Skocz do zawartości
Nerwica.com

Rolnik szuka żony.


Po prostu maciek

Rekomendowane odpowiedzi

kupmitrumne, Nie żebym sie sam anonsował bo ja to raczej jestem marny materiał z rynku bardzo wtórnego....

Ale za to mam kolegów metalik prawie nówka :mrgreen:

Heh, mam nadzieję że ten wątek nie zamieni się w wątek pt. Po prostu maciek, szuka zony :twisted:

Tfu nie biere :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogląda ktoś to czy tylko ja sam patrze na tą tandete? :mrgreen:

A jeśli już to jaki są wasze faworytki>?

Ostatnio wymęczyłam OL wszystkie odcinki , bo kilka osób zachęcało mnie już wcześniej do obejrzenia. :mrgreen: Ten maraton utwierdził mnie tylko w przekonaniu, że kobiety są normalniejsze, odważniejsze i bardziej zdecydowane w podejmowaniu decyzji. Faceci jak zwykle nie wiedzą czego chcą i w ogóle chyba nie zorientowali się do jakiego programu się zgłosili .

Moim faworytem był Adam, ale strach go obleciał i pozamiatane. Nie bardzo rozumiem jak on pojmuje przyjaźń, którą kreuje poprzez kłódki z serduszkami, mizianie się po plecach i trzymaniem za ręce. Może ja też poszukam sobie takich kumpli :mrgreen: Paweł pomimo tego, że prawie od początku programu wylizuje swoją wybrankę na wszelkie możliwe sposoby jest wg. mnie zbytnio zapatrzony w siebie i swoją pozycję zawodową. Grzesiek faktycznie niech sobie najlepiej namiot w polu rozbije i tam zamieszka. Więcej szacunku jest w stanie wykrzesać w stosunku do kombajnu niż kobiety. Stasiu... :mrgreen: Jego filozoficzne teksty o życiu i przyjaźni mnie rozwaliły. :mrgreen: Zwłaszcza ten o Titanicu :mrgreen: Normalnie muppet show. Szkoda mi Grażynki, bo świetna babka z masą ciekawych zainteresowań i poczuciem humoru. Gdybym była facetem to brałabym ją bez zastanowienia. Zbyszek i Kasia pasują wizualnie do siebie, ale nudą i wymuszaniem wieje na kilometr. Wydaje mi się, że ona tego na dłuższą metę nie wytrzyma. Coś tam w niej dziwnego drzemie, choć na pozór wydaje się być deczko spowolniona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O mój wątek odżył :D

Ja tego diadostwa nie oglądam bo nie mam czasu.

Prawda jest taka że program w głębi swojego sensu jest sztuczny i tandetny. Jak pierwsze odcinki zachęcały do oglądania tak końcowe zdecydowanie zniechęcają wiec mówie temu czemuś PAS. :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej -nie zrównujcie tego programu do "pamiętników z wakacji" , "Trudne sprawy" :shock: -moim zdaniem ten program jest jednak z klasę wyżej.

Nie zgadzam sie z ludźmi którzy mówią że "tu było wszystko wyreżyserowane". Ten program pokazuje autentyczne emocje ,uczucia bohaterów -były wielokrotnie łzy...

B.dużo dobrego dla programu robi ta pani prowadząca Marta Manowska -na jej miejscu zażądałbym dużej podwyżki :)

 

Rolnicy też mogą być nowocześni i wykształceni. Mieć nowoczesne gospodarstwo

ależ tak -nie zauważyłeś że telewizja starannie wybrała tych rolników : muszą mieć dużo hektarów które orają jakimś ciągnikiem a nie kobitą ,mieszkać w domu -czasem całkiem wystawnym, myć się i jako tako sie wysławiać. Ci ludzie wybrani są jakby z wyższej półki -nadają sie do pokazania Polakom -nie mogli sobie pozwolić na pokazanie w programie biedy ,typowego albo przypadkowego rolnika...

Zdaje sobie sprawę że w naszym kraju są też bogatsi rolnicy ,bardziej elokwentni itd -jednak nie zgłaszają sie do programu bo widocznie mają już swoją drugą połówkę.

 

Nie jestem na tym etapie, żeby mnie to śmieszyło. Jakie są motywy, żeby to oglądać? Podajcie, może ktoś mnie zainspiruje i zdejmie blokadę.

Mnie do oglądania skłoniło to że program pokazuje sposób w który ludzie sie wybierają ,być może narodziny miłości :105: - interesował mnie zawsze ten temat -co przyciąga do siebie ludzi ,na jakiej zasadzie się dobierają ?

 

Mówcie co chcecie ale moim zdaniem ci bohaterowie to b.odważni ludzie którzy odważyli sie zgłosić do programu i na oczach milionów telewidzów walczyć z samotnością.

 

Program moim zdaniem nie jest nudny :mrgreen: :

-jest tam pan który pewnie straci cały majątek bo wybrał totalnie niewłaściwą kobietę -ale tego w ogóle nie zauważa :P

-jeden z bohaterów doświadczył sił nadprzyrodzonych -jakiejś czarnej magii albo silnej negatywnej energii - i po tych przeżyciach odechciało mu się całkiem amorów :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....Mnie do oglądania skłoniło to że program pokazuje sposób w który ludzie sie wybierają ,być może narodziny miłości :105: - interesował mnie zawsze ten temat -co przyciąga do siebie ludzi ,na jakiej zasadzie się dobierają ?...

Ten program jest tandetną manipulacją mającą na celu przeciwdziałanoie określonym zjawiskom społecznym.

O zasadach doboru poczytaj sobie stosowną literaturę.

 

...Mówcie co chcecie ale moim zdaniem ci bohaterowie to b.odważni ludzie którzy odważyli sie zgłosić do programu i na oczach milionów telewidzów walczyć z samotnością.

....

Kasę dostali za to i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej -nie zrównujcie tego programu do "pamiętników z wakacji" , "Trudne sprawy" :shock: -moim zdaniem ten program jest jednak z klasę wyżej.

Nie zgadzam sie z ludźmi którzy mówią że "tu było wszystko wyreżyserowane". Ten program pokazuje autentyczne emocje ,uczucia bohaterów -były wielokrotnie łzy...

 

We wszystkich reality szołach były łzy, co nie znaczy, że te programy są autentyczne. Choćby pierwsza edycja Big Brothera - sami się później przyznali, że wiele sytuacji tam było wyreżyserowanych dla podkręcenia atmosfery. Mimo to łez było tam co nie miara, bo to żadna trudność płakać na zawołanie, jak ktoś się postara. Jak już bym miała naprawdę musieć wybierać, to już jednak bym wolała trudne sprawy niż rolnik szuka żony. Nie dostrzegam w tym programie żadnej klasy, już nawet sam tytuł śmieszy. Jest wiele bardziej wartościowych programów, aż dziw, że ktoś tak się zachwyca takim badziewiem, bez obrazy. Nie mówię, że same popularnonaukowe i historyczne oglądać, ale są pewne granice nawet jak dla tandetnej rozrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wylaliście mi na głowe kubeł zimnej wody ( z kostkami lodu ) :mrgreen: - czy ja gupi jestem??? , czy możliwe że aż taki naiwny??? i nie znam się na ludziach zupełnie ??? :roll: zaczynam się nad tym teraz zastanawiać :roll:

 

NN4V -podrzuć mi jakieś linki do tej literatury. Jestem gotowy zmienić zdanie ale na razie trzymam sie tego co napisałem.

 

Pisząc "że program jest klasę wyżej" -mam na myśli poziomy ,levele :smile:

 

Introwertyczka ja to widzę tak : "Pamiętniki z wakacji" ="Trudne sprawy" = Big Brother = :shock:

 

w "Rolnik szuka żony" nikt nie robił skręta z fusów herbaty a następnie nie zaciągał się nim jakby był to najcudowniejszy mach w życiu :mrgreen::hide:

 

bo to żadna trudność płakać na zawołanie, jak ktoś się postara.
Naprawdę ? -Ty tak potrafisz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wylaliście mi na głowe kubeł zimnej wody ( z kostkami lodu ) :mrgreen: - czy ja gupi jestem??? , czy możliwe że aż taki naiwny??? i nie znam się na ludziach zupełnie ??? :roll: zaczynam się nad tym teraz zastanawiać :roll:

 

NN4V -podrzuć mi jakieś linki do tej literatury. Jestem gotowy zmienić zdanie ale na razie trzymam sie tego co napisałem.

David Buss - "Psychologia ewolucyjna"

David Buss - "Ewolucja pozadania. Jak ludzie dobieraja sie w pary"

Bogdan Wojciszke - "Psychologia miłości"

 

Linków to sobie sam poszukaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tam, ktoś jeszcze to ogląda?

 

Ostatnio myślałem sobie jakie byłoby moje idealne ja, gdybym miał wpływ na to kim się urodzę. Wiadomo, jest teza, pojawia się antyteza. Dla XIX wiecznego dżentelmena racjonalisty romantyka, antytezą był rolnik z programu "Rolnik szuka żony". Taki program jest dla mnie dowodem, że naszym życiem rządzi los i jak masz pecha to będziesz takim rolnikiem, dlatego nie powinno się zbyt pysznić ucywilizowaniem, bo to nie jest nasza zasługa.

 

Kiedyś w liceum miałem fazę na realizm i naturalizm i wtedy może by mi się to podobało.

 

No i jedna z wad, na ipli, w słabej jakości. Gdyby jeszcze to wyszło na DVD w specjalnej drewnianej kasecie wyścielanej aksamitnym sianem. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochwale się, że z jednym z uczestników chodziłem do szkoły, Pawłem Szakiewiczem. To ten chłopak co wybrał tą fajną młodą blondynę.

 

monk.2000, Nie wiem dlaczego uważasz, że to pech zostać rolnikiem. Nowoczesny rolnik to nawet ciekawa praca. Teraz jest tam dużo automatyki. Ja lubie ruch, urozmiaicone zajęcia i praca jako rolnik by mi nie przeszkadzała. O wiele bardziej sie widze w takiej, niż w biurowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś plusy mieszkania na wsi. Blisko natury, spokój, cisza. Nigdy dłużej nie mieszkałem i trudno mi powiedzieć jak to jest. Po prostu jestem uprzedzony, albo to zwyczajnie preferencja, bo jakąś trzeba mieć. Dobra jest wieś z wiersza Kochanowskiego, w stylu usiądź pod gruszą, a odpocznij sobie.

 

A odnośnie filmu, może jeszcze kiedyś sobie obejrzę. Tylko, że to trochę taki psychologiczny dokument, pokazujący mechanizmu doboru naturalnego, a ta strona psychologii zawsze zabiera mi radość życia i każe źle myśleć o ludziach. Chociaż nie kłamię, że nie chciałbym być z brzydką dziewczyną i lubię cieszyć oko kobiecą urodą. Pal licho sprawę przegranych w tej grze, czyli brzydkich. Ale na to jest tu na forum osobny wątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ze mieszkasz na wsi nie odbiera Ci możliwości obcowania z tym "lepszym" miejskim życiem. Co prawda rolnik ma dużo pracy w sezonie, ale poza nim może sobie odbić. Tym bardziej, że zawsze niedaleko jest jakaś więkjsza miescina. Mój kolega z Rolnik Szuka Żony np, jeździ do trójmiasta, jakieś 100 km od swojego gospodarstwa, nie byle czym, bo SUV-em. Teraz mają spore dotacje i większość z nich zyje sobie jak Pan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolnicy dzielą się producentów rolnych( zwykle wyspecjalizowanych w jakiejś typu produkcji) i ci zwykle żyją dostatnio choć często tez na kredyt mają wypasione traktory i maszyny i często ekstra domy oraz na rolników starego typu który mało co sprzedają i żyją bardzo skromnie zwykle są po 50-ce i mają mało ziemi i produkują wszystkiego po trochu głównie na swój użytek.

Oczywiście pomijam to że na dzisiejszej wsi mało kto jest rolnikiem przynajmniej w mojej okolicy, są wsie gdzie nie ma ani jednego rolnika, nawet kury mało kto już hoduje nie mówiąc o świniach i krowach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w miasteczku 20.000 tysięcznym. Ja kojarze kilku rolników z dużymi gospodarstwami. Niektórzy uprawy łączą z innymi biznesami np. piekarnią. Paweł Szakiewicz, który wystepował w Rolniku ma np. własne Mlekomaty, maszyny sprzedające mleko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, mama dobrze Ci prawi :!: Wczoraj oglądałem fotki ludzi z forum i zobaczyłem Twoją fotkę, wrażenie: typ intelektualisty. Wstaw wreszcie sobie ten awatar. Pozdrawiam Cię :papa:

 

P.s. dopiero zauważyłem,że jestem inwigilowany :yeah:

Widziałem w necie fotki pań , ze wsi.Jest na co popatrzeć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznać że im nowsze Sezony tym coraz rzadziej oglądałem... Najciekawsze były ,o dziwo ,odcinki ostatnie -pokazujące co wydarzyło sie jakiś czas po programie , dlaczego takie decyzje, co ci ludzie mieli w głowach naprawdę... Z tego co pamiętam, był tam chłopak który poznał dziewczyne przed programem na portalu randkowym ,coś zaiskrzyło , potem skontaktował sie z nią że bierze udział w programie i zrywają kontakt ,potem odrzucił wszystkie laski w programie i wrócił do dziewczyny z netu i żyli długo i szczęśliwie.

Ogólnie w "Rolnik szuka żony" było zbyt wiele ciężkostrawnych akcji/ludzi dla mnie... V sezonu nie mam zamiaru oglądać.

 

 

Moją uwagę całkowicie przykuł inny program "Pierwsza randka" :

https://vod.tvp.pl/website/pierwsza-randka,29135461

program mógłby sie nazywać właściwie "randka w ciemno" bo ludzie nie wiedzą kogo spotkają -no w każdym razie jest niespodzianka :smile:

Po kilku odcinkach znikł z anteny ale może jeszcze będą nowe odcinki ?

Odcinki są krótkie ,zwięzłe i na koniec zawsze mamy wynik równania :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mostko masz osiem postów na koncie,  w siedmiu z nich coś reklamujesz i polecasz. Moderatorzy w czerni to najbardziej podejrzliwe mendy na forum, dlatego węszę tu podstęp. Jak się temu przyjrzą zieloni, to mogą znaleźć tu nieprawidłowości i może się zdarzyć, że przemówią miecze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×