Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wardęga.


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

dla mnei te filmy sa bezwartosciowe, nei wiem jakim trzeba byc debilem,zeby kogos to interesowało czy smieszyło, czy wzbudzało jakiekolwiek emocje, ot wszysko rozkrecane medialne i nastwaione na "robienie kasy", zarowno po jedej jak i po 2 stronie wystepuja aktorzy, nie wiem jakie ma układy ale PR musi miec dobry skoro kazdy filmik promuje portal onet.pl, który jest gowno warty pod wzgedem tresci na nim sie znajdujących

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnei te filmy sa bezwartosciowe, nei wiem jakim trzeba byc debilem,zeby kogos to interesowało czy smieszyło, czy wzbudzało jakiekolwiek emocje, ot wszysko rozkrecane medialne i nastwaione na "robienie kasy", zarowno po jedej jak i po 2 stronie wystepuja aktorzy, nie wiem jakie ma układy ale PR musi miec dobry skoro kazdy filmik promuje portal onet.pl, który jest gowno warty pod wzgedem tresci na nim sie znajdujących

A jeśli tak się to ma,to jeden wielki shit :mrgreen: (Thx za sprostowanie nieścisłości)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cięzko mi się określić co do niego.Z jednej strony śmieszne,ale przestaje takie być w momencie jak ofiarą jego żartu staje się twoja matka/babcia/ciocia/siostra/ojciec etc. z chorobą serca/astmą etc. co może się skończyć tragicznie.To samo,jedne "żarty"mają jakikolwiek poziom i sens,a w innych na próżno ich szukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobały mi się jedynie dwa filmiki: ten jak paradował z browarem przed policjantami i ten z psem-pająkiem, który zrobił ostatnio furorę, choć mógł być ustawiony. wardega robi glownie pranki-straszaki, ktore są dla mnie nieciekawe bo wywoluja przewidywalne reakcje i pranki-stroje, np. spiderman wiszacy w autobusie, te sa jeszcze slabsze.

 

W Polsce,gdzie podobno nie ma z czego się śmiać,bardzo dobrze że jest ktoś taki.

 

prawdziwy bohater z tego wardegi :roll:

ja sobie wole pozartowac z ludzmi lub obejrzec dobra komedie niz ogladac jego filmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny, co robi z siebie idiotę za grubą kasę. Smutne, że żarty na poziomie podstawówki mają taką ogromną oglądalność. Zresztą nie ma się co dziwić, zawsze tak było, że ludzie śmiali się z byle czego. Wielki człowiek z tego Dołęgi, chylę czoła przed Mistrzem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×