest zabawne, gdybyś napisał to do kogoś innego to i owszem :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, i tu się z tobą zgodze. Też mam już dosyć tematów Ahmy.

Wszyscy wiedzą, że jest chora i to co pisze jest iluzją, a każdy wdaje się z nią w głupie i nic nie dające dyskusje zamiast usuwać te tematy i nie zwracać uwagi na nią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, Nie jest . Wyobraź sobie , że wyskakujesz z takim tekstem do powiedzmy 3 latka, On nie zrozumie żartu , a weżmie to na poważnie i wsadzi te gwoździe, mam pisac dalej?

Nie wiem dlaczego głupie tematy monka lądują w koszu a Ahmy wiszą i jeszcze jakaś dyskusja. :bezradny:

 

Wystarczy , że ja wiem ;)

 

-- 31 paź 2014, 23:14 --

 

Davin, i tu się z tobą zgodze. Też mam już dosyć tematów Ahmy.

Wszyscy wiedzą, że jest chora i to co pisze jest iluzją, a każdy wdaje się z nią w głupie i nic nie dające dyskusje zamiast usuwać te tematy i nie zwracać uwagi na nią.

 

Skoro pisze , to znaczy . że tej uwagi potrzebuje , proste , a zasluguje na nią jak kazdy inny. Masz dosyć , proste rozwiązanie, możesz ignorować uzytkowniak , albo je omijać szeroki łukiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety przy innych zaburzeniach to jak się komuś poradzi, to posłucha. W takich przypadkach natomiast ci, którzy chcą pomóc zostają największymi wrogami, począwszy od lekarzy na nas kończąc.

 

Chyba, że przyjmiemy metodę odpiłowywania nóg od łóżka zamiast dyskutowania o potworze pod łóżkiem.

http://allegro.pl/b02-zabezpieczenie-gniazdek-kontaktow-zaslepki-i4712429590.html

 

Albo model amazoński. Pacjent mówi, że słyszy w myślach głosy. Szaman mówi, to nie twoje myśli, to duchy choroby ci je podsuwają, nie słuchaj ich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, dla "was" każde rozwiązanie jest dobre pod warunkiem, że jest wygodne dla danego moda czyli " mam to gdzieś niech sobie pisze tematy o gniazdkach, czerwonych, kamerach w routerach tp i wiele innych" Przecież jest chora i ma prawo, a reszta niech czyta te bzdury albo i nie. Potrzebuje uwagi bo czuje sie zagrożona, nie zdaje sobie sprawy ze swojego poważnego stanu o czym każdy z nas postronnych wie tylko co my jako obcy ludzie jej pomożemy? Nie lepiej wywalać to w cholerę? Dla mnie to bez sensu wszystko, ale róbta co tam chcecie.

 

-- 01 lis 2014, 00:18 --

 

cyklopka, dokładnie.

 

-- 01 lis 2014, 00:21 --

 

*Wiola*, jak założy w którymś momencie temat, że czuje w jakiejś znajomej czy z rodziny osobie zagrożenie i chce jej zrobić krzywdę to też ten temat będzie wisiał, a reszta będzie jej doradzać co ma dalej z tym zrobić bo przecież ma prawo pisać wszystko jest tylko chora na schizofrenie i ma gdzieś branie leków. Tyle ode mnie napisałam co chciałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

variable, A co ma do tego moja wygoda? :shock:

Uważam, że ten temat nikomu nie szkodzi i gdyby nie zadymiarze Twojego pokroju spadłby szybko na którąś z kolei stronę i umarł smiercią naturalną. Po cholerę mam ją nakręcać usuwaniem jej watków dodatkowo? Bo Ciebie denerwują? Napisałam jakie jest rozwiązanie,. Na razie jest tak , że to ja mam prawo zadecydować co z danym wątkie zrobić,, Nie podobają się moje decyzje , mozesz zawsze złożyć skargę wyżej ,. Tyle ode mnie w tym temacie i proszę zakończyć tą bezsensowną dyskusję :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, zadymiarze mojego pokroju? Oj dziękuje ci za miłe słowa przecież ja codziennie robie zadymy... Daruj sobie takie zdania. Uogólniłam bo uważam, że jako modzi mało robicie i nie bierzecie zdania innych userów pod uwagę. "jak ci nie pasuje to kurde nie czytaj" i to jest rozwiązanie według ciebie. Świetnie. Owszem nie lubię postów Ahmy bo tylko wyłania się dyskusja i inni userzy, którzy nie rozumieją jej stanu dają głupie rady. Nie wystarczy? "to nie czytaj" odpowiesz. Szkoda dyskusji na prawdę. Żegnam cię i zadymiarzy szukaj w innych tematach bo jest ich tam multum, a ja tylko wyrażam swoją niechęć do takich tematów. Amen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×